Shes Biciklete BMX (Bullet) ne gjendje te shkelqyer,dhe sh pak e perdorur Tirane

Bicikleta Data: 06/06/2020 15:11

7,000 Leke

  • Shes Biciklete BMX (Bullet) ne gjendje te shkelqyer,dhe sh pak e perdorur


Pagesa 7,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
Lexime 1327

BMX. Bullet 20. Shitet per arsye mosperdorimi