Bicikleta Tirane

Bicikleta Data: 02/06/2020 10:26

50 Dollar

  • Bicikleta
  • Bicikleta
  • Bicikleta


Pagesa 50 Dollar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Jonuz rama
Lexime 931

Biciklet franceze.shitet per arsye mos perdorimi me te gjitha zile,marshe,kulltuk te ri koma te reja .si dhe kaperton.