biikleta te vogla 

 Online 30 lexues | 1 njoftime ne pritje

14,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklet 26

Shitet biciklet 26

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ne gjendje t.mir 0676993767...

8,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta Shitet gjendja e re

Shitet gjendja e re

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet biciklet e re amortizim para mbrapa disk frena 200 mij lek info whats app...

20,000 Leke

Tirane
120 Euro Makina Bicikleta Shiten bickleta te ndryshme

Shiten bickleta te ndryshme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shiten bicikletat per m shum info e cmimeve na shkruani ne whatsapp...

120 Euro

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirane
50 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Brryli | Tirane

B Shitete biciklete ne gjendje si e re....

50 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete totem nr 28 e ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
130,000 Leke Makina Bicikleta Biqiklet Panther

Biqiklet Panther

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biqikleta panther e ardhur nga gjermania,28 me marsha,teper e shpejt.qmimi 130 mij i diskutueshem...

130,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta LOWE bicycle

LOWE bicycle

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Lowe bicycle; biciklet e kompletuar e pajisur me zgare dhe parafango ; e lehte ne ecje dhe e pajisur me kambio; na shkruani ne wats up ose viber:...

7,500 Leke

Tirane
50 Euro Makina Bicikleta BMX

BMX

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bmx goma 20" shitet ne gjendje shume te mire cmimi 50 mije leke...

50 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim