down hill 

 Online 4 lexues | 9 njoftime ne pritje

9,500 Leke Bicikleta ALEX BICYCLE

ALEX BICYCLE

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B Ofert !!!!alex bicycle aeizona( made in u.s.a) mtb 26-ce marshe shimano 7×3: qaf egzagonale dhe shal e rehatshme: info wats up ose viber: ...

9,500 Leke

Tirane
7,500 Leke Bicikleta Biciklet 24-ce

Biciklet 24-ce

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Biciklet 24-ce e kompletuar me zgare dhe parafango; marshe shimano 7×3: info wats up ose viber; na kontaktoni:...

7,500 Leke

Tirane
9,500 Leke Bicikleta MTB SHIMANO

MTB SHIMANO

Brryli | Tirane

B Mtb shimano 26-Çe.... ((((okazion marshe☆7×3... ((( goma te mbajtura dhe shale e re: info :wats up ose viber: transporti falas...

9,500 Leke

Tirane
24,000 Leke Bicikleta SCOTT BIKE MTB

SCOTT BIKE MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete scott e re. pjese origjinale shimano ...

24,000 Leke

Tirane
160 Euro Bicikleta Biciklete me bateri

Biciklete me bateri

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 me bateri pa karikues cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
35,000 Leke Bicikleta Bicikleta te perdorura 24,26,28

Bicikleta te perdorura 24,26,28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Bicikleta te perdorura 24,26,28 per burra,gra dhe femij te ardhura nga gjermania ne gjendje te mire cmimi 150 deri 350 mije leke i diskutushem....

35,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta Biçikletë Mountain e perdurës në gjendje shumë të mirë

Biçikletë Mountain e perdurës në gjendje shumë të mirë

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Biçikletë mountain e perdurës në gjendje shumë të mirë për shitje në tiranë. zinxhiri përfshihet. thirrje: +355693461745 whatsapp: +919930096798 second hand mountain bike in very good condition for sell in tirana. locker included. calls: +355693461745 whatsapp: +919930096798 ...

9,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta Biçikletë e dorës së dytë në gjendje shumë të mirë

Biçikletë e dorës së dytë në gjendje shumë të mirë

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Biçikletë e perdurës së dytë gjermane rixe oversport 200 në gjendje shumë të mirë për shitje në tiranë. zinxhiri përfshihet. thirrje: +355 69 346 1745 whatsapp: +919930096798 second-hand german rixe oversport 200 bike in very good condition for sell in tirana. 9000 lek. locker in...

9,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Bicikleta Shes biciklete

Shes biciklete

Qender | Durres

B Biciklete 28.tel 0686426967...

5,000 Leke

Durres
10,000 Leke Bicikleta MTB SHIMANO

MTB SHIMANO

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Mtb shimano from germany: marshe shimano 7×3: super amortixim para dhe ne mes: e fort e mbajtur ; goma te reja dhe shale e re: info watsup ose viber...

10,000 Leke

Tirane
8,000 Euro Bicikleta SHITET MOTORR BMWR1200GS

SHITET MOTORR BMWR1200GS

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet motorr bmw ne gjendje perfekte. motorri shitet bashke me 2 kasko dhe valixhet origjinale motorri eshte i pershtatshem per rruge te gjata. eshte i pa perdorur ne shqiperi. dhe ka 70.000 km...

8,000 Euro

Tirane
400 Euro Bicikleta Shitet Bicikleta CUBE 28 - Tirane

Shitet Bicikleta CUBE 28 - Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cube 28, frenat shimano me alkol dhe amortizatori rock shock. bicikleta kushton 400 euro i diskutueshem...

400 Euro

Tirane
21,000 Leke Bicikleta Biciklete PEGASUS Avanti ALU (alumin) .

Biciklete PEGASUS Avanti ALU (alumin) .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Biciklete gjermane pegasus avanti te gjitha pjeset kryesore jane shimano trupi i bicikletes eshte alumin dinamo shimano ne rroten e pare e montuar ne bucele. cmimi i diskutueshem!...

21,000 Leke

Tirane
310 Euro Bicikleta BIANCHI

BIANCHI

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.67 Km nga qendra)

B Tel 0698950444.......bianchi jab 7700........diskofrena oil mineral....marrshat 10libra x 3pjata.......shitet... 310 euro...

310 Euro

Tirane
135 Euro Bicikleta Shitet MTB.26 .

Shitet MTB.26 .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet đŸš”â€â™‚ïž biciklet 26ce, -prodhim gjermane 8 x 3 marrshe trupi full alumin pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 160 mij lek info whatsapp ...

135 Euro

Tirane
9,000 Leke Bicikleta MTB 26-CE

MTB 26-CE

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Mtb 26-ce:marshe shimano 7×3: full suspension: amortizim-para dhe ne mes: cilesi e garantuar : info wats up ose viber:...

9,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta Montain Bike top BIKE

Montain Bike top BIKE

Brryli | Tirane

B Mtb me super ofert::: from germany; marshe 7×3 ::: full suspension; info wats up...

9,000 Leke

Tirane
420 Euro Bicikleta OKAZIONN!!!!!!! shitet bicikleta ktm

OKAZIONN!!!!!!! shitet bicikleta ktm

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Shitet bicikleta ktm origjinale speed rc e ardhur nga austria bicikleta esht ne gjendje shum te mir goma 26 me diskofren dhe alkol amortizator me pistona ajri si para dhe mbrapa sipas peshes dhe deshires shalen me piston ajri ulje ngritje sipas gjatesis dhe peshes bicikleta ka te gjitha pjeset shima...

420 Euro

Tirane
450 Euro Bicikleta Shes Bicikleta - Merida - Tirane

Shes Bicikleta - Merida - Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (3.21 Km nga qendra)

B Shes biciklete merida speeder 100 (hibride) te gjitha pjeset shimano, tubi shales karbon. pothuajse e re bashke me nr serial te dal nga fabrika...

450 Euro

Tirane
1,450 Euro Bicikleta Shitet motorr yamaha vino 125cc 4 koh

Shitet motorr yamaha vino 125cc 4 koh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Motorri i sapo ardhur nga kanadaja ne gjendje shum te mire , shum pak i pordorur vit prodhimi 2009!sherbimet e sapo bere dhe nje skafander e pa perdorur !...

1,450 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim