dyqan bicikleta me bateri 

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete totem nr 28 e ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
280 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklet me frena - alkol

Shitet biciklet me frena - alkol

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet biciklet 🇩🇪nr 26 ce trupi full alumini 9x3 marrshe frena me alkool amortizim para me pjese shimano origjinale ne gjendje shum te mir cmimi 280 euro info whatsapp...

280 Euro

Tirane
50 Euro Makina Bicikleta BMX

BMX

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Bmx goma 20" shitet ne gjendje shume te mire cmimi 50 mije leke...

50 Euro

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Shes Biciklete BMX (Bullet) ne gjendje te shkelqyer,dhe sh pak e perdorur

Shes Biciklete BMX (Bullet) ne gjendje te shkelqyer,dhe sh pak e perdo

Brryli | Tirane

B Bmx. bullet 20. shitet per arsye mosperdorimi...

7,000 Leke

Tirane
400 Euro Makina Bicikleta Biciklete Specialized

Biciklete Specialized

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biciklete specialized 27.5 te gjitha pjeset origjinale kompanjoli shimano acera marrshet shimano bucelat stout specialized raporti librit 3×8 frenat tektro auriga me alkol shala specialized origjinale kapertonat specialized amortizatori sr suntour me bllokim....

400 Euro

Tirane
130,000 Leke Makina Bicikleta Biqiklet Panther

Biqiklet Panther

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biqikleta panther e ardhur nga gjermania,28 me marsha,teper e shpejt.qmimi 130 mij i diskutueshem...

130,000 Leke

Tirane
50 Dollar Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Biciklet franceze.shitet per arsye mos perdorimi me te gjitha zile,marshe,kulltuk te ri koma te reja .si dhe kaperton....

50 Dollar

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklet 26

Shitet biciklet 26

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ne gjendje t.mir 0676993767...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim