dyqan bicikletash fier 

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

7,500 Leke Makina Bicikleta COURS BIKE

COURS BIKE

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Cours bike ;biciklet 26-ce > e leht ne ecje,me marshe ,companjol dhe zgare; e pershtatshme per pune dhe per qef; pershtates mbrapa per ngarkesa (porosi te ndryshme)...

7,500 Leke

Tirane
260 Euro Makina Bicikleta Shitet Biçiklete “DAHON” qe paloset

Shitet Biçiklete “DAHON” qe paloset

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shes “dahon” qe mund t’i paloset trupi, pedalet, dbe timoni dhe ndaj, mund te futet ne çante, ne bagazhin e makines, dhe/ose autobus. p.s me 5 marshe shpejtesie dhe pompe e vendosur, poshte tubit te shales....

260 Euro

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biceklete kursi

Shitet biceklete kursi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete kursi ne gjendje shume te mire...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Goma te reja...e re si biciklete

Goma te reja...e re si biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B E re ..super...

100 Euro

Tirane
110 Euro Makina Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet biciklet 26 ce. amortizim para + disk fren gjendje shum t mir cmimi 130 mij lek...

110 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete city portative nr 20 e ardhur nga zvicra, ne gjendje shume te mire. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete per femije

Biciklete per femije

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete per femije nr 20 ne gjendje shume te mire e ardhur nga gjermania cmimi 5000 leke...

5,000 Leke

Shkoder
14,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet bicikleta 🚴‍♀️ nr 26 trupi me disk frena 7 x 3 marrshe dopio disqe pjeset shimano ne gjendje e re -》 cmimi 140 mij lek ...

14,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete city bike 28 bergamont e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire. cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
1,200 Euro Makina Bicikleta Haibaike Hardnine 04 2017

Haibaike Hardnine 04 2017

Kodra e Diellit | Tirane

B haibaike hardnine sduro 4.0 29 *bosch*2017 madhesia e rrotave 29er madhesia e trupit l amortizatori me air dhe bllokad pjeset shimano deor gomat shwalbe sistemi elektrik bosch mbushesi bosch 4a 99%e paster...

1,200 Euro

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 26 e ardhur nga gjermania cmimi 10.000 leke te reja...

10,000 Leke

Shkoder
350 Euro Makina Bicikleta Shitet bicikleta me cmim okazion

Shitet bicikleta me cmim okazion

Currilat | Durres

B Shitet bicikleta me cmim okazion , me goma 28, pirunin karbon , trupin alumin , shum praktike dhe e shpejte cmimi 350 euro pak i diskutushem . whatsapp 0692633175...

350 Euro

Durres
14,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Mountain bike

Mountain bike

Don Bosko | Tirane

B 26-ce mountain bike; e fort e lehte ne ecje; kopertona dhe pjese origjinale+kosh uji dhe zile ; na kontaktoni...

5,500 Leke

Tirane
130,000 Leke Makina Bicikleta Biqiklet Panther

Biqiklet Panther

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biqikleta panther e ardhur nga gjermania,28 me marsha,teper e shpejt.qmimi 130 mij i diskutueshem...

130,000 Leke

Tirane
110 Euro Makina Bicikleta -Biciklete.

-Biciklete.

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini e ardhur nga gjermania cmimi 110 euro ...

110 Euro

Shkoder
6,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet 27-ce Bell's

Biciklet 27-ce Bell's

Laprake | Tirane

B Biciklet 27-ce ;e fort e shpejt maksimalisht e manovrueshme ;shale komode ;boje e pacenuar; parafango ...

6,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Makina Bicikleta -Biciklete

-Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 26 alumini cmimi 15.000 leke te reja ...

15,000 Leke

Shkoder
130 Euro Makina Bicikleta Biciklete alumini-

Biciklete alumini-

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 26 e ardhur nga gjermania cmimi 130 euro...

130 Euro

Shkoder
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cmimi 7000 leke te reja...

7,000 Leke

Tirane
149 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete city bike 28 e ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mir. cmimi 149 euro ...

149 Euro

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta GT PALOMAR

GT PALOMAR

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Super bike super cilesi; mjaft e shpejt ;e leht praktike dhe e fort; me amortizim para dhe parafango ; pjese full shimano; per me shum info:::...

10,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Makina Bicikleta Bicikleta per femije

Bicikleta per femije

Qender | Shkoder

B Shiten dy bicikleta per femije te ardhura nga gjermania cmimi 3000 leke te reja / copa...

3,000 Leke

Shkoder
16,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 e ardhur nga gjermania cmimi 16.000 leke te reja...

16,000 Leke

Shkoder
350 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete scott nr 27.5 viti 2018 cmimi 350 euro...

350 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim