dyqan bicikletash ne tirane 

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

230 Euro  Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 230 euro...

230 Euro

Shkoder
1,000 Leke  Bicikleta STERLING BIKE

STERLING BIKE

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Sterling bike!!!... super bike super cilesi!!!( made in england) biciklet city speed 10,e leht ne ecje dhe ne pesh;full shimano; na kontaktoni ne wats up ose viber:...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke  Bicikleta Biciklet profesionale

Biciklet profesionale

Don Bosko | Tirane

B Ofert speciale trekking line shimano altus 20:( biciklet 28-ce me zgar dhe parafango; na tel::...

10,000 Leke

Tirane
150 Euro  Bicikleta —shitet 26ce

—shitet 26ce

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet biciklet 🚴‍♀️ gjermane🇩🇪 26 ce amortizim para plus mbrapa (ne stoli )trupi xxl full alumin7 x 3 marrshe pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 180 mij lek info whats app...

150 Euro

Tirane
14,000 Leke  Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
10,000 Leke  Bicikleta Shitet biceklete kursi

Shitet biceklete kursi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete kursi ne gjendje shume te mire...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro  Bicikleta Biciklete MTB 27

Biciklete MTB 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa etj cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
150 Euro  Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet bicikleta trek mountain bike gt cmimi 150 € pa diskuteshem gjendja shume e mire perdorimi...

150 Euro

Tirane
100 Euro  Bicikleta Shitet Biciklete MTB 27

Shitet Biciklete MTB 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini,pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
130 Euro  Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 24 cmimi 130 euro...

130 Euro

Shkoder

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim