hoverboard ne shitje te perdorura 

 Online 31 lexues | 0 njoftime ne pritje

180 Euro  Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 26 alumini, me frena me alkol. e ardhur nga gjermania. cmimi 180 euro...

180 Euro

Shkoder
1,200 Euro  Bicikleta Biciklete Haibaike hardnine SDURO 4.0 29 *Bosch*2017

Biciklete Haibaike hardnine SDURO 4.0 29 *Bosch*2017

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Biciklete haibaike hardnine sduro 4.0 29 *bosch*2017 madhesia e rrotave 29er madhesia e trupit l amortizatir140mm me air dhe bllokad pjeset shimano deor gomat shwalbe sistemi elektrik bosch mbushesi bosch 4a bateria 500w 99%e paster...

1,200 Euro

Tirane
180 Euro  Bicikleta Biciklet

Biciklet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklet 26-she ne gjendje shume te mire per vetem 180 euro per me shume info kontaktoni ne nr 06682989812...

180 Euro

Tirane
11,000 Leke  Bicikleta shes

shes

Vore | Tirane

B Shitet per arsye mos perdorimi shum pak e perdorur ne gjendj shum te mire...

11,000 Leke

Tirane
14,000 Leke  Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
230 Euro  Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 230 euro...

230 Euro

Shkoder
1,000 Leke  Bicikleta STERLING BIKE

STERLING BIKE

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Sterling bike!!!... super bike super cilesi!!!( made in england) biciklet city speed 10,e leht ne ecje dhe ne pesh;full shimano; na kontaktoni ne wats up ose viber:...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke  Bicikleta Biciklet profesionale

Biciklet profesionale

Don Bosko | Tirane

B Ofert speciale trekking line shimano altus 20:( biciklet 28-ce me zgar dhe parafango; na tel::...

10,000 Leke

Tirane
150 Euro  Bicikleta —shitet 26ce

—shitet 26ce

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet biciklet 🚴‍♀️ gjermane🇩🇪 26 ce amortizim para plus mbrapa (ne stoli )trupi xxl full alumin7 x 3 marrshe pjeset shimano ne gjendje shum te mir cmimi 180 mij lek info whats app...

150 Euro

Tirane
10,000 Leke  Bicikleta Shitet biceklete kursi

Shitet biceklete kursi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete kursi ne gjendje shume te mire...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim