makina ne sbitne 

 Online 3 lexues | 1 njoftime ne pritje

160 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
10,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet 26

Biciklet 26

Laprake | Tirane

B Biciklet 26 gjendje sh e mire shitet per arsye mos perdorimi...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa etj cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
9,500 Leke Makina Bicikleta Biciklete shum pake e perdorur

Biciklete shum pake e perdorur

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Biciklete e kuqe me diskofrene......

9,500 Leke

Tirane
40 Euro Makina Bicikleta Biciklet perfekte Nga gjilani jam 049188742

Biciklet perfekte Nga gjilani jam 049188742

Laprake | Tirane

B Biciklet bmw ...

40 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. marrshet i nderron shpejt. hyn ne kategorine e bicikletave sportive. eshte e pajisur me amortizator perpara. disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur. shitet per arsye mosperdorimi per 80...

8,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Makina Bicikleta Shes Biciklete

Shes Biciklete

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete mountain bike 26...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete per femije

Biciklete per femije

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 20 per femije cmimi 8000 leke te reja ...

8,000 Leke

Shkoder
50 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklet moton bice

Shitet biciklet moton bice

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet per arsye mos perdorimi. 7 marshe,disko fren para dhe mbrapa shum komode!! te gjitha pjesen shimano ...

50 Euro

Tirane
9,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet DXL

Biciklet DXL

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Colorful bicycle to you green life biciklet 26 -ce me 7-marshe over sky lh200;allhydro e paperseritshme ;e pacenuar; me ferrota para dhe mbrapa dhe me amortizator ...

9,500 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini, sport. cmimi 250 euro...

250 Euro

Shkoder
8,600 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shesim nje biciklete moutenbike 26-ce ngjyre te kuqe.te interesuarit te na kontaktojne...

8,600 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete Mountain bike

Shitet biçiklete Mountain bike

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçiklete mountain bike 26 portative ne gjendje te shkëlqyer Çmimi 100 euro nr tel 0673622233...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa! cmimi 100 euro per me shum informacion na kontaktoni! ...

100 Euro

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete nr 26 cmimi 250 euro...

250 Euro

Tirane
370 Euro Makina Bicikleta -biciklete

-biciklete

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete nr 29 cmimi 370 euro...

370 Euro

Tirane
310 Euro Makina Bicikleta Biciklete Bianchi Jab 7700

Biciklete Bianchi Jab 7700

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete bianchi jab 7700 cmimi 310 euro...

310 Euro

Tirane
400 Euro Makina Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biciklete mtb 29 cmimi 400 euro...

400 Euro

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta -biciklete Nr 28

-biciklete Nr 28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete Nr20

Biciklete Nr20

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 20 cmimi 8000 leke te reja...

8,000 Leke

Shkoder
100 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete nr 20 e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire. per femije deri ne 12 vjec. cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
99 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biciklete ne gjendje shume te mire cmimi 99 euro...

99 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta OKAZION! Shitet biçiklete 26

OKAZION! Shitet biçiklete 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ne gjendje shume te mire 10/10. me te gjitha sherbimet e bera (goma te reja, amortizator i ri,marshe te reja, frena te reja bashke me nofullat.) bicikleta shitet per arsye mosperdorimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0695569609....

8,000 Leke

Tirane
300 Euro Makina Bicikleta Biciklete ne shitje okazion

Biciklete ne shitje okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete giant e sjelle vete nga usa 🇺🇸 *masa e trupit për gjatesi deri 175 cm * pjeset origjinale shimano tiagra *marshet 3x9 avantazhet: * e lehtë në pedalim * përdorshme në qytet dhe për çiklizëm ( disponon 2 lloj pedalesh) * e mirëmbajtur dhe me garanci * blerë...

300 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim