makine per ecje  146 Njoftime

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Ciklisti

Shitet Biciklete Ciklisti

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete ciklisti cmimi 250 euro nr tel 0695404600...

250 Euro

Tirane
21,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biçiklet max alpine

Shitet biçiklet max alpine

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet biçiklet max alpine 28 çmimi 21000 lek. me trup alumini pjese shimano, frena me disk para dhe pas, amortizator para dhe me marsha 3x7. ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit. tel 0672071682...

21,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta BICIKLETE GENESIS 26'

BICIKLETE GENESIS 26'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Biciklete genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk ...

20,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me amortizator

Biciklete me amortizator

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Biciklete mtb;me dy amortizator para dhe ne mes .karakterizohet nga nje start i mire. nr.tel:0693467783...

7,000 Leke

Tirane
6,500 Leke Makina Bicikleta Mt.Fuji

Mt.Fuji

Brryli | Tirane

B Kap oferten e fundjaves;mt.fuji vjen tani per vetem 65 mij lek ;e fort ,e mbajtur dhe pershtatshme per te gjitha terrenet; na kontaktoni :0693467783:...

6,500 Leke

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë MTB 27

Shitet biçikletë MTB 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja amotizator diskofren para mbrapa cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
1,000 Euro Makina Bicikleta Biciklet E bike e Fischer Germane

Biciklet E bike e Fischer Germane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)

B E bike e fischer germane pothuj se e re vetem 373km.!! bateria me 2 vite garanci dhe motorri me 10vite e pajisur me te gjitha opsionet e mundeshme full. me nje karikim ben 70-90km, pa mashtrime sic thone disa 150km.... karikohet nga 0 per rreth 4 ore me nje kosto te = me karikimin e nje celula...

1,000 Euro

Tirane
800 Leke Makina Bicikleta Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta

Zone Periferike | Elbasan

B Shesim bickleten ...

800 Leke

Elbasan
7,000 Leke Makina Bicikleta Shes biçikletë

Shes biçikletë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Biçikleta është në gjendje shumë të mirë, e përdorur jo shumë. ...

7,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. marrshet i nderron shpejt. hyn ne kategorine e bicikletave sportive. eshte e pajisur me amortizator perpara. disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur. shitet per arsye mosperdorimi per 80...

8,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Makina Bicikleta Okazion biciklet

Okazion biciklet

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shitet biciklete ne gjendje super okazion...

25,000 Leke

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë super City bike  26

Shitet biçikletë super City bike 26

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë super city bike 26 amortizator para dhe te shala drita led e sapo ardhur nga zvicra Çmimi 200 euro nr tel 0673622233...

200 Euro

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet GW

Biciklet GW

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Biciklet me brire dhe amortizator. e pajisur me 6 - marshe: na kontakloni: 0693467783...

6,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.70 Km nga qendra)

B Shitet biciklete...

6,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Bicillet e Kuqe

Bicillet e Kuqe

Brryli | Tirane

B Kap oferten e fund muajit..!!!!. biciklet e kuqe,me kompanjol shimano, ne gjendje teper te mire; mirpresim tel:0693467783...

7,000 Leke

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete city Bike 28

Shitet Biciklete city Bike 28

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete city bike 28 me amortizator para dhe te shala drita led, dinamo ne brucele e ardhur nga gjermania, ne gjendje shume te mire. cmimi 200 euro nr tel 0673622233...

200 Euro

Tirane
8,900 Leke Makina Bicikleta shes biciklete Citybike 8.900 Leke

shes biciklete Citybike 8.900 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.32 Km nga qendra)

B Shes citybike biciklete sviceriane origjinale 28-teshe ,eshte ne gjendje shume te mire,ecen shume lehteshem,dhe fantastike per ne qytet.eshte me marshe,me goma te holla. shitet per mos perdorim. cmimi 8900 lek dhe mund te diskutohet pak. ...

8,900 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete city Bike 28 KTM

Shitet biciklete city Bike 28 KTM

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete city bike 28 ktm frena me alkol amortizator suntour me bllokim. dinamo ne bucele, drita led. pjese deore xt leve me pershtatjen e timonit e ardhur nga gjermani cmimi 250 euro nr tel 0673622233...

250 Euro

Tirane
500 Euro Makina Bicikleta Biciklet Scott 29 okazion

Biciklet Scott 29 okazion

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.77 Km nga qendra)

B Biciklet scott 29tshe mountain bike. blere ne itali e paperdorur nojher. e re fringo. frena shimano. shuuuuum pesh e leht. viti prodhimit 2018...

500 Euro

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 5500 leke te reja nr tel 0699637929...

5,500 Leke

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta Speed bicycle

Speed bicycle

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Shesim nje biciklet te pershtatshme per te gjitha grupmoshat " bicikleta esht e shpejte dhe praktike na kontaktoni 0693467783...

7,500 Leke

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta Bixciklet MTB

Bixciklet MTB

Brryli | Tirane

B Shesim nje biciklet ne gjendje sh te mire bicikleta esht e lehte dhe forte e pershtatshme per te gjitha terrenet nr kontakti: 0693467783 ...

7,500 Leke

Tirane
5,000 Euro Makina Bicikleta Shes biciklet 26 shum te mbajtur

Shes biciklet 26 shum te mbajtur

Kucove | Berati

B Shes biciklet 26 shum te mir okazion 50 euro...

5,000 Euro

Berati

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim