mbulesa sedilje  

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,150 Euro Bicikleta Cube mtb stereo 28

Cube mtb stereo 28

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.88 Km nga qendra)

B Cube mtb stereo 28" karbon . ne gjendje perfekte cmimi 1150€ i padiskutushem....

1,150 Euro

Tirane
9,000 Leke Bicikleta WEFA BICYCLE

WEFA BICYCLE

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Wefa bicycle (made in germany) mtb-26-ce::: amortizim🚲para $$dhe ne mes: marsha:6×3:::shimano:: e kompletuar me parafango -para dhe mbrapa:: wats up ose viber:...

9,000 Leke

Tirane
100 Leke Bicikleta Bicikleta te perdorura 24,26,28

Bicikleta te perdorura 24,26,28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bicikleta te perdorura 24,26,28 per burra,gra dhe femij te ardhura nga gjermania ne gjendje te mire cmimi i diskutushem....

100 Leke

Tirane
160 Euro Bicikleta Biciklete-

Biciklete-

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini. e ardhur nga italia cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
110 Euro Bicikleta -Biciklete.

-Biciklete.

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini e ardhur nga gjermania cmimi 110 euro ...

110 Euro

Shkoder
190 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini e ardhur nga italia cmimi 190 euro...

190 Euro

Shkoder
8,500 Leke Bicikleta California

California

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Oferte biciklet pune... cmimi:i arsyeshem lloji :mtb 26-ce california bike:...

8,500 Leke

Tirane
150 Euro Bicikleta Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Currilat | Durres

B Biciklete 28 alumin shume pak e perdorur ....

150 Euro

Durres
50,000 Leke Bicikleta Shitet Peugeot vintage 1970 e restauruar

Shitet Peugeot vintage 1970 e restauruar

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 28 kursi peugeot 1970 e rrestauruar ne detaj ne gjendje pune cmimi 500 mij lek...

50,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta 28 BIKE

28 BIKE

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Okazion -biciklet 28-ce me super cmim .,nuk keni per ta besuar:: trup alumini shum e shpejt dhe e fort: pajisur me zgare dhe parafango...

10,000 Leke

Tirane
250 Euro Bicikleta Shitet Cannondale 26

Shitet Cannondale 26

Don Bosko | Tirane

B Shitet cannondale 26, bicikleta eshte ne gjendje shume te mire. timoni carbon shitet per arsye mos perdorimi...

250 Euro

Tirane
40,000 Leke Bicikleta Biciklet 26 Centurion Nopoco Team

Biciklet 26 Centurion Nopoco Team

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Biciklet 26 centurion nopoco team e perdorur me frena hidraulike me amortizator ne gjendje shume te mire dhe cilesore cmimi i diskutushem. ...

40,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Bicikleta Shes biciklete

Shes biciklete

Qender | Durres

B Biciklete 28.tel 0686426967...

5,000 Leke

Durres
7,000 Leke Bicikleta Shitet Biçikletë Portative

Shitet Biçikletë Portative

Brryli | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë me palosje (portative), e përshtatshme për persona të lehtë, pasi nuk ka marrsha. Është shumë kollajshme për tu marrë në ambientet e punës apo shtëpisë pasi të paloset. biçikleta është shumë pak e përdorur. vjen me aksesorët ekstra si: zile, ndriçues të pë...

7,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 e ardhur nga gjermania cmimi 16.000 leke te reja...

16,000 Leke

Shkoder
170 Euro Bicikleta Biciklete alumini

Biciklete alumini

Qender | Shkoder

B Shitet bicikete nr 28 alumini e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 170 euro ...

170 Euro

Shkoder
130 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete 28 alumini e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 130 euro...

130 Euro

Shkoder
180 Euro Bicikleta -Biciklete

-Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete e ardhur nga gjermani cmimi 180 euro...

180 Euro

Shkoder
120 Euro Bicikleta Biciklete alumini

Biciklete alumini

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 cmimi 120 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...

120 Euro

Shkoder
20,000 Leke Bicikleta Biciklete alumini

Biciklete alumini

Qender | Durres

B Shes biciklete alumini. bicikleta eshte ne gjendje te mire mire shume pak e perdorur. e ardhur nga italia. me te gjitha pjeset origjinale....

20,000 Leke

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim