mirlir bicikleta  

 Online 14 lexues | 0 njoftime ne pritje

40 Euro Makina Bicikleta Biciklet perfekte Nga gjilani jam 049188742

Biciklet perfekte Nga gjilani jam 049188742

Laprake | Tirane

B Biciklet bmw ...

40 Euro

Tirane
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete MTB

Shitet biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0696859459...

100 Euro

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta MTB 26-CE

MTB 26-CE

Vasil Shanto | Tirane

B Mtb 26-ce; biciklet sportive 26-ce me brire; amortizim para dhe ne mes; na kontaktoni:...

7,500 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta OKAZION! Shitet biçiklete 26

OKAZION! Shitet biçiklete 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Ne gjendje shume te mire 10/10. me te gjitha sherbimet e bera (goma te reja, amortizator i ri,marshe te reja, frena te reja bashke me nofullat.) bicikleta shitet per arsye mosperdorimi. te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0695569609....

8,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta 26 MTB

26 MTB

Vasil Shanto | Tirane

B Biciklet 26 mtb ; amortizim para dhe ne mes; ferrota para -mbrapa; marshe shimano na telefononi:...

8,000 Leke

Tirane
120 Euro Makina Bicikleta Mountain bike, 26

Mountain bike, 26

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet mountain bike ne gjendje shume te mire. • goma 26 • pompe • borie elektronike • cante • kavo cmimi: 120 € ...

120 Euro

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Bicikleta me shumice

Bicikleta me shumice

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Biçikleta me shumice te madhesive te ndryshme; te perdorura dhe cilesore mos hezitoni te na tel;...

5,500 Leke

Tirane
160 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 29 sport cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
6,500 Leke Makina Bicikleta Montain Bike sportive

Montain Bike sportive

Brryli | Tirane

B Smart bike 26-ce; me amortizaror para dhe ne mes; pjat dhe marshe shimano na kontaktoni...

6,500 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Biciklete OKAZION!!!

Biciklete OKAZION!!!

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Biciklekte kursi ne gjendje perfekte. shitet per arsye mosperdorimi....

250 Euro

Tirane
270 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 cmimi 270 euro...

270 Euro

Shkoder
1,200 Leke Makina Bicikleta scooter

scooter

Don Bosko | Tirane

B Scooter 100cm*60cm ...

1,200 Leke

Tirane
9,000 Leke Makina Bicikleta COURSBIKE

COURSBIKE

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.97 Km nga qendra)

B Biciklet kursi motobecane made in france e paperseritshme +kosh uji dhe marshe shimano na kontaktoni...

9,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Makina Bicikleta GRAPHIS BIKE 2

GRAPHIS BIKE 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.94 Km nga qendra)

B Road bike biciklet me marshe shimano companjol dhe shale te rehatshme ;mjaft e leht dhe praktike; shum e leht ne te ecur ; na konraktoni...

9,000 Leke

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete sharptail bulls 26

Shitet biciklete sharptail bulls 26

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire shume pak e perdorur. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i padiskutueshem. ...

200 Euro

Tirane
180 Euro Makina Bicikleta Biciklet 26

Biciklet 26

Qender | Fier

B E sapo ardhur nga usa pjese shimano originale me diskofrena dhe pjese te reja fare....

180 Euro

Fier
100 Euro Makina Bicikleta Shes biciklete ose e ndrroj

Shes biciklete ose e ndrroj

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Shes biciklete cdo gje funksionale pak i diskutueshem marrshe shimano origjinale cdo pjese qe ka e ka origjinale sic ka ardhur nga greqia shitet per arsye mos perdorimi...

100 Euro

Tirane
6,500 Leke Makina Bicikleta SMART BIKE

SMART BIKE

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Smart bike 26-ce mtb; amortizator para-mbrapa marshe shimano na kontaktoni ...

6,500 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta Bicycle sport

Bicycle sport

Don Bosko | Tirane

B Biciklet 24-ce ne gjendje te mire me companjol dhe marshe shimano; e pershtatshme edhe per parafango na kontaktoni ne wats up dhe viber ...

7,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini, sport. cmimi 250 euro...

250 Euro

Shkoder
8,000 Leke Makina Bicikleta Shitet bicikleta

Shitet bicikleta

Kamez/Paskuqan | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Bicikleta ka trup alumini dhe eshte shume e lehte. eshte prodhuar ne zvicer dhe eshte shume cilesore. marrshet i nderron shpejt. hyn ne kategorine e bicikletave sportive. eshte e pajisur me amortizator perpara. disqet jane ngjyre gold dhe dizanji shume i bukur. shitet per arsye mosperdorimi per 80...

8,000 Leke

Tirane
160 Euro Makina Bicikleta Biciklete

Biciklete

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 alumini cmimi 160 euro...

160 Euro

Shkoder
200 Euro Makina Bicikleta -biciklete Nr 28

-biciklete Nr 28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 200 euro...

200 Euro

Shkoder
6,000 Leke Makina Bicikleta SHIMANO BIKE

SHIMANO BIKE

Laprake | Tirane

B Shimano bike; biciklete pune ne gjendje mjaft te mire : te interesuarit te na kontaktojne...

6,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet me marshe

Biciklet me marshe

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Oferte per ju ...shesim nje biçiklet ne gjendje shum te mire :Çmimi :nuk kemi per ta besuar.ju lusim te na kontaktoni: 0693467783....

5,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim