sa kushton nje biciklet 

 Online 9 lexues | 2 njoftime ne pritje

9,000 Leke Bicikleta MTB 😱

MTB 😱

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super bike super cilesi mtb-26-ce -eupopiane: marshe shimano ::: 7×3:::))))kosh uji:::((( parafango e mbrapme:: wats up ose viber:::...

9,000 Leke

Tirane
150 Euro Bicikleta Shitet

Shitet

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Shitet bicikleta te reja me disk frena 7 x 3 marrshe gjendje super numri 26 . cmimet jan ne cdo foto...

150 Euro

Tirane
160 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 26 alumini ne gjendje shume te mire e ardhur nga franca cmimi 160 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...

160 Euro

Shkoder
120 Euro Bicikleta Shitet .

Shitet .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 🚵‍♂️ gjermane nr 26. 7 x 3 marrshe, trupi full alumin pjeset shimano ne gjendje super te mir cmimi 140 mij lek info whatsapp ...

120 Euro

Tirane
5,000 Leke Bicikleta Biciklete per femije

Biciklete per femije

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete per femije nr 20 ne gjendje shume te mire e ardhur nga gjermania cmimi 5000 leke...

5,000 Leke

Shkoder
110 Euro Bicikleta Shitet MTB

Shitet MTB

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 🚵‍♂️ gjermane nr 26. 7 x 3 marrshe, trupi full alumin pjeset shimano ne gjendje super te mir cmimi 130 mij lek info whatsapp ...

110 Euro

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Wefa bike

Wefa bike

Don Bosko | Tirane

B Wefa bike biciklet ne gjendje te jashtezakonshme me zgar parafango dhe companjol e fort praktike dhe ne gjendje shum te mire pune jemi te disponueshem ne cdo moment na kontaktoni wats up ose viber...

10,000 Leke

Tirane
100 Leke Bicikleta Bicikleta te perdorura 24,26,28

Bicikleta te perdorura 24,26,28

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bicikleta te perdorura 24,26,28 per burra,gra dhe femij te ardhura nga gjermania ne gjendje te mire cmimi i diskutushem....

100 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Shes biciklete ose e ndrroj

Shes biciklete ose e ndrroj

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.18 Km nga qendra)

B Shes biciklete cdo gje funksionale pak i diskutueshem marrshe shimano origjinale cdo pjese qe ka e ka origjinale sic ka ardhur nga greqia shitet per arsye mos perdorimi...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Bicycle sport

Bicycle sport

Don Bosko | Tirane

B Biciklet profesionale e ardhur nga gjermania;e kompletuar me zgar dhe parafango;arshe shimano 7×3:::disqe alumini; per me shum info wats up ose viber: porosia ju vjen brenda dites::...

10,000 Leke

Tirane
90 Euro Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet bicikleta 110 mij lek nr 26 . gjendje shum e mir marrshe amortizimin para mbrapa ska nevoj per asnje sherbim info whatsapp...

90 Euro

Tirane
24,000 Leke Bicikleta SCOTT BIKE MTB

SCOTT BIKE MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete scott e re. pjese origjinale shimano ...

24,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Bicikleta Shes biciklete

Shes biciklete

Qender | Durres

B Biciklete 28.tel 0686426967...

5,000 Leke

Durres
10,000 Leke Bicikleta Biciklet 24-ce

Biciklet 24-ce

Don Bosko | Tirane

B Biciklet 24-ce e sapoardhur nga gjermània shum e shpejt e mbajtur e pershtatshme per te gjitha moshat ; na kontaktoni ne wats up ose viber...

10,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta MTB --MADE IN GERMANY--

MTB --MADE IN GERMANY--

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mtb -made in germany- cilesore dhe mbajtur- super e shpejte dhe super e forte... marshe "::shimano:7×3::: shale e rehatshme dhe parafango e mbrapme ; info wats up ose viber::: jua sjellim aty ku ju ndodheni:: ...

9,000 Leke

Tirane
65 Leke Bicikleta Bicycle 27.5 Kundra bedal frena

Bicycle 27.5 Kundra bedal frena

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Ne gjendje shume te mire whatsapp namber 0685327819 65 milek ...

65 Leke

Tirane
7,500 Leke Bicikleta Bicycle 24 Italy orginal

Bicycle 24 Italy orginal

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.06 Km nga qendra)

B Bicycle orgjinale italjone 7x3 me gona te reja zgare drita cdo gje whatsapp 0685327819...

7,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Montain Bike$

Montain Bike$

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Mtb from germany;;;, marshe shimano nofulla shimano; parafango e mbrapme ;gjithashtu te perfshira ne cmim edhe parafango e perparme dhe zile;;; na shkruani ne wats up ose viber;...

10,000 Leke

Tirane
60 Euro Bicikleta Mc kenze1

Mc kenze1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes biciklet[img][/img]...

60 Euro

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb nr 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa etj. cmimi 100 euro i padiskutueshem. per me shum informacion na kontaktoni ! ...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim