scott biciklete 

 Online 46 lexues | 0 njoftime ne pritje

9,500 Leke Bicikleta SWITCHBACK

SWITCHBACK

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Switchback -mtb bicycle- e kompletuar me zgare dhe parafango : marshe -7×3 full shimano:::(made in england)::: wats up dhe viber::: jua sjellim aty ku ju ndodhen:: ...

9,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta MTB 26-CE

MTB 26-CE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mtb 26-çe; e shpejt e fort dhe dinamike;(kosh uji) bicikleta esht me parafango para edhe mbrapa; marshe dhe pjese shimano (made in germany) per me teper na telefononi ose na shkruani ne wats up ose viber;...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini pjese shimano ne gjendje shume te mire cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
7,500 Leke Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Bicikleta eshte funksionale, profesionale....

7,500 Leke

Tirane
14,000 Leke Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Bicikleta Bicikleta roze

Bicikleta roze

Don Bosko | Tirane

B Kap oferten e veres fashion line clinber biciklet e pershtatshme edhe per femra 26 -çe me parafango, zgare dhe drite para dhe mbrapa; na kontaktoni :+garanci 6 muaj 0693467783...

8,000 Leke

Tirane
14,000 Leke Bicikleta bicikleta orgjinale ne gjendje t mire frenat origjinale kopertonet destone cmimi i diskutushem

bicikleta orgjinale ne gjendje t mire frenat origjinale kopertonet de

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Bicikleta orgjinale ne gjendje t mire frenat origjinale kopertonet destone, cmimi i diskutushem....

14,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Classic bike

Classic bike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biciklet 26-ce me zgar dhe parafango ; gjendja shum e mire e pacenuar ne boje ; pjeset :shimano ::18 speed outdoor bicycle...

10,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta MTB --MADE IN GERMANY--

MTB --MADE IN GERMANY--

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mtb -made in germany- cilesore dhe mbajtur- super e shpejte dhe super e forte... marshe "::shimano:7×3::: shale e rehatshme dhe parafango e mbrapme ; info wats up ose viber::: jua sjellim aty ku ju ndodheni:: ...

9,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta MTB 😱

MTB 😱

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super bike super cilesi mtb-26-ce -eupopiane: marshe shimano ::: 7×3:::))))kosh uji:::((( parafango e mbrapme:: wats up ose viber:::...

9,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta MTB 26-CE (2)

MTB 26-CE (2)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mtb 26 -Će e kompletuar me zgare dhe parafango; marshe 6×3;;; 18 speed ;classic outdor;index system;; na shkruani ne wats up ose viber:;;...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa etj cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
100 Euro Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27, alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa etj. cmimi 100 euro per me shum informacion na kontaktoni! ...

100 Euro

Tirane
14,000 Leke Bicikleta Biciklete Nr 26

Biciklete Nr 26

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
140 Leke Bicikleta Shitet Biciklet Orginale (meshkuj / Femra) Okazion

Shitet Biciklet Orginale (meshkuj / Femra) Okazion

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet biciklet (meshkuj/ femra ) okazion ne gjendje shume te mire + orginale cdo pjese....

140 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete - 28

Biciklete - 28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 100 euro ...

100 Euro

Shkoder
13,000 Leke Bicikleta Shitet biciklete 28

Shitet biciklete 28

Don Bosko | Tirane

B Shitet biciklete 28. ne gjendje te mire. cmimi : 130 mij /leke. per me shume info : cel & whatsapp & viber ...

13,000 Leke

Tirane
150 Euro Bicikleta Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Currilat | Durres

B Biciklete 28 alumin shume pak e perdorur ....

150 Euro

Durres
200 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 cmimi 200 euro ...

200 Euro

Shkoder
120 Euro Bicikleta Biciklet e markes ideal

Biciklet e markes ideal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ideal bike...

120 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim