shes celular 50 mije lek 

 Online 35 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27, alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa etj. cmimi 100 euro per me shum informacion na kontaktoni! ...

100 Euro

Tirane
14,000 Leke Bicikleta Biciklete Nr 26

Biciklete Nr 26

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biciklete nr 26ce me 7x3 marshe, diskofrena , amortizator dobio, pjese shimano etj. ne gjendje te pa perdorur me ngjyra te ndryshme. cmimi 14.000 leke te reja ...

14,000 Leke

Tirane
140 Leke Bicikleta Shitet Biciklet Orginale (meshkuj / Femra) Okazion

Shitet Biciklet Orginale (meshkuj / Femra) Okazion

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Shitet biciklet (meshkuj/ femra ) okazion ne gjendje shume te mire + orginale cdo pjese....

140 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete - 28

Biciklete - 28

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete nr 28 cmimi 100 euro ...

100 Euro

Shkoder
13,000 Leke Bicikleta Shitet biciklete 28

Shitet biciklete 28

Don Bosko | Tirane

B Shitet biciklete 28. ne gjendje te mire. cmimi : 130 mij /leke. per me shume info : cel & whatsapp & viber ...

13,000 Leke

Tirane
150 Euro Bicikleta Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Biciklete 28 alumin shume pak e merdorur .

Currilat | Durres

B Biciklete 28 alumin shume pak e perdorur ....

150 Euro

Durres
100 Euro Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa etj cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
200 Euro Bicikleta Biciklete -

Biciklete -

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete alumini nr 28 cmimi 200 euro ...

200 Euro

Shkoder
120 Euro Bicikleta Biciklet e markes ideal

Biciklet e markes ideal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ideal bike...

120 Euro

Tirane
100 Euro Bicikleta Bicikleta

Bicikleta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa etj cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Bicikleta MTB 26-CE (2)

MTB 26-CE (2)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Mtb 26 -Će e kompletuar me zgare dhe parafango; marshe 6×3;;; 18 speed ;classic outdor;index system;; na shkruani ne wats up ose viber:;;...

10,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta MTB 😱

MTB 😱

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super bike super cilesi mtb-26-ce -eupopiane: marshe shimano ::: 7×3:::))))kosh uji:::((( parafango e mbrapme:: wats up ose viber:::...

9,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta MtB

MtB

Brryli | Tirane

B Biciklet 26-ce from germany:; marshe 6×3::fulll shimano:: copertona te rrinj;amorizim para dhe ne mes;;; shale e re; info -wats up ose viber::...

9,000 Leke

Tirane
9,000 Leke Bicikleta MTB --MADE IN GERMANY--

MTB --MADE IN GERMANY--

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Mtb -made in germany- cilesore dhe mbajtur- super e shpejte dhe super e forte... marshe "::shimano:7×3::: shale e rehatshme dhe parafango e mbrapme ; info wats up ose viber::: jua sjellim aty ku ju ndodheni:: ...

9,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Biciklete.

Biciklete.

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire cmimi 10.000 leke te reja...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa! cmimi 100 euro per me shum informacion na kontaktoni! ...

100 Euro

Tirane
60 Euro Bicikleta Mc kenze1

Mc kenze1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes biciklet[img][/img]...

60 Euro

Tirane
130 Euro Bicikleta Okazion | Biciklete 130 Euro.

Okazion | Biciklete 130 Euro.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B 27.5, frena me disk, goma para me amortizim, marrshet ne gjendje shum te mir 3×7, bicikleta shum pak e perdorur shitet per arsye mosperdorimi. me kontaktoni ne whatsapp....

130 Euro

Tirane
10,000 Leke Bicikleta Classic bike

Classic bike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Biciklet 26-ce me zgar dhe parafango ; gjendja shum e mire e pacenuar ne boje ; pjeset :shimano ::18 speed outdoor bicycle...

10,000 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete MTB 27

Biciklete MTB 27

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, goma te reja, amortizator, diskofrena para-mbrapa etj cmimi 100 euro...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim