shitet biciklet 19  146 Njoftime

 Online 11 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet Biciklete

Shitet Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete city bike nr26 ne gjendje shume te mire cmimi 5500 leke te reja ...

5,500 Leke

Tirane
1,000 Euro Makina Bicikleta Biciklet E bike e Fischer Germane

Biciklet E bike e Fischer Germane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)

B E bike e fischer germane pothuj se e re vetem 373km.!! bateria me 2 vite garanci dhe motorri me 10vite e pajisur me te gjitha opsionet e mundeshme full. me nje karikim ben 70-90km, pa mashtrime sic thone disa 150km.... karikohet nga 0 per rreth 4 ore me nje kosto te = me karikimin e nje celula...

1,000 Euro

Tirane
130 Euro Makina Bicikleta Biciklet

Biciklet

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Shitet per arsye mosperdorimi e bler ne qese, 1 muaj e perdorur, ne gjendje shume te mire. nr per whatsapp: 0666607671 cmimi i diskutushem...

130 Euro

Tirane
8,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

Biciklete me marshe per moshen 6-14 vjec

| Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Marka taifun prodhim i vitit 2013....

8,000 Leke

Tirane
450 Euro Makina Bicikleta Scott 29 biciklet e paperdorur e re !!

Scott 29 biciklet e paperdorur e re !!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.77 Km nga qendra)

B Biciklet scott 29tshe mountain bike. blere ne itali e paperdorur nojher. e re fringo. frena shimano. shuuuuum pesh e leht. viti prodhimit 2018...

450 Euro

Tirane
6,000 Leke Makina Bicikleta Biciklet GW

Biciklet GW

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Biciklet me brire dhe amortizator. e pajisur me 6 - marshe: na kontakloni: 0693467783...

6,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Okazion biçiklete 28 alumini SHIMANO

Okazion biçiklete 28 alumini SHIMANO

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë Leopard Portative Nr 20

Shitet biçikletë Leopard Portative Nr 20

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë leopard portative nr 20 amortizator para dhe ne trup trup alumini e ardhur nga zvicra Çmimi 150 euro nr tel 0673622233...

150 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shiten bicikleta

Shiten bicikleta

Qender | Shkoder

B Shiten bicikleta te ardhur nga gjermania. ne gjendje shume te mire. cmimet variojne nga 100-150 euro...

150 Euro

Shkoder
22,000 Leke Makina Bicikleta Shitet Bicikleta Elektrike

Shitet Bicikleta Elektrike

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Shes biciklet elektrike unisex traffic bike marka shimano . e sa po ardhur nga italia me bateri karikim me kosh para dhe pas me celes dhe kyc. shitet per 220 mij leke .....

22,000 Leke

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Ideal 26

Shitet Biciklete Ideal 26

Qender | Lushnje

B Shitet biciklete ideal 26 me diskofrena cmimi 150 euro ...

150 Euro

Lushnje
21,000 Leke Makina Bicikleta Tirane shitet biçiklet max alpine

Tirane shitet biçiklet max alpine

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Shitet biçiklet max alpine 28 çmimi 21000 lek. me trup alumini pjese shimano, frena me disk para dhe pas, amortizator para dhe me marsha 3x7. ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit. tel 0672071682...

21,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Makina Bicikleta FSP

FSP

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)

B Kap oferten tende biciklete me amortizim para dhe ne mes:mongoose full susspension performance aluminum alloy frame twenty -one speed na kontaktoni: 0693467783...

7,000 Leke

Tirane
7,500 Leke Makina Bicikleta Biciklet blu

Biciklet blu

Brryli | Tirane

B Shesim nje biciklet blu super te shpejt; e rehatshme ;komode me cilesi te garantuar; e pershtatshme edhe per zgare mbrapa; presim telefonatat tuaja :0693467783...

7,500 Leke

Tirane
40,000 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklet femijesh

Shitet biciklet femijesh

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)

B Biciklet e re per femije der 12 vjec...

40,000 Leke

Tirane
5,500 Leke Makina Bicikleta Shitet biciklete

Shitet biciklete

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete cmimi 5500 leke te reja nr tel 0699637929...

5,500 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklet Ciklisti Fisuada

Shitet Biciklet Ciklisti Fisuada

Kamez/Paskuqan | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete ciklisti fisuda cmimi 250 euro ...

250 Euro

Tirane
150 Euro Makina Bicikleta Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Shitet biçiklete SHIMANO MTB 29

Don Bosko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Okazion biçiklete mtb 29 shimano alumini goma te reja amortizator discofrenat para- mbrapa Çmimi 150 euro nr.tel: 0696859459...

150 Euro

Tirane
80 Euro Makina Bicikleta Biciklete BMX Huashenbike e perdorur

Biciklete BMX Huashenbike e perdorur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Bicikleta eshte e perdorur dhe shenja te dukshme perdorimi.ne gjendje te mire funksionimi.shitet per arsye mosperdorimi....

80 Euro

Tirane
200 Euro Makina Bicikleta Shitet biçikletë super City bike  26

Shitet biçikletë super City bike 26

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biçikletë super city bike 26 amortizator para dhe te shala drita led e sapo ardhur nga zvicra Çmimi 200 euro nr tel 0673622233...

200 Euro

Tirane
5,000 Leke Makina Bicikleta City bike 28 ne lezhe ose tirane

City bike 28 ne lezhe ose tirane

Qender | Lezhe

B Shume e forte dhe komode. shitet per arsye mosperdorimi....

5,000 Leke

Lezhe
100 Euro Makina Bicikleta Shitet biciklete Matrix pro 26

Shitet biciklete Matrix pro 26

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete matix pro 26 goma te reja cmimi 100 euro nr tel 0699601199 ...

100 Euro

Tirane
4,000 Leke Makina Bicikleta Biciklete sportive

Biciklete sportive

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shesim nje biciklete moutenbike 24-ce ngjyre te zeze .te interesuarit te na kontaktojne...

4,000 Leke

Tirane
250 Euro Makina Bicikleta Shitet Biciklete Ciklisti

Shitet Biciklete Ciklisti

Brryli | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shitet biciklete ciklisti cmimi 250 euro nr tel 0695404600...

250 Euro

Tirane
20,000 Leke Makina Bicikleta BICIKLETE GENESIS 26'

BICIKLETE GENESIS 26'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Biciklete genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena disk ...

20,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim