shitet makin 

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

19,500 Leke Bicikleta Biciklet 26 MTB

Biciklet 26 MTB

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B ♦️biciklete mase 26 mtb♦️ •kop 26-3.00 •disqe dopio alumini •diskofren para-mbrapa •amortizim perpara •7x3 kombinime marshi ~cmimi: 195 mij lek ~transport ne te gjithe shqiperine🇦🇱...

19,500 Leke

Tirane
15,000 Leke Bicikleta SASI TE LIMITUARA!!

SASI TE LIMITUARA!!

Sauk | Tirane (3.82 Km nga qendra)

B Sasi te limituara!! bicikleta te reja ne kuti per vetem 15,000 lek transport ne te gjithe shqiperine.🇦🇱 0684823823...

15,000 Leke

Tirane
13,000 Leke Bicikleta Motor 49cc 130 mij lek

Motor 49cc 130 mij lek

Sauk | Tirane (3.82 Km nga qendra)

B Shitet motor 49cc rizato cimati vendodhja: sauk tirane 130 mij lek nuk ka nevoje per patente 0684823823...

13,000 Leke

Tirane
17,000 Leke Bicikleta Bmx Profesional DiamondBack

Bmx Profesional DiamondBack

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.61 Km nga qendra)

B •bmx profesional •diamondback joker •frenat tektro •krahe profesionale •timoni rrotullim 360° •kapertona kenda 20×2.10 •zinxhir kmc •masa e trupit:20" •madhesia e gomave:20" •frenat para ia kam hequr po i shes bashke me bmx •gjendja e shkelqyer •cmimi 17.000 leke...

17,000 Leke

Tirane
165 Euro Bicikleta Shitet Biciklet MTB -29

Shitet Biciklet MTB -29

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet -29ce 🚵‍♂️ 7 x 3 marrshe disk frena pjeset shimano ne gjendje super te mir cmimi 200 mij lek info 🚵‍♂️whatsapp ...

165 Euro

Tirane
125 Euro Bicikleta Shitet MTB. 26

Shitet MTB. 26

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet -26ce 🚵‍♂️ 7 x 3 marrshe disk frena pjeset shimano trupi alumin ne gjendje super te mir cmimi 150 mij lek info 🚵‍♂️whatsapp ...

125 Euro

Tirane
180 Euro Bicikleta Shitet Biciklet MTB 29

Shitet Biciklet MTB 29

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shitet biciklet 29 - 8 x 3 marrshe trupi full alumin pjeset shimano . disk frena ne gjendje super te mir cmimi 220 mij lek info whatsapp ...

180 Euro

Tirane
50 Euro Bicikleta Shitet Bicklet Femijesh

Shitet Bicklet Femijesh

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Shiten 2 bickleta femijesh pershtatshme per moshen deri ne 6 vjec gjendje shum te mira cmimi 50 euro te dyja, info whatsapp...

50 Euro

Tirane
130 Euro Bicikleta Trekking Precision 27.5 Alumini

Trekking Precision 27.5 Alumini

Qender | Shkoder

B Shitet biciklete trekking precision 27.5 alumini e sapo ardhur nga gjermania me cdo gje origjinale dhe funksionale.cmimi i pa diskutueshem...

130 Euro

Shkoder
55 Euro Bicikleta Konbike 24inch

Konbike 24inch

Vasil Shanto | Tirane

B Super ofert-konbike 24 inch-parafango marshe shimano 6×3☆super e fort super cilesi (made in germany)transport falas kudo ku ndodheni #info wats up &viber...

55 Euro

Tirane
4,000 Leke Bicikleta Okazion Shes Biciklete Tiger per femije

Okazion Shes Biciklete Tiger per femije

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.43 Km nga qendra)

B Okazion shes biciklete tiger per femije 4000 leke, shitet per arsye mos perdorimi....

4,000 Leke

Tirane
19,000 Leke Bicikleta Oferte vetem per 1 dit... Biciklete 29 per 190 mij lek

Oferte vetem per 1 dit... Biciklete 29 per 190 mij lek

Sauk | Tirane (3.82 Km nga qendra)

B Oferte vetem per 1 dit... biciklete 29 per 190 mij lek •diskofren para mbrapa •disqe dopio alumini me fosfor •7x3 kombinime marshe •amortizim perpara •kop 29-3.00 transport ne te gjithe shqiperine🇦🇱 cmimi: 19,000 lek...

19,000 Leke

Tirane
210 Euro Bicikleta Yzberisht shiten 2 bicikleta

Yzberisht shiten 2 bicikleta

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)

B Yzberisht shiten 2 bicikleta mountain bike marka the traveler te paloseshme ne mes. me marshe dhe me amortizatore ne te dyja gomat. me disqe alumini dhe frenat me disk. njyra e bardhe me blu dhe e bardhe me jeshile cmimi 210€ sejcila ose 400€ te dyja bashke,cmimi i diskutueshem. ...

210 Euro

Tirane
70 Euro Bicikleta ☆HANEASTIC~Bicycle☆

☆HANEASTIC~Bicycle☆

Don Bosko | Tirane (2.13 Km nga qendra)

B -super ofert~haneastic bicycle~from germany#28inch~parafango# zgar #aksesor#transport#marshe shimano#si dhe shum aksesor te tjere#shal e rehatshme #timon classic#information☆☆wats up &viber☎...

70 Euro

Tirane
55 Euro Bicikleta Pegasus bike ...

Pegasus bike ...

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B ☆okazion☆biciklet 24inch (made in germany)zgar ,parafango dhe kosh ,e shpejt dhe e fort&me shum info wats up &viber.......

55 Euro

Tirane
9,000 Leke Bicikleta PRINCE☆BICYCLE🏁

PRINCE☆BICYCLE🏁

Brryli | Tirane

B ☆super ofert☆prince bicycle#28inch💥marshe me kambio;super e shpejt dhe e leht ne perdorim;amortizator para@zgar dhe parafango@me shum info wats up &viber📞...

9,000 Leke

Tirane
60 Euro Bicikleta Mtb shimano

Mtb shimano

Brryli | Tirane

B Ofert !biciklet 26ce me marshe shimano 7×3#e fort dhe e shpejt ;goma origjinale dhe shal komode;info wats up &viber...

60 Euro

Tirane
60 Euro Bicikleta Super ofert

Super ofert

Brryli | Tirane

B ☆super ofert☆biciklet 28inch&marshe shimano&doreza origjinale&goma origjinale&shal komode &info wats up&viber...

60 Euro

Tirane
4,000 Leke Bicikleta Shes biciklete per femije,okazion 4000 leke

Shes biciklete per femije,okazion 4000 leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Shes biciklete tiger per femije ne gjendje shume te mire.per vetem 4000 leke te reja.shitet per arsye mosperdorimi....

4,000 Leke

Tirane
8,000 Leke Bicikleta Biciklete super okazio

Biciklete super okazio

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Shes biciklete mtb 26 inch e sapo ardhur nga gjermania dhe ne gjendje perfekte. bicikleta eshte full suspansion dhe marsha 7x3. me blerjen tuaj ju mundesojm aksesore dhurate . ka telajo shume te paster dhe jua sjellim aty ku ju ndodhenj. mos e humbisni. na kontaktoni...

8,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim