shitet skateboard 

 Online 38 lexues | 0 njoftime ne pritje

15,000 Leke Bicikleta Shitet Biciklet Orginale.

Shitet Biciklet Orginale.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet biciklet ne gjendje shume te mire ,pa asnj prblm,cdo pjes orginale. okazion....

15,000 Leke

Tirane
120 Euro Bicikleta Biciklete city bike

Biciklete city bike

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet biciklete city bike ardhur nga gjermania. ne gjendje shume te mire. e pershtatshme si per femra dhe meshkuj. cmimi 120 euro...

120 Euro

Tirane
43,000 Leke Bicikleta Biciklete Bulls sharptail 29'

Biciklete Bulls sharptail 29'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete bulls sharptail 29, full shimano alivio 8s, frena alkol, amortizimi srsuntour me bllokim, aksesore styx, marshe 3x8 ...

43,000 Leke

Tirane
24,000 Leke Bicikleta SCOTT BIKE MTB

SCOTT BIKE MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete scott e re. pjese origjinale shimano ...

24,000 Leke

Tirane
19,000 Leke Bicikleta Biciklete Gjermane

Biciklete Gjermane

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Shitet shitet biciklete gjermania nr 29 ce me 7x3 marshe, dopio disqe alumini, pjese shimano. ne gjendje shume te mire cmimi 19.000 leke te reja...

19,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Bicikleta Carrera zelos 700S T6 ALUMINuM. LTD14 preriaM

Carrera zelos 700S T6 ALUMINuM. LTD14 preriaM

Qender | Durres

B Shitet biciklete kursi okazion deri me date 10 08 2020 per vetem 15000 leke te reja ...

15,000 Leke

Durres
11,000 Leke Bicikleta shes

shes

Vore | Tirane

B Shitet per arsye mos perdorimi shum pak e perdorur ne gjendj shum te mire...

11,000 Leke

Tirane
7,000 Leke Bicikleta Shesim biciklete femijesh

Shesim biciklete femijesh

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofrojme per shitje 2 bicikleta femijesh per moshen 4-8 vjec. ngjyrat e pershtatme per djem dhe vajza. bicikletat jane te perdorura dhe ne gjendje te mire. ...

7,000 Leke

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete MTB

Biciklete MTB

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa! cmimi 100 euro per me shum informacion na kontaktoni! ...

100 Euro

Tirane
270 Euro Bicikleta BICIKLETE YAZOO DEVIL FULL SHIMANO

BICIKLETE YAZOO DEVIL FULL SHIMANO

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Biciklete yazoo devil gjendja 10/10 made in germany 🇩🇪 marshat 7×3 shimano kamanjoli i pasem shimano tourney kamnjoli i pare shimano tourney frenat tektro 855 aluminium v-brake amortizim sr suntour dinamo shimano nexus me drita led origjinale para dhe mbrapa...

270 Euro

Tirane
299 Euro Bicikleta Shitet biciklete POLAR pjeset full shimano

Shitet biciklete POLAR pjeset full shimano

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Biciklete polar gjendja 10/10 pjeset te gjitha shimano origjinale kamanjoli i pasem dhe i pare shimano tourney amortizim frenat shimano v-brake diskofrene...

299 Euro

Tirane
120 Euro Bicikleta Biciklet e markes ideal

Biciklet e markes ideal

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ideal bike...

120 Euro

Tirane
200 Euro Bicikleta Shitet.Biciklete 29

Shitet.Biciklete 29

Qender | Fier

B Shitet bicikleta mtb 29 biciklete eshte e sapo ardhur nga usa 🇺🇸 pjese origjinale shimano. biciklete per terene malore me goma te reja si dhe goma e pare me diskofrene....

200 Euro

Fier
43,000 Leke Bicikleta Biciklete Bulls sharptail 29'

Biciklete Bulls sharptail 29'

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Biciklete bulls sharptail 29 ', pjese shimano alivio 8s, frena alkol, amortizimi srsuntour me bllokim, aksesore styx, marshe 3x8 ...

43,000 Leke

Tirane
24,000 Leke Bicikleta Biciklete

Biciklete

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biciklete scott trupi alumin pjeset shimano ...

24,000 Leke

Tirane
200 Euro Bicikleta Biciklete

Biciklete

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)

B Biciklete 28ce frenat me alkol te gjitha te reja e sapo ardhur nga gjermania ...

200 Euro

Tirane
130 Euro Bicikleta Shitje

Shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Shitet masa e bicikletes 26 . pjeset origjinale gjermane gjendja shum e mir cmimi 160 mij lek...

130 Euro

Tirane
130 Euro Bicikleta Shitje

Shitje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)

B Shitet masa e bicikletes 26 . pjeset origjinale gjermane gjendja shum e mir cmimi 160 mij lek...

130 Euro

Tirane
100 Euro Bicikleta Biciklete

Biciklete

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete mtb nr 27 alumini, pjese shimano, amortizator, goma te reja, diskofrena para-mbrapa etj. cmimi 100 euro i padiskutueshem. per me shum informacion na kontaktoni ! ...

100 Euro

Tirane
330 Euro Bicikleta Biciklete Cube 29

Biciklete Cube 29

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biciklete cube 29 pjese shimano, amortizator me bllokim ne timon. cmimi 330 euro ...

330 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim