25.10.2020  

 Online 1 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
11 Euro
Apartament ne plazh golemit Apartament plazhi qera ditore .Apartamenti ka 2 dhoma 1 banjo imobiluar komod ko

11 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament plazhi qera ditore .apartamenti ka 2 dhoma 1 banjo imobiluar komod kondicioner ashensor... 28/10/2020 01:42... Lexo detajet..

17 Euro
Ambjent me kondicioner.e oompletuar me te gjitha.ne Tirane,17 ero,te gjitha te perfshira.5 min nga bulevardi i ri. Rruga Gjon Mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all

17 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Rruga gjon mili,pallat,ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,all in,parkim,wifi,etj.... 27/10/2020 15:46... Lexo detajet..

20 Euro
Super smbjent me kondicioner.e kompletuar me te gjitha +wifi+ parkim.5 min large Bulevardit te Ri. Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel Meridian dhe Bulevardit te ri.ad
1+1
Dhoma|Sallon
39 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ambjent me kondicioner.all in.5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.adressa; rruga gjon mili.etj.... 27/10/2020 15:33... Lexo detajet..

27 Euro Super dubleks me kondicioner e kompletuar me te gjitha+wufi,prane qendres tregtare concord. 1Dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres t

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

1dubleks super komod,i kompleuar me te gjitha+ kondicioner +wifi.prane qendres tregtare concord.tirane.... 27/10/2020 15:33... Lexo detajet..

25 Euro Apartament 1+1+ballkon+kondicioner+wifi.kati2te.e kompletuar me te gjitha.all in.prane qendres conco Pallat.apartament 1+1+wifi+kondicioner+ballkon.e kompletuar me te gjitha.prane q

25 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat.apartament 1+1+wifi+kondicioner+ballkon.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord.tirane.... 27/10/2020 15:31... Lexo detajet..

27 Euro Suoer apartement 1+1+ kondicioner.e kompletuar me te gjitha.+wifi.prabe qendres tregtare concord.Tir Palkat i Ri.apartament 1+1+kondicioner+wifi.e kompletuar me te gjitha.prane qend

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Palkat i ri.apartament 1+1+kondicioner+wifi.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord.tirane.... 27/10/2020 15:30... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner e kompletuar me te gjitha.kati 3te.prane qendres tregtare concord.Tirane Pallat i Ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane

21 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
27 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner+ wifi.e kompletuar me te gjitha.all in.prane qendres tregtare concord.tirane.... 27/10/2020 15:30... Lexo detajet..

25 Euro Tirane, jepet me qera ditore apartament Kati 4, 60 m² 25 Euro/nata (Pas Casa Italia) Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia.
Apartamenti ndodhet ne katin e
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane restorant " new king house" siperfaqja prej 60m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 1 kreva... 27/10/2020 13:47... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

... 27/10/2020 11:03... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

30 Euro

Don Bosko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... 27/10/2020 09:19... Lexo detajet..

1,500 Leke Japim dhoma me qera 1500 mij lek nata Japim dhoma me 1500 mij lek nata. Kushtet jane standarte me kondicioner, televiz

1,500 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
10 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Japim dhoma me 1500 mij lek nata. kushtet jane standarte me kondicioner, televizor dhe uje 247.sherbimi eshte korrekt dhe i shpejt. sherbejme si naten edhe diten. dhomat jepen edhe me ore brenda dites. adresa eshte mbrapa ambasades amerikane tek kry... 26/10/2020 23:01... Lexo detajet..

20 Euro 🔴 Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

20 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 26/10/2020 22:51... Lexo detajet..

29 Euro 🔴 Jepen Super dhoma hoteli triple room me qera tek 21 Dhjetori 🔴 29 euro Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne

29 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. ... 26/10/2020 18:09... Lexo detajet..

25 Euro 🔴 Jepet Super dhome hoteli me qera ditore double room Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

25 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga frederik shiroka. 🔑dhoma eshte e sapo investuar dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shume cilesore. 📍ndodhet 2.3 km nga sh... 26/10/2020 17:17... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera - ditore Apartament ne zone te qete.dhe jepet per me shume se 2 dite

20 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament ne zone te qete.dhe jepet per me shume se 2 dite... 26/10/2020 16:39... Lexo detajet..

25 Euro Apartamente me Qera ditore ne qender te Tiranes Ofrojme apartamente me Qera ditore ne qender te Tiranes. Apartament 1+1, 75m2. A

25 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ofrojme apartamente me qera ditore ne qender te tiranes. apartament 1+1, 75m2. arredim i kompletuar dhe modern. minimum i i rezervimit 2nete. ... 26/10/2020 16:36... Lexo detajet..

25 Euro Qera ditore Jepet apartment me qera ditore deri javore. Te interesuarit te kontaktojne 06820

25 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
42 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510... 26/10/2020 16:35... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

27 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... 26/10/2020 15:55... Lexo detajet..

29 Euro Super aparrament me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha+ wifi.prane qendres tregtare concod.Ti Pallat,kati 3 te,super apartament me tre ambjente,all in te gjithe te perfshira,

29 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat,kati 3 te,super apartament me tre ambjente,all in te gjithe te perfshira,wifi,etj. prane qendres tregtare concord.etj.... 26/10/2020 15:54... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all in,25ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord. Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.

25 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.... 26/10/2020 15:54... Lexo detajet..

25 Euro Apartanent 1+1+ballkon+kondicioner.all in.wifi parkim.5 min large bulevardit te ri Pallat i ri .1+1+kondicioner.Me ballkon.E kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.al
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat i ri .1+1+kondicioner.me ballkon.e kompletuar me te gjitha.parkim.wifi.all in.5 min large bulevardit te ri.etj... 26/10/2020 15:24... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Ambjent i kompletuar me te gjitha.+wifi.prane qendres tregtare concord Pallat i ri.ambjenti kompletusr me te gjitha+wifi.prane qendres tregtare concord

19 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat i ri.ambjenti kompletusr me te gjitha+wifi.prane qendres tregtare concord.... 26/10/2020 15:24... Lexo detajet..

2,000 Leke 💥Vila Meli ofron dhoma me qera per pushues/Vlore💥 📣Vila Meli ofron dhoma me qera per pushues.

🏠Vila Meli eshte e pozicion

2,000 Leke

Uji i ftojte | Vlore (1.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣vila meli ofron dhoma me qera per pushues. 🏠vila meli eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te pelqyera te pushuesve. 🏞dhomat kane kushte teper te mira, te paisura me cdo paisje te nevojshme si dhe ofrojne pamje shume te kendshme. ... 26/10/2020 11:21... Lexo detajet..

27 Euro Apartamentet me qira ditore 27 euro/nata Jepet apartament me qira ditore pas Casa Italia,mobilim i ri. 
Apartamenti esht

27 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
62 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira ditore pas casa italia,mobilim i ri. apartamenti eshte i organizuar ne hapesiren e fjetjes, kuzhinen me te gjitha elektroshtepiaket dhe enet e nevojshme, tualet dhe ballkon. me kondicioner. ... 26/10/2020 11:10... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent e kompletuar dhe kondicioner,all in,te gjithe re perfshira,5 min large nga bulevardi Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.... 25/10/2020 14:06... Lexo detajet..

23 Euro Ambjent me kondicioner Tirane.e kopletuar me te gjitha.+ wifi.prane qendres tregtare concord. Pallat i Ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.Tirane

23 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
37 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner.allin.e kompletuar me te gjitha.+ wifi.tirane.prane qendres tregtare concord.... 25/10/2020 13:56... Lexo detajet..

17 Euro Tirane.Ambjet me kondicioner& kompletuar Tirane,17ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri

17 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... 25/10/2020 13:37... Lexo detajet..

1,300 Leke Dhoma me qera ditore/Mujore Prane Gjimnazit "Partizani" jepen me qera garsoniere.
Ambiente te per

1,300 Leke

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Prane gjimnazit "partizani" jepen me qera garsoniere. ambiente te pershtatur per: -studente. -punonjes afatshkurter/afatgjate. -udhetar/persona ditore/javor. -familjar qe mund te qendrojne per arsye shendesore. -grupe turistesh vendas/te huaj... 24/10/2020 22:32... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner kati 3te,all in Pallat

21 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
25 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat... 24/10/2020 17:47... Lexo detajet..

25 Euro jepet me qira apartament jap me qira mbi 10dite dy apartamente plotesisht te kompletuara dy apartamente m

25 Euro

| Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
47 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jap me qira mbi 10dite dy apartamente plotesisht te kompletuara dy apartamente me siperfaqe seicili 47m2.pallat i ri buze rruges s ekavajes afer qendres globe kati i dyte.cmimi 25 euro dita. ne rast se jepet me nje muaj ose me shume cmimi eshte 20eu... 24/10/2020 17:46... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim