daily rent and beach room  435 Njoftime

 Online 19 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
25 Euro id:78163 - Qera ditore

Qera Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510... (Premium 10.05.2019)

25 Euro Shtepi Plazhi GOLEM DURRES Apartament i madh 75 metra katrore. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja d

Shtepi Plazhi Golem Durres

Shkembi Kavajes | Durres (8.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (21:21): Apartament i madh 75 metra katrore. permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. nje dhom gjumi me krevat dopio, kuzhine te madhe me dy krevat-divan, banjo dhe ballkon te madh. ndod... Lexo detajet..

50 Euro Shtepi Moderne ne Shengjin Shtepi moderne ne Shengjin e mobiluar si ne foto.Perballe detit me nje pamje te

Shtepi Moderne Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.04.2019 (21:18): Shtepi moderne ne shengjin e mobiluar si ne foto.perballe detit me nje pamje te mrekulleshme.kontaktoni per me shume informacione.... Lexo detajet..

25 Euro Super OFERTE...70m2 per vetem 25 £ JEPET ME QERA APARTAMENTI ...NE KATIN E 2...ME TE GJITHA KUSHTET...AMBIENT GATIM

Super Oferte...70m2 Per Vetem 25 £

Shkembi Kavajes | Durres (8.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (19:41): Jepet me qera apartamenti ...ne katin e 2...me te gjitha kushtet...ambient gatimi 6 krevate, uje drita 24h, lavatrice, dopio linje uji , vetem 50m larg bregut te detit ... ne komples me 5* ... aktivitete,paster... Lexo detajet..

1,500 Leke Dhoma me qera (Guest House Hoxha) Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te Durresit ne ju

Dhoma Me Qera (guest House Hoxha)

Shkembi Kavajes | Durres (7.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (17:47): Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te durresit ne ju japim mundesine qe pushimet tuaja te kushtojne shume pak. cmimet e dhomave te plazhit fillojne nga 1500 leke/nata. ne hostelin to... Lexo detajet..

11 Euro Banesa me Qera  golem Jap me Qera kati e dyte e nje vile ne plazh Te golemit siperfaqa e katit eshte 1

Banesa Me Qera Golem

Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (17:46): Jap me qera kati e dyte e nje vile ne plazh te golemit siperfaqa e katit eshte 180 m2 perbehet nga 4dhoma+ guzhine cdo dhome ka banjo brenda eshte e mobiluar ka cdo dhome 4 shtreter ,uje + drita 24 ore vila ka ... Lexo detajet..

60 Euro Super apartament me qera ditore ne plazh  Jepet Apartamenti me qera ditore ne Golem . Apartamenti organizohet ne 2 dhoma g

Super Apartament Me Qera Ditore Ne Plazh

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (13:23): Jepet apartamenti me qera ditore ne golem . apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi me dritare , 1 ambjent ndenje + gatimi, 1 banjo, 1 ballkon me pamje nga deti,2 kondicioner , 2 vende parkimi. apartamenti ka ... Lexo detajet..

70 Euro Apartament buze detit me qera ditore Jepet apartament modern 2+1 me qera ditore ne Golem te Durresit. Apartamenti esh

Apartament Buze Detit Me Qera Ditore

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.04.2019 (13:23): Jepet apartament modern 2+1 me qera ditore ne golem te durresit. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi, 1 salle ndenje, 1 tualete, 1 ballkon. apartamenti jepet me qera totalisht i m... Lexo detajet..

50 Euro ☎️ Apartament Qera Ditore 50€ Tirane/Qender (mbrapa15 kateshit) Apartament_qera 50€ nata
Akomodimi 2/3 persona.
Rr Bardhok Biba.Qender/Tiran

☎️ Apartament Qera Ditore 50€ Tirane/qender (mbrapa15 Kateshit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.53 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.04.2019 (11:19): Apartament_qera 50€ nata akomodimi 2/3 persona. rr bardhok biba.qender/tirane parkim/ashensor. rezervo: whatsapp/viber/sms ☎️ +355672020959 ... Lexo detajet..

27 Euro Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic view

Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.04.2019 (10:12): A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic views of the new market, one of the most traditional places in tirana, recently renovated by the municipality with beautiful colors, f... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Shengjin Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket, te arre

Dhoma Plazhi Ne Shengjin

Qender | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.04.2019 (23:26): Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket, te arreduara me perkujdesje, ato te ofrojne rehati,siguri,relax. jemi kujdesur qe ju beni nje gjume mrekullisht te rehatshem gjate nates.... Lexo detajet..

12 Euro jepen dhoma plazhi me qera Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartame

Jepen Dhoma Plazhi Me Qera

Plepa | Durres (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.04.2019 (23:25): Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartamente 1+1, me vendndohje ne zonen teuta-apollonia ne plazhin e ,durresit ,100 para rrotes kuqe, perballe market emi,rreth 150 m la... Lexo detajet..

1,500 Leke Ofrohet Shtepi per plazh 2+1, afer plazhit te Tales ne Lezhe! Ofrohet shtepi plazhi, afer plazhit te Tales ne Lezhe!
Shtepia eshte ne kushte

Ofrohet Shtepi Per Plazh 2+1, Afer Plazhit Te Tales Ne Lezhe!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Lezhe (9.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.04.2019 (21:58): Ofrohet shtepi plazhi, afer plazhit te tales ne lezhe! shtepia eshte ne kushte shume te mira, ka oborr perreth, me gjelberim te perhershem, uje dhe drita 24/24 preferohen familjare max. 6 persona, persona ser... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi me qera per pushime verore ne Ksamil Maria's Appartment u rinovua ne 2018, eshte nje shtepi e krijuar me merak,

Shtepi Me Qera Per Pushime Verore Ne Ksamil

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.04.2019 (20:04): Maria's appartment u rinovua ne 2018, eshte nje shtepi e krijuar me merak, ideal per nje familje ose grup prej 4 personash per te kaluar pushime te paharuara ne vendpushimin bregdetar me te frekuentuar te ksami... Lexo detajet..

4,000 Leke Shtepi Pushimi ne Ksamil Shtepi pushimi te kompletuara me dhome gjumi,kuzhine,kondicioner,tv etj ne Ksami

Shtepi Pushimi Ne Ksamil

Ksamil | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.04.2019 (20:04): Shtepi pushimi te kompletuara me dhome gjumi,kuzhine,kondicioner,tv etj ne ksamil.kontaktoni per me shume informacione.... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi per plazh Shtepi 1+1 per pushues per sezonin e plazhit 
Ndodhet ne qender te qytetit sume

Shtepi Per Plazh

Ksamil | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.04.2019 (19:59): Shtepi 1+1 per pushues per sezonin e plazhit ndodhet ne qender te qytetit sume afer me detin ... Lexo detajet..

30 Euro Vila Abedini Ksamil Vila Abedini ndodhet 7 minuta larg plazhit te Ksamilit.Apartamentet ofrojne ajer

Vila Abedini Ksamil

| Sarande (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.04.2019 (19:56): Vila abedini ndodhet 7 minuta larg plazhit te ksamilit.apartamentet ofrojne ajer te kondicionuar,tv,kuzhine,dhime gjumi,vend per tu relaksuar,tualet,ballkon etj. nr kontakti:066 610 7770... Lexo detajet..

3,500 Leke Pushime ne Ksamil Pushime ne Ksamil ne nje shtepi te thjeshte pushimi te mobiluar me krevate,kuzhi

Pushime Ne Ksamil

Ksamil | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.04.2019 (19:17): Pushime ne ksamil ne nje shtepi te thjeshte pushimi te mobiluar me krevate,kuzhine,dhome ndenje,kondicioner,tualet etj.per me shume informacione kontaktoni.... Lexo detajet..

1,500 Leke Leshoj me qera nje garsionere ne korce Leshoj me qera nje garsionere ne korce. Cmimi 1500 lek/nata per nje fundjave te

Leshoj Me Qera Nje Garsionere Ne Korce

Qender | Korce (0.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.04.2019 (18:17): Leshoj me qera nje garsionere ne korce. cmimi 1500 lek/nata per nje fundjave te kendshme. ju lutem kontaktoni me mesaazh ose cel 0675409934. flm <div class="col-md-4"><a href="tel:0675409934" class="btn btn-i... Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera ditore prane qendres tregrare concord. Tirane,ambjent i kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,prane qendres tr

Jepet Me Qera Ditore Prane Qendres Tregrare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.04.2019 (16:31): Tirane,ambjent i kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,prane qendres tregrare concord. pallat i ri.garzonjer per nje person,kati 2te,all in +wi-fi,e kompletuar me te gjitha,14ero dita,etj.... Lexo detajet..

3,500 Leke Apartament me qira / qera ditore në Tiranë Apartament me qira/qera ditore në Tiranë
Daily rental apartments in Tirana

Apartament Me Qira / Qera Ditore Në Tiranë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.49 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.04.2019 (14:47): Apartament me qira/qera ditore në tiranë daily rental apartments in tirana -rezervoni në: 069 88 011 81 . aparamente me qera ditore në tiranë, duke filluar nga 19 euro / nata. apartamentet janë to... Lexo detajet..

25 Euro Qera ditore Jepet apartment me qera ditore deri javore. Te interesuarit te kontaktojne 06820

Qera Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.04.2019 (12:51): Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi Plazhi Golem-Durres Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e 2 te nje kompleks larg 150

Shtepi Plazhi Golem-durres

Shkembi Kavajes | Durres (8.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.04.2019 (16:32): Apartament i madh 75 metra katrore.ndodhet ne katin e 2 te nje kompleks larg 150 metra nga deti. kompleksi ndodhet ne golem (miami beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine. permban te gjitha k... Lexo detajet..

40 Euro Apartamet 2+1 me qera tek Kompleks Adriatiku,Golem Ndodhet me pak se 100 metra larg plazhit.Poshte pallatit ndodhet dhe pishina e k

Apartamet 2+1 Me Qera Tek Kompleks Adriatiku,golem

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

17.04.2019 (16:28): Ndodhet me pak se 100 metra larg plazhit.poshte pallatit ndodhet dhe pishina e kompleksit.aprtamenti eshte 170 m2, me dy dhoma gjumi,salloni bashke me kuzhinen, nje tualet dhe ballkoni rreth 50 m2 me pamje shum... Lexo detajet..

20 Euro Apartament Plazhi me Qera 1+1  Jepet me qera apartament 77m per plazh. Apartamenti perbehet nga dhome gjumi e k

Apartament Plazhi Me Qera 1+1

Plepa | Durres (5.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.04.2019 (16:26): Jepet me qera apartament 77m per plazh. apartamenti perbehet nga dhome gjumi e kompletuar, sallon , ballakon dhe banjo. apartamenti eshte tersishte i mobluar dhe ndodhet ne zonen me elitare te plazhit ne durres... Lexo detajet..

25 Euro Dhoma me qera Jepen Gazionere me qera ne Golem. Me ambient gatimi dhe kondicioner, TV dhe Wifi

Dhoma Me Qera

Shkembi Kavajes | Durres (8.16 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.04.2019 (16:23): Jepen gazionere me qera ne golem. me ambient gatimi dhe kondicioner, tv dhe wifi. ndodhet prane diamma resort dhe as hotel , 50 m larg nga bregu detit. ambiente argetimi dhe pasterti maksimale. adresa: rruga... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim