daily rent and beach room  

 Online 64 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ... (Premium 19.09.2019)

50 Euro

Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person ... (Premium 23.09.2019)

50 Euro

Benilva Durres - Dhoma Plazzhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma tek shkembi i kavajes ne dures. perfshire ne cmim eshte mengjesi, parkim privat dhe shezllonat. dhomat jane te kompletuara dhe ajer te ... (Premium 15.09.2019)

60 Euro

Julius Hotel Golem Durres

Currilat | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Julius hotel ndodhet ne golem durres dhe ofron sherbim cilesor per pushuesit. dhomat jane te arreduara me stil sweet dhe standart per te bere sa me... (Premium 16.09.2019)

35 Euro

Apartament Me Qera Ditore, Javore Dhe Mujore

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhet ne katin e 6 (me... (Premium 19.09.2019)

20 Euro

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberu... (Premium 19.09.2019)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 19.09.2019)

35 Euro

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi ... (Premium 08.09.2019)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 21.09.2019)

25 Euro JEPER ME QERA 25 EURO  APARTAMENTI 1+1 NE KATIN E DYTE ME SIPERFAQE 70m2 E MOBILUAR
NE KOMPLEKSIN DIAM

Jeper Me Qera 25 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (17:36): Apartamenti 1+1 ne katin e dyte me siperfaqe 70m2 e mobiluar ne kompleksin diamma prane grand blue fafa. vetem 50m larg bregut te detit. per rezervimet dhe familjaret ulje. cmimi:25euro/nata . 0682388880 ... Lexo detajet..

18 Euro Apartament ne plazh (Golem) ❄kondicioner 150m nga deti  Jepet me qera apartament tek Shkembi i kavajes 150 m large nga deti kati 5 siper

Apartament Ne Plazh (golem) ❄kondicioner 150m Nga Deti

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.08.2019 (17:14): Jepet me qera apartament tek shkembi i kavajes 150 m large nga deti kati 5 siperfaqe 50 m2 i organizuar 1+1dhe ballkon .eshte i mobiluar me kushte shume luksoze me guzhine per gatim dhome gjumi 4 shtreter kond... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (17:10): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

45 Leke dhoma plazhi radhim Apartment me pamje nga deti 4 -5 minuta larg me kemb mobilimi I kohes  ajer ikon

Dhoma Plazhi Radhim

Radhime | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.08.2019 (16:18): Apartment me pamje nga deti 4 -5 minuta larg me kemb mobilimi i kohes ajer ikondisionuar wffi kapaciteti 5-6 persona ndodhemi ne aksin radhim -orikum per muaji korrik cmimi 30 mij lek nata ndersa gusht45-50 ... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Sarande   Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qyte

Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande (0.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (16:13): Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament me qera.. Apartamenti ndodhet ne Golem ne zonen e Rio Palace. I pershtatur per te kaluar p

Apartament Me Qera..

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.08.2019 (16:12): Apartamenti ndodhet ne golem ne zonen e rio palace. i pershtatur per te kaluar pushime sa me te rehatshme ...2500 leke nata (per mbi 3 dite) 3000(1-2 dite)... Lexo detajet..

25 Euro 25€ TE GJITHA KUSHTET  APARTAMENTI I MOBILUAR . 70 m2 . NE KATIN E DYTE . 100 m NGA BREGU DETIT . MIDIS

25€ Te Gjitha Kushtet

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (16:11): Apartamenti i mobiluar . 70 m2 . ne katin e dyte . 100 m nga bregu detit . midis 2 resorteve me 5*. argetime pafund , relax. per vetem 25€ . shezllonat dhe parkingu falas . +355683143333 +355694701011... Lexo detajet..

30 Euro Hotel-Vila Benardi Golem Durres Japim dhoma plazhi ne Golem te Durrsit. Dhomat jane te mobiluara dhe me konsidio

Hotel-vila Benardi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (16:08): Japim dhoma plazhi ne golem te durrsit. dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. struktura disponon wifi dhe parkim privat. ne hotel keni dhe pishine per te argetuar veten dhe femijet tuaj. ne cmim eshte i ... Lexo detajet..

20 Euro Japim shpi pushimi ne Sarande Japim dhoma me qera ne Sarande,80 m mbi det.Zona eshte e qete,ofron plazhe priva

Japim Shpi Pushimi Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.08.2019 (16:08): Japim dhoma me qera ne sarande,80 m mbi det.zona eshte e qete,ofron plazhe private,restorante,lokale.dhoma eshte e mobiluar,ka kondisioner,wifi dhe parkimi.... Lexo detajet..

30 Euro

Hotel-vila Benardi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne golem te durrsit. dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. struktura disponon wifi dhe parkim privat. ne hotel keni dhe pish... (Premium 05.09.2019)

20 Euro Apartament ne plazh (Golem)20 euro nata Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). Apartamenti

Apartament Ne Plazh (golem)20 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

24.08.2019 (16:06): Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). apartamenti organizohet 1+1dhe ballkon 100 large nga deti siperfaqe 50 m2 kati 9 .imobiluar me kushte me bahkohore. kondicioner. tv. wifi ash... Lexo detajet..

35 Euro Apartament me qera ditore, javore dhe mujore Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne Durres, ne Plepa (perballe Kavalishen

Apartament Me Qera Ditore, Javore Dhe Mujore

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

24.08.2019 (16:05): Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhet ne katin e 6 (me ashensore) ne vijen e pare te plazhit dhe eshte plotesisht ... Lexo detajet..

20 Euro Super Oferte...Familjaret  Apartmenti 1+1 . Me sip . 70m2 ne katin e 2 . Me pamje nga lindja. E mobiluar me

Super Oferte...familjaret

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (15:44): Apartmenti 1+1 . me sip . 70m2 ne katin e 2 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa dhe diamma . nj... Lexo detajet..

3,000 Leke Jap me qera per pushime pallat 1+1 Jap me qera pallat 1+1 tek hotel pogradeci pallat i ri me ashensor i.mobiluar  m

Jap Me Qera Per Pushime Pallat 1+1

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

24.08.2019 (15:20): Jap me qera pallat 1+1 tek hotel pogradeci pallat i ri me ashensor i.mobiluar me kushte shum te mira... Lexo detajet..

3,000 Leke shtepi me qera per kohen e veres Leshohet shtepi me qera per kohen e veres
Shtepia ka siperfaqe 126 m2 dhe eshte

Shtepi Me Qera Per Kohen E Veres

Qender | Pogradec
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.08.2019 (15:18): Leshohet shtepi me qera per kohen e veres shtepia ka siperfaqe 126 m2 dhe eshte 2+1 ne kat te trete te nje pallati buze liqenit afer hotel pogradecit cmimi:30 miij lek dita numer celulari:0698685999... Lexo detajet..

12 Euro Dhome Plazhi me Qera Leshohet me Qera Dhome Plazhi per te gjithe ata qe duan te pushojne te qete ne Q

Dhome Plazhi Me Qera

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.08.2019 (15:17): Leshohet me qera dhome plazhi per te gjithe ata qe duan te pushojne te qete ne qytetin e pogradecit. ne 1+1 ne katin e pare te nje pallati, 40 m larg liqenit. ideale per cifte ose familje te vogla. permbush kus... Lexo detajet..

2,000 Leke Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobi

Apartament Me Qira Ne Pogradec Perball Liqenit Per Pushime Verore

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (15:17): Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobilim i ri dhe shum komod,largesia nga plazhi 10 metra,kati i dyte me pamje fantastike perball liqenit,,cmimi 20 mij lek nata ,,,n... Lexo detajet..

50 Euro Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, TV. Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, TV. 
AP.ndodhet buze deti, ngjitur

Aspartament 1+1, Me Kondicioner, Frigorifer, Tv.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.08.2019 (15:09): Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person shtese ka pagese ekstra. cmimi nga 50 eu cifit me mengjes... Lexo detajet..

20 Euro Jepen apartamente me qera per plazh ne Sarande,cmimet me te mira Jepen apartamente luksoze me qera per plazh ne Sarande.Cmimi per nje gasonjere v

Jepen Apartamente Me Qera Per Plazh Ne Sarande,cmimet Me Te Mira

Qender | Sarande (11.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (15:07): Jepen apartamente luksoze me qera per plazh ne sarande.cmimi per nje gasonjere varion nga 20 deri ne 30 euro.poashtu ofrojme dhe apartamente 1+1 .dhomat i kane te gjitha kushtet si : kondicioner,wifi,tv,banje,k... Lexo detajet..

35 Euro

Hotel Ne Vlore 30 M Nga Deti

Radhime | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne vlore. vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. super ambjent. nxitoni te rezervoni dhomat me te mira. ndodhemi 500 m nga kal... (Premium 01.09.2019)

30 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 18.09.2019)

20 Euro SUPER OFERTE ...7 DITE PER 140 € ... APARTAMENTI I MOBILUAR . 70 m2 . NE KATIN E DYTE . 100 m NGA BREGU DETIT . MIDIS

Super Oferte ...7 Dite Per 140 € ...

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (15:06): Apartamenti i mobiluar . 70 m2 . ne katin e dyte . 100 m nga bregu detit . midis 2 resorteve me 5*. argetime pafund , relax. per vetem 20 €. parkingu falas . oferta vlen per datat 30 qershor - 6 korrik. max... Lexo detajet..

20 Euro Shtepi plazhi prane prestige resort mali i robit,golem Jepet shtepia e plazhit  per qera ditore dhe me shume.
Shtepia eshte prane hote

Shtepi Plazhi Prane Prestige Resort Mali I Robit,golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (11.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.08.2019 (15:05): Jepet shtepia e plazhit per qera ditore dhe me shume. shtepia eshte prane hotel camping mali i robit shume afer detit dhe komplekseve si prestige dhe kastrati . eshte e perbere nga nje kuzhine nje dhome gjum... Lexo detajet..

18 Euro Jepet me qera garzoniere tek Alb Adriatik ne Durres Jepet me qera garzoniere e mobiluar ne menyre bashkohore tek kompleksi Alb Adria

Jepet Me Qera Garzoniere Tek Alb Adriatik Ne Durres

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (14:59): Jepet me qera garzoniere e mobiluar ne menyre bashkohore tek kompleksi alb adriatik ne plazh ne golem.apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme dhe ndodhet 100 metra larg nga deti.apartament... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi Plazhi GOLEM DURRES Apartament i madh 75 metra katrore. Permban te gjitha kushtet, mobilje te reja d

Shtepi Plazhi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (14:56): Apartament i madh 75 metra katrore. permban te gjitha kushtet, mobilje te reja dhe kater vende per te fjetur. nje dhom gjumi me krevat dopio, kuzhine te madhe me dy krevat-divan, banjo dhe ballkon te madh. ndod... Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera super apartament ne Golem If you are searching for a good apartment for rent for the sumer, now you find i

Jepet Me Qera Super Apartament Ne Golem

Plepa | Durres (12.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.08.2019 (14:56): If you are searching for a good apartment for rent for the sumer, now you find it :) the perfect apartment is here. adress: golem/kavaje. dont hezitate to call for more information: 0682474432 jeni duke... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me Qera ne Golem, prane AS Hotel Apartament 1+1, 60 m2 ne Golem ngjitur me AS Hotel apo Diamma Resort. Apartament

Apartament Me Qera Ne Golem, Prane As Hotel

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.08.2019 (14:48): Apartament 1+1, 60 m2 ne golem ngjitur me as hotel apo diamma resort. apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, i pajisur me ajer te kondicionuar, kati i trete i nje pallati 5 katesh. apartamenti ndodhet rreth 5... Lexo detajet..

28 Euro Dhoma Plazhi Dhoma plazhi ne Ksamil,shume prane detit per vetem 28 euro nata ne dhome per 4 p

Dhoma Plazhi

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (14:30): Dhoma plazhi ne ksamil,shume prane detit per vetem 28 euro nata ne dhome per 4 persona.per me shume informacione kontaktoni ne nr e tel:0698434037... Lexo detajet..

25 Euro Apartament dhoma plazhi 1+1 me qera Vlore Lungomare Apartamenti esht 1+1 dhe me ballkon, 75 m², mund te flen 6 persona.
Adressa: R

Apartament Dhoma Plazhi 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.08.2019 (14:19): Apartamenti esht 1+1 dhe me ballkon, 75 m², mund te flen 6 persona. adressa: rruga shaban demiraj vlore. 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne lungomare dhe afer ne qytet. posht baneses ka dyqan... Lexo detajet..

20 Euro Vila KAM - Dhoma plazhi 300 m nga deti Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. Vila dis

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (14:07): Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zvernecit rreth 5 min me makine. ... Lexo detajet..

20 Euro Jani Dhoma - Dhoma plazhi me qera ne Zvernec Japim dhoma me qera ne Zvernec Vlore. Dhomat jane me te gjitha komoditetet mobil

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.08.2019 (14:05): Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberuar 200m nga plazhi i zvernecit. cmime konkuruese.... Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet shpi me qera ne orikum Shpi private ne orikum te gjitha kushtet e nevojshme gatim me korent parkim per

Jepet Shpi Me Qera Ne Orikum

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.08.2019 (14:04): Shpi private ne orikum te gjitha kushtet e nevojshme gatim me korent parkim per makinen dhe internet data te lira nga 31 gushti ... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi me qera. Dhoma plazhi me qera ne shtepi private , shtepia ndodhet 70m larg liqenit. Kane

Dhoma Plazhi Me Qera.

Qender | Pogradec (111.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.08.2019 (13:42): Dhoma plazhi me qera ne shtepi private , shtepia ndodhet 70m larg liqenit. kane te gjitha kushtet gjithashtu ambient para dhe mbrapa shtepise. te interesuarit te kontaktojne dhe ne numrin e telefonit +355683851... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim