Dhoma plazhi 1000+ Qera ditore dhe dhoma plazhi

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Mund te lini numrin e telefonit nese doni te merrni ofertat me te reja nga agjensi imobiliare.
150 Euro

Super Oferte Dimrore...7 Euro Dita Nga Shtatori Deri Ne Prill

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament shume komod 1+1| 68 m2 | mali i robit | apartament i bollshem dhe i rehatshem | ballkon i bollshem | pallat i mire me parking dhe ashensor | kondicioner dhe ngrohese | parking poshte ... Lexo detajet..

150 Euro

E Mobiluar


30 Euro

Gjithcka Ju Deshironi Per Pushimet Tuaja E Gjeni Ketu

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Shumellojshmeri zgjedhjesh. 10 gazionere 6 hyrje 1+1 me ambiente gatimi me kondicioner me tv me wifi parkingu falas cmime te ndryshme sa me shume dite aq me teper ulje . kontakt : +355694... Lexo detajet..

30 Euro

E Mobiluar
21/09/2018 00:40


15 Euro

Tirane,garzonje E Kompletuar Me Te Gjitha,all In 15 Ero

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pallat.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 21:07


40 Euro

Jepet Super Apartament Me Qera Ditore, Ne Zonen Me Te Kerkuar Te Tiranes, Prane Sheshit Wi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera ditore, ne zonen me te kerkuar te tiranes, prane sheshit willson. apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim te ri. organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle... Lexo detajet..

40 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 13:59


2,000 Leke

Dhoma Plazhi Per 2 Persona Borsh Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh 25 meter nga deti te pershtacme per 2-3 persona. te mobiluara me te gjitha kushtet. per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose ne 0696124416 si dhe ne whatsapp... Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
19/09/2018 22:58


2,500 Leke

Jepen Me Qera Dhoma Plazhi Ne Borsh ( Sarand )

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Oferta.jepen me qera dhoma plazhi ne borsh (sarande) disponojm dhoma per 2-3 persona dhe hyrje 1+1 per 4-5 persona dhomat jane te mobiluar: dhome gjumi guzhine,frigorifer,kondicioner,tv,tualet, ballkon, 25m lar... Lexo detajet..

2,500 Leke

E Mobiluar
19/09/2018 22:57


2,500 Leke

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 mē Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament i ri 70m katror kati i trete me ashensor 60m nga deti i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi sallon me gatim tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar m... Lexo detajet..

2,500 Leke

E Mobiluar
19/09/2018 22:57


15 Euro

Sarande,qera Ditore Apartamente Ne Plazh..tani Edhe Me Lire!

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe. ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te gez... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
19/09/2018 20:17


15 Euro

Sarande,qera Ditore Apartamente Ne Plazh 15 Euro

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.ndodhen 2 minuta larg detit ne kembe. ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushime te gez... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
19/09/2018 20:17


15 Euro

Ambjent Tek Rruga 5 Maji,all In,te Gjitha Te Perfshira,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pallat,all in.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
19/09/2018 07:18


20 Euro

Super Apartament 1+1+ballkon,all In+parkim,tirane,rruga*besa*5 Min.large Bulevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pallat,abjent i kompletuar+parkim,all in,te gjitha te perfshira ne cmim.... Lexo detajet..

20 Euro

E Mobiluar
19/09/2018 07:18


17 Euro

Garzonjer,tirane,all In,te Gjitha Te Perfshira,e Kompletuar Me Te Gjitha,prabe Qendres Tre

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pallat,per dy persona maks.... Lexo detajet..

17 Euro

E Mobiluar
19/09/2018 07:18


15 Euro

Tirane Garzonjer E Kompletuar Me Te Gjitha.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pallat.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
19/09/2018 07:17


17 Euro

Tirane,ambjent Kati 2te Me Kondicioner,all In 17 Ero Dita;0682206050e

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Palla,vetem persona serioz,per the huaj.... Lexo detajet..

17 Euro

E Mobiluar
19/09/2018 07:17


20 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti esht 1+1 ,75 qm dhe esht i mobiluar me mobilje te reja, me enet e guzhines dhe me lavatrice. 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne lungomare dhe afer ne qytet. posht baneses ka dyqan per ... Lexo detajet..

20 Euro

E Mobiluar
18/09/2018 21:43


30 Euro

Shtepi Me Qera Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Apartament 65 m2 ne qender te shengjinit,prane hotel rafaelo. apartamenti i ka te gjitha kushtet, i pershtatshem per 5-6 persona. cmimi i diskutueshem ne varesi te periudhes. ... Lexo detajet..

30 Euro

E Mobiluar
18/09/2018 17:28


150 Euro

Super Oferte Dimrore...7 Euro Dita Nga Shtatori Deri Ne Prill

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament shume komod 1+1| 68 m2 | mali i robit | apartament i bollshem dhe i rehatshem | ballkon i bollshem | pallat i mire me parking dhe ashensor | kondicioner dhe ngrohese | parking poshte ... Lexo detajet..

150 Euro

E Mobiluar
16/09/2018 09:29


17 Euro

Tirane,rr.besa Ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha,te Gjitha Te Perfshira Ne Cmim,(

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 mē Siperfaqa
1 Kati

Pallat ,all in.... Lexo detajet..

17 Euro

E Mobiluar
13/09/2018 23:11


20 Euro

Tirane Super Apartament1+1+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,afer Qendres Tregtare Con

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 mē Siperfaqa
4 Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,17 ero dita,all in,te gjith te perfshira ne cmim.... Lexo detajet..

20 Euro

E Mobiluar
13/09/2018 23:11


15 Euro

Garzonjer,me Kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,prane Qendres Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Palla,kati i 2te.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
08/09/2018 21:29


3,000 Leke

Himare, Jap Me Qera Apartament 1+1+a Kati 2, 60 Mē

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Himare, jap me qera apartament 1+1+verande , kati i dyte , ne qender te himares, i mobiluar , uje dhe drita 24 ore. per muajin shtator , cmimi eshte 3.000 leke nata 0697905125, 0672029208... Lexo detajet..

3,000 Leke

E Mobiluar
08/09/2018 09:33


3,500 Leke

Vlore, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 3, 70 Mē 3.500 Leke (orikum)

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 mē Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti jepet me qera ditore, 3500 leke/nata. apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit , perball kishes ne orikum. ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati me punime cilesore dhe ka nje org... Lexo detajet..

3,500 Leke

E Mobiluar
07/09/2018 15:09


25 Euro

Apartament Me Qera Ne Golem, Prane As Hotel

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 mē Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1, 60 m2 ne golem ngjitur me as hotel apo diamma resort. apartamenti eshte plotesisht i mobiluar, i pajisur me ajer te kondicionuar, kati i trete i nje pallati 5 katesh. apartamenti ndodhet rreth 5... Lexo detajet..

25 Euro

E Mobiluar
06/09/2018 20:31


2,000 Leke

Apartament Me Qira Ne Pogradec Perball Liqenit Per Pushime Verore

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobilim i ri dhe shum komod,largesia nga plazhi 10 metra,kati i dyte me pamje fantastike perball liqenit,,cmimi 20 mij lek nata ,,,n... Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
06/09/2018 08:29


20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1... Lexo detajet..

20 Euro

E Mobiluar
06/09/2018 08:26


15 Euro

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 mē Siperfaqa
2 Kati

Pallat,tirane.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
04/09/2018 17:52


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim