Qera ditore dhe dhoma plazhi 1000+ Qera ditore dhe dhoma plazhi

 Online 38 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Mund te lini numrin e telefonit nese doni te merrni oferta nga agjensi imobiliare.
Shenim: Ju lutemi vendosni sakte te dhenat ne kriteret e kerkimit!
35 Euro

Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1... Lexo detajet..

35 Euro

E Mobiluar


12 Euro

Gazoniere Per Qira Ditore Te Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
36.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jeper me qira gazoniere te pazari i ri. mobilim i ri. 12 euro/nata.per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin:0684833500... Lexo detajet..

12 Euro

E Mobiluar
16/08/2018 14:12


1,300 Leke

Jepen Me Qera Ditore Garsoniere

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m Siperfaqa
3 Kati

Jepen me qera ditore garsoniere te kompletuara. per te gjithe te interesuarit qe vine ne tirane per trainime/kurse ne kompani te ndryshme si shteterore apo edhe private si "dekra" keto ambjente jane shume te p... Lexo detajet..

1,300 Leke

E Mobiluar
16/08/2018 14:11


3,500 Leke

Apartament 1+1 Per Plazh Per Pushues

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m Siperfaqa
3 Kati

Jap apartament 1+1 me qira ne qytetin e vlores pergjate lungomares per sezonin turistik per pushues, turist,etj. cmimi: 3.500 leke/nata.... Lexo detajet..

3,500 Leke

E Mobiluar
16/08/2018 14:11


1,300 Leke

Daily Rent (hostel)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m Siperfaqa
3 Kati

Hello, we offer you quality service and cozy ambiance for daily travel groups. the rooms are equipped with beds, tv, air conditioner and even the toilet. warm or cold water does not lack in any moment of day ... Lexo detajet..

1,300 Leke

E Mobiluar
16/08/2018 11:11


5,000 Leke

Apartamente Me Qera Ne Lukove

Qender | Sarande
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
2 Kati

Apartamente me qera per pushime. ambiente 2+1. me kondicioner. per me shume infoormacione kontaktoni ne nr. 00355692108302 , 00355692565298. ju mirepresim... Lexo detajet..

5,000 Leke

E Mobiluar
16/08/2018 11:00


35 Euro

Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1... Lexo detajet..

35 Euro

E Mobiluar
16/08/2018 10:56


17 Euro

Tirane Super Apartament1+1+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,afer Qendres Tregtare Con

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
4 Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,17 ero dita,all in,te gjith te perfshira ne cmim.... Lexo detajet..

17 Euro

E Mobiluar
16/08/2018 09:43


14 Euro

Tirane,rr.besa Ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha,te Gjitha Te Perfshira Ne Cmim,(

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m Siperfaqa
1 Kati

Pallat ,all in.... Lexo detajet..

14 Euro

E Mobiluar
16/08/2018 09:43


17 Euro

Super Ambjent Jepet Dhe Me Qera Ditore 17ero Dita

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.14 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
2 Kati

Pallat,jepet dhe me qera ditore 17ero dita.super ambjent,kati 2te,+kondicioner,e kompletuar,1min larg qendres tregtare concord.... Lexo detajet..

17 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 21:50


17 Euro

Tirane,ambjent Kati 2te Me Kondicioner,all In 17 Ero Dita;0682206050e

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
2 Kati

Palla,vetem persona serioz,per the huaj.... Lexo detajet..

17 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 21:49


35 Euro

Garzoniere

Zone Periferike | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira garzoniere vije e pare, midis pishave te mali i robit. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit ne njepallat te ri te ndodhur midis nje oazi pishash. apartamenti eshte i gjithi i mobiluar ... Lexo detajet..

35 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 18:19


15 Euro

Tirane,garzonje E Kompletuar Me Te Gjitha,all In 15 Ero

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m Siperfaqa
1 Kati

Pallat.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 18:10


15 Euro

Tirane Garzonjer E Kompletuar Me Te Gjitha.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m Siperfaqa
1 Kati

Pallat.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 18:09


15 Euro

Ambjent Me Qera Ditore Ne Tirane,15ero Dita,prane Qendres Tregtare Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m Siperfaqa
3 Kati

All in.per te huaj, e kompletuar me te gjitha. ... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 18:03


25 Euro

Super Oferte...70m2 Per Vetem 25

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartamenti ...ne katin e 2...me te gjitha kushtet...ambient gatimi 6 krevate, uje drita 24h, lavatrice, dopio linje uji , vetem 50m larg bregut te detit ... ne komples me 5* ... aktivitete,paster... Lexo detajet..

25 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 15:04


40 Euro

Shitet... Qera...60m 2 ....

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
4 Kati

shitet apartamenti 1+1 ne zonen e plazhit te golem...ne katin e 4...komplet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe materiale cilesore...me ballkon ne guzhine dhe me dritare ne banjo dhe dhome te gjitha me pamje ... Lexo detajet..

40 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 15:04


210 Euro

Super Oferte Dimerore ... 1 Shtator- 30 Prill

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
2 Kati

jepet apartamenti me qera per periudhen e dimrit . per nje kohzgjatje 8 mujore dhe pagesa totale cash ka ulje. ndodhet ne katin e 2 . ka sip. 60m2 . e mobiluar me te gjitha kushtet per nje familje per relax n... Lexo detajet..

210 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 15:04


40 Euro

Oferte...60 M2 Per Qera Dhe Shitje..

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e plazhit te golem...ne katin e 4...komplet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe materiale cilesore...me ballkon ne guzhine dhe me dritare ne banjo dhe dhome te gjitha me pamje ng... Lexo detajet..

40 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 15:04


210 Euro

Oferte Dimrore... 7 Dita Nga 1 Shtatori-30 Prill

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartamenti me qera per periudhen e dimrit . per nje kohzgjatje 8 mujore dhe pagesa totale cash ka ulje. ndodhet ne katin e 2 . ka sip. 60m2 . e mobiluar me te gjitha kushtet per nje familje per relax ne... Lexo detajet..

210 Euro

E Mobiluar
15/08/2018 15:04


3,000 Leke

Sarande, Ofroj Garsonier Kati 1, (rruga E 47)

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m Siperfaqa
1 Kati

Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e sarandes 7 minuta larg anes se detit. dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet. ajer i kondicionuar, kuzhine gatimi, lavatrice, etj. me nje arredim komod dhe te... Lexo detajet..

3,000 Leke

E Mobiluar
15/08/2018 01:04


2,500 Leke

Dhoma Plazhi 1+1 Ne Orikum 2500 Leke Nata

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
1 Kati

Dhoma plazhi 1+1 ne orikum e mobiluar ,ndertese e re me guzhine gatimi me parkim. per 4_5 persona e disponueshme ne daten 21 gusht -15 shtator eshte e lire cel 0694583603 <div class="col-md-5"><... Lexo detajet..

2,500 Leke

E Mobiluar
14/08/2018 15:24


15 Euro

Tirane,garzonjer Me Kondiciner,e Kompletuar,te Perfshira Ne Cmim Te Gjitha,all In

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m Siperfaqa
2 Kati

Pallat,ambjent me kondicioner,tirane.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
14/08/2018 10:02


15 Euro

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m Siperfaqa
2 Kati

Pallat,tirane.... Lexo detajet..

15 Euro

E Mobiluar
14/08/2018 08:32


27 Euro

Apartament 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti esht 1+1 ,75 qm dhe esht i mobiluar me mobilje te reja, me enet e guzhines dhe me lavatrice. 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne lungomare dhe afer ne qytet. posht baneses ka dyqan per ... Lexo detajet..

27 Euro

E Mobiluar
13/08/2018 19:34


40 Euro

Shtepi Me Qera Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartament 65 m2 ne qender te shengjinit,prane hotel rafaelo. apartamenti i ka te gjitha kushtet, i pershtatshem per 5-6 persona. cmimi i diskutueshem ne varesi te periudhes. ... Lexo detajet..

40 Euro

E Mobiluar
12/08/2018 20:18


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim