qera ditore dhe dhoma plazhi  436 Njoftime

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
25 Euro id:78163 - Qera ditore

Qera Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510... (Premium 10.05.2019)

50 Euro Shtepi Moderne ne Shengjin Shtepi moderne ne Shengjin e mobiluar si ne foto.Perballe detit me nje pamje te

Shtepi Moderne Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.04.2019 (01:09): Shtepi moderne ne shengjin e mobiluar si ne foto.perballe detit me nje pamje te mrekulleshme.kontaktoni per me shume informacione.... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi me qera ne Shengjin Apartament 65 m2 ne Qender te Shengjinit,prane Hotel Rafaelo. Apartamenti i ka t

Shtepi Me Qera Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe (4.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.04.2019 (00:00): Apartament 65 m2 ne qender te shengjinit,prane hotel rafaelo. apartamenti i ka te gjitha kushtet, i pershtatshem per 5-6 persona. cmimi i diskutueshem ne varesi te periudhes. ... Lexo detajet..

25 Euro Apartament pushimi ne Golem Jepet shtepi pushimi ne Golem tek Kompleksi Turistik Alb Adriatik. Apartamenti 1

Apartament Pushimi Ne Golem

Plepa | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:25): Jepet shtepi pushimi ne golem tek kompleksi turistik alb adriatik. apartamenti 1+1 dhe garazhd per makinen. apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi , guzhine gatimi dhe ambjenti i sallonit , korridor , ban... Lexo detajet..

25 Euro Dhoma plazhi ne Ksamil(Festim Caca) Dhomat e plazhit tek Festim Caca jane te pajisura me kravat dopio2 krevat tek,ku

Dhoma Plazhi Ne Ksamil(festim Caca)

| Sarande (11.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:20): Dhomat e plazhit tek festim caca jane te pajisura me kravat dopio2 krevat tek,kuzhina ka frigorifer,sobe etj,banja esht e kompletuar,ka ballkone me pamje te ndryshme,githashtu dhe me pamje deti.ofrohet wifi fal... Lexo detajet..

12 Euro jepen dhoma plazhi me qera Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartame

Jepen Dhoma Plazhi Me Qera

Plepa | Durres (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (18:29): Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartamente 1+1, me vendndohje ne zonen teuta-apollonia ne plazhin e ,durresit ,100 para rrotes kuqe, perballe market emi,rreth 150 m la... Lexo detajet..

35 Euro apartament me qera me dite 1+1 dhe 2+1 Daily rent in the most popular and favorite locations in city center.
With all

Apartament Me Qera Me Dite 1+1 Dhe 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (17:37): Daily rent in the most popular and favorite locations in city center. with all accesoires nedeed for a cosy living. all services included (internet, parking, tv). sparcling clean!!! 35 euro /night for per... Lexo detajet..

40 Euro Apartamet 2+1 me qera tek Kompleks Adriatiku,Golem Ndodhet me pak se 100 metra larg plazhit.Poshte pallatit ndodhet dhe pishina e k

Apartamet 2+1 Me Qera Tek Kompleks Adriatiku,golem

Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (10:53): Ndodhet me pak se 100 metra larg plazhit.poshte pallatit ndodhet dhe pishina e kompleksit.aprtamenti eshte 170 m2, me dy dhoma gjumi,salloni bashke me kuzhinen, nje tualet dhe ballkoni rreth 50 m2 me pamje shum... Lexo detajet..

30 Euro Apartamente dhe garsoniere me qera Jepen me qera apartamente plazhi 1+1, 2+1 dhe garsoniere perballe Pistes se voge

Apartamente Dhe Garsoniere Me Qera

Plepa | Durres (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepen me qera apartamente plazhi 1+1, 2+1 dhe garsoniere perballe pistes se vogel iliria ne durres. vendi fantastik me pamje nga deti buze reres dhe shetitores. hyrjet e pershtatshme per familjare, te mobiluara... Lexo detajet..

30 Euro Apartament pushimi Golem Jepet me qera apartament 1+1 totalisht I kompletuar me kushte komode per dite

Apartament Pushimi Golem

| Durres (8.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet me qera apartament 1+1 totalisht i kompletuar me kushte komode per dite pushimi, me cmimin 30 euro. adresa ngjitur me kompleksin diama resort. ... Lexo detajet..

40 Euro OFERTE...60 m2 per Qera dhe Shitje.. Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e plazhit te golem...ne katin e 4...komplet I mo

Oferte...60 M2 Per Qera Dhe Shitje..

Shkembi Kavajes | Durres (8.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (06:31): Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e plazhit te golem...ne katin e 4...komplet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe materiale cilesore...me ballkon ne guzhine dhe me dritare ne banjo dhe dhome te gjitha me pamje ng... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi me qera tek Mali i Robit, Golem 30 Euro/Dita Jap me qera shtepi 250 m2 30 Euro/Dita komplet kati i fundit, reshti i dyte i pa

Shtepi Me Qera Tek Mali I Robit, Golem 30 Euro/dita

Zone Periferike | Durres (11.20 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (06:31): Jap me qera shtepi 250 m2 30 euro/dita komplet kati i fundit, reshti i dyte i pallateve prane detit me parkim, kondicioner ne cdo dhome, frigorifer, sobe, lavatrice, ene kuzhine, tavoline ngrenie, 2 banjo, pran... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi plazhi me qera ditore / javore Jepet me qera apartamenti🏖🏖🏖me 2 dhoma (gjum

Shtepi Plazhi Me Qera Ditore / Javore

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet me qera apartamentidhe#127958;dhe#127958;dhe#127958;me 2 dhoma (gjumi + sallon) si edhe me dhome gatimi totalisht i kompletuar me kushte shume komode. vendodhja eshte ne durres golem prane kompleksit diam... Lexo detajet..

210 Euro OFERTE DIMRORE... 7€ dita nga 1 SHTATORI-30 PRILL JEPET APARTAMENTI ME QERA PER PERIUDHEN E DIMRIT . Per nje kohzgjatje 8 mujore

Oferte Dimrore... 7€ Dita Nga 1 Shtatori-30 Prill

Shkembi Kavajes | Durres (8.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet apartamenti me qera per periudhen e dimrit . per nje kohzgjatje 8 mujore dhe pagesa totale cash ka ulje. ndodhet ne katin e 2 . ka sip. 60m2 . e mobiluar me te gjitha kushtet per nje familje per relax ne... Lexo detajet..

25 Euro kompleksi diamma Shtepi me qera 70m² e pajisur me te gjitha aksesoret me klima 1 krevat cifti 1

Kompleksi Diamma

Shkembi Kavajes | Durres (8.08 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (06:31): ... Lexo detajet..

30 Euro Apartamant 2+1 me qera ne Golem Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2 Hotel) - I Mobilu

Apartamant 2+1 Me Qera Ne Golem

| Durres (7.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet me qera apartament 2+1 ne golem durres ( afer adriatik 2 hotel) - i mobiluar dhe me ajer te kondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pamje anesore - apartamenti ofron kush... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera 25€/nata Jepet me qera apartament 1+1 70m2, kati i pare i nje pallati ne Golem, prane Por

Shtepi Me Qera 25€/nata

Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet me qera apartament 1+1 70m2, kati i pare i nje pallati ne golem, prane porta kavalja resort ,150m larg detit. apartamenti ka nje dhome gjumi, te kompletuar me nje double bed,nje single bed si dhe me dolla... Lexo detajet..

35 Euro Jepet 1+1 me qera per sezonin e veres Jepet me qera apartament 1+1 per sezonin e veres ne Golem ngjitur me hotel “Ca

Jepet 1+1 Me Qera Per Sezonin E Veres

Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet me qera apartament 1+1 per sezonin e veres ne golem ngjitur me hotel “california” ne afersi te fafa resort. hyrja eshte plotesisht e mobiluar me ac dhe lavatrice. cmimi 35 € nata . ... Lexo detajet..

35 Euro Apartament ne plazhin e Durresit Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13

Apartament Ne Plazhin E Durresit

Plepa | Durres (3.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e durresit, lagjia 13 afer hotel adriatikut. apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, dy banja dhe ballkon ideal per ... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi pushimi ne plazhin e Durresit Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13

Shtepi Pushimi Ne Plazhin E Durresit

Plepa | Durres (3.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e durresit, lagjia 13 afer hotel adriatikut. apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, nje banje dhe ballkon. cmimi... Lexo detajet..

25 Euro Super oferte...70 m2...25 € ... PARKINGU FALAS Super OFERTE vetem pak dite kane ngel te lira...
APARTMENTI I kompletuar ne zo

Super Oferte...70 M2...25 € ... Parkingu Falas

Shkembi Kavajes | Durres (8.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (06:31): Super oferte vetem pak dite kane ngel te lira... apartmenti i kompletuar ne zonen e plazhit tel diama resort ***** prane harmonia hotels dhe grand blue fafa. ne kat te dyte , vetem 100m nga bregu detit, amb... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera - Golem Durres Pershendetje!
Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme.
Cm

Shtepi Me Qera - Golem Durres

Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (06:31): Pershendetje! ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme. cmimi i diskutueshem ne varesi te kohezgjatjes se qendrimit tuaj. apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.aty keni dhe k... Lexo detajet..

25 Euro Lekdushi Dhoma plazhi me qera Jepen Gazionere me qera ne Golem. Me ambient gatimi dhe kondicioner, TV dhe Wifi

Lekdushi Dhoma Plazhi Me Qera

Shkembi Kavajes | Durres (8.16 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (06:31): Jepen gazionere me qera ne golem. me ambient gatimi dhe kondicioner, tv dhe wifi. ndodhet prane diamma resort dhe as hotel , 50 m larg nga bregu detit. ambiente argetimi dhe pasterti maksimale. adresa: rruga... Lexo detajet..

20 Euro SHTEPI ME QERA ne Apartament ne nje zone te qete ne Malin e Robit, Golem. Ndodhet ne katin e pare

Shtepi Me Qera Ne

Shkembi Kavajes | Durres (10.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (06:31): Apartament ne nje zone te qete ne malin e robit, golem. ndodhet ne katin e pare te nje pallati kater katesh. pallati eshte i rrethuar dhe i gjelberuar. uje 24 ore. apartamenti eshte 5 minuta ne kembe larg detit... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi Plazhi Golem-Durres Apartament i madh 75 metra katrore.Ndodhet ne katin e 2 te nje kompleks larg 150

Shtepi Plazhi Golem-durres

Shkembi Kavajes | Durres (8.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (06:31): Apartament i madh 75 metra katrore.ndodhet ne katin e 2 te nje kompleks larg 150 metra nga deti. kompleksi ndodhet ne golem (miami beach), eshte i rrethuar, permban roje dhe vend per makine. permban te gjitha k... Lexo detajet..

20 Euro Jap me qera apartament 1+1 tek Iliria ngjitur me Floriden nga ana e detit Jam me qera nga 01.06 me 15.09 per sezonin veror apartamentin tim te kompletuar

Jap Me Qera Apartament 1+1 Tek Iliria Ngjitur Me Floriden Nga Ana E Detit

Plepa | Durres (5.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (06:31): Jam me qera nga 01.06 me 15.09 per sezonin veror apartamentin tim te kompletuar me izolim termik , me kondicioner te ri , lavatrice etj ngjitur me floriden nga ana e detit . zone shume e mire, 2 hapa nga det... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim