Vacation Home Rental Sarande

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 17/06/2019 16:57

3,000 Leke

  • Vacation home rental
  • Vacation home rental
  • Vacation home rental
  • Vacation home rental
  • Vacation home rental


Fantastic,vacation home rental
Book your holidays in Sarande straight from this page just by sending us a message or alternatively you can ring us directly -tel no:

Rezervo pushime ne Sarande me cmime te lira,direkt nga kjo faqe ose tel.
Dhoma Plazhi , Shtepi Pushimi.
Shume here me pak nga sa marin hotelet ne Sarande.

Pagesa 3,000 Leke
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 1+1
Siperfaqa 40.00
Kati 2
Qyteti - Zona Sarande -
Adresa saranda
Lexime 1025