Dhoma plazhi ne Ksamil Sarande

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 29/08/2019 12:53

30,000 Leke

  • Dhoma plazhi ne Ksamil
  • Dhoma plazhi ne Ksamil
  • Dhoma plazhi ne Ksamil
  • Dhoma plazhi ne Ksamil
  • Dhoma plazhi ne Ksamil
  • Dhoma plazhi ne Ksamil
  • Dhoma plazhi ne Ksamil

Beach House in Ksamil

"Hurry up to book this wonderful entry that is free from July 8 to July 17".

Call me


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 67.00
Kati 2
Qyteti - Zona Sarande - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Ksamil
Lexime 4292

"Nxitoni te rezervoni kete hyrje te mrekullueshme qe eshte e lire nga data 8 deri ne 17 Korrik".

Na telefononi