Apartament per pushues Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 15/02/2021 14:11 Post Id: 10337

Apartment for vacationers

Apartment for vacationers, with 2 bedrooms, plus kitchen .. Suitable for 4-5 persons .. We offer inetrnet and cable..With impressive sea views ... Waiting for you!

Contact numbers are: 0692677402
0674769054 and 0674307500


extra info
Pagesa 20 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Onhezmi, prane Gjykates Saranda
Lexime 2818

Apartament per pushues, me 2 dhoma gjumi,plus kuzhine.. E pershtatshme per 4-5 persona.. Ofrojme inetrnet dhe kabllor..Me pamje mbreslenese nga deti... Ju Mirepresim !

Numrat e kontaktit jane:
dhe