Dhoma Plazhi Ne Shengjin Lezhe

Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket, te arreduara me perkujdesje, ato te ofrojne rehati,siguri,relax. Jemi kujdesur qe ju beni nje gjume mrekullisht te rehatshem gjate nates.
Apartamente; 1+1
Kapaciteti: 4 persona
Apartamenti ju ufron nje qendrim teper komod me kushte te mira dhe me hapesira te medha banimi , 50m larg detit .
Apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit ,Tv,Kondicioner.
Per me teper informacion mund te na shkruani ne inbox ose te na kontaktoni
REZERVONI TANI......
Tel:+ viber & whatsapp
Jeni te mirepritur !

Njoftime te Ngjashme