Apartament me qira ne Radhime Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 07/08/2019 18:22

35 Euro

  • Apartament me qira ne Radhime
  • Apartament me qira ne Radhime
  • Apartament me qira ne Radhime
  • Apartament me qira ne Radhime

Apartment for rent in Radhime

Apartment for rent in Radhime. The apartment is located on the 4th floor of a new building only 100 meters from the beach and consists of two bedroom suites with bathroom and balcony overlooking the sea. Furnished with everything needed.

Phone: +355 692125229

* Price October-April 210 euros java
* May 240 euro Java
* June 300 Euro Week
* July-20 August 500 Euro Week
* 21-31 August 420 euros java
* September 280 euros Week


Pagesa 35 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 83.00
Kati 4
Qyteti - Zona Vlore - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Radhime
Lexime 6024

Apartament me qira ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga plazhi dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallom me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. I mobiluar me gjithcka te nevojeshme.

Telefon: +

*Cmimi Tetor-Prill 210 euro/java
*Maj 240 euro/Java
*Qershor 300 euro/Java
*Korrik-20 Gusht 500 euro/Java
*21-31 Gusht 420 euro/java
*Shtator 280 euro/Java