Dhoma Plazhi Ne Himare Himare

Japim dhoma plazhi ne Himare me pamje nga deti. Dhimat jane te pajisura me kondisiner , tualet brenda ne dhume, ballkon dhe mundesi gatimi.

Ju lutem rezervoni ne 066 626 9644

Njoftime te Ngjashme