Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 28/11/2019 16:04

Vila Rias - Holiday apartments, Double room, Triple room for rent daily

Vila Rias offers:

Holiday apartments, Double room, Triple room for rent daily weekly on the coast of Vlora, starting from 30 euro night

Apartments for rent starting from 30 euro night in seacost of Vlora, Albania

Lungomare

Apartment 1 + 1 (3-4 persons) sea view.
Apartment 1 + 1 (5 persons)
Radhime
Apartment 1 + 1 (3-4 persons) sea view
Apartment 1 + 1 (3-4 persons)

Apartments 1 + 1 (4 persons):

• Double Room
• Kitchen (complete with all appliances)
• salon
• Bathroom
• Balcony
•Conditioned air
• TV (40 channels)
• Wi-Fi
• Coffee Tea Machines
• Hair Throwers
• parking

Apartment 1 + 1 (3-4 persons):

•Bedroom
• Kitchen (complete with all appliances)
• salon
• Bathroom
• Balcony with sea view
• Air conditioning (integrated system)
• TV (40 channels)
• Wi-Fi
• Coffee Tea Machines
• Washing
• Hair Throwers
• parking
📶🆓🚻🅿️

Radhime near the yacht harbor

Apartments 1 + 1 (3-4 persons)
•Bedroom
• salon
• Balcony with sea view
• Air Condition
• Bathroom
• TV
• WiFi
• Hair Throwers
• Mini Kitchen

contact:
📞 +355 69 37 34 875

Address: On the Lungomare and in Radhime near the yacht harbor @ Avlona, Vlore, Albania


Pagesa 30 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 32.00
Kati 2
Qyteti - Zona Vlore - Plazhi i vjeter
Adresa Rruga Aleks Caci, Vlore, Albania
Lexime 23649

Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e Vlores, duke filluar nga 30 euro/nata

Apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost of Vlora, Albania

Lungomare

Apartament 1+1 (3-4 persona) pamje nga deti.
Apartament 1+1 (5 persona)
Radhime
Apartament 1+1 (3-4 persona) pamje nga deti
Apartament 1+1 (3-4 persona )

Apartamentet 1+1 (4 persona) :

•Dhome matrimoniale
•Kuzhine (e kompletuar me te gjitha paisjet)
•Sallon
•Tualet
•Ballkon
•Ajer i kondicionuar
•TV (40 kanale)
•Wi-Fi
•Makineri Kafe/Caj
•Tharese flokesh
•Parkim

Apartament 1+1 (3-4 persona):

•Dhome fjetje
•Kuzhine (e kompletuar me te gjitha paisjet)
•Sallon
•Tualet
•Ballkon me pamje nga deti
•Ajer i kondicionuar (sistem i integruar)
•TV (40 kanale)
•Wi-Fi
•Makineri Kafe/Caj
•Lavatrice
•Tharese flokesh
•Parkim
📶🆓🚻🅿️

Radhime afer portit te jahteve

Apartamentet 1+1 (3-4 persona)
•Dhome fjetje
•Sallon
•Ballkon me pamje nga deti
•Air Condition
•Tualet
•Tv
•WiFi
•Tharese flokesh
•Mini Kuzhine


📞 +

Adresa: Ne Lungomare dhe ne Radhime prane portit te jahteve @ Avlona, Vlore, Albania