Dhoma plazhi ne Orikum Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 03/04/2021 13:46 Post Id: 139707

Beach House in Orikum

We give beach rooms in Orikum Vlore.

The rooms are complete with bathroom, internet wifi, cooking possibilities, 24 hours water. Couples or family are preferred.

The villa has free private parking. It is about 3 minutes by car from the sea.

For reservations, contact the telephone number.

I welcome you


extra info
Pagesa 20 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 2
Qyteti - Zona Vlore - Orikum
Adresa Orikum, Albania
Lexime 21615

Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. Preferohen cifte ose familjar.

Vila ka mundeai parkimi privat falas. Ndodhet rreth 3 minuta me makine nga deti.

Per rezervime kontaktoni ne numrin e telefonit.

Lagja xhenio, rruga Fejzo GjomemoJu mirpresim