Hotel-Vila Benardi Golem Durres Durres

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 27/06/2020 20:06

Villa Benardi Golem Durres

We provide beach rooms in Golem Durres. The rooms are furnished and furnished. The facility has wifi and private parking. The hotel also has a swimming pool to entertain yourself and your children. Breakfast is also included in the price.

The structure is located about 150 meters from the beach and is located in the best areas of Golem near the best hotels.

Write to us for more.

Thank you


Pagesa 30 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 42.00
Kati 2
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Golem, Albania
Lexime 4156

Japim dhoma plazhi ne Golem te Durrsit. Dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. Struktura disponon wifi dhe parkim privat. Ne hotel keni dhe pishine per te argetuar veten dhe femijet tuaj. Ne cmim eshte i perfshire edhe mengjesi.

Struktura ndodhet rreth 150 metra nga plazhi dhe ndodhet ne zonat me te mira te golemit prane hoteleve me te mira.

Per rezervime na telefononi.

Faleminderit