Vlore - Jepen Dhoma Plazhi per Qera Ditore Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 04/09/2020 20:30 Post Id: 237323


extra info
Pagesa 2,500 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 3
Qyteti - Zona Vlore - Uji i ftojte
Adresa Rruga Uji i Ftohte, Vlore, Albania
Lexime 6948

Jepen dhoma plazhi per Qera Ditore
Dhomat e kane kapacitetin maksimal nga 3-4 persona.
Dhoma eshte e pajisur me kuzhine gatimi nese klienti deshiron te gatuaje vete.
Parkim dhe Wi-Fi per te gjithe pushuesit.
Pagesa : Gjate Korrikut 2500 leke te reja dita, gjate Gushtit- 3000 mije leke te reja.
Adresa: Prane Hotel Aliko, Vlore