Apartament per Qera Ditore Sarande

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 05/01/2021 08:56 Post Id: 237875


extra info
Pagesa 50 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 4
Qyteti - Zona Sarande - Qender
Adresa Saranda, Albania
Lexime 3783

Apartamente
Vende ndodhja lagjia nr.4 Rruga e portir turistik.
Largesia nga deti 35 m
Kati 4 . kati fundit
Pa anshesore
Siperfaqe totale 110 m2
2 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 tualet.
Akomodim total ne individ , deri ne 6 persona.
1 krevate dopio, 2 krevate tek, dy divane te cilet munde te pershtaten per te fjetur.
Ka guzhine per te gatuar, wf , tv, kondicionere ne cdo dhome.