🌞 Esal Hote - Qendrimi, parkim, mengjes dhe darke, beach bar, cader si dhe Wi-Fi kudo Durres

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 30/12/2020 07:52 Post Id: 246615


extra info
Pagesa 37 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 50.00
Kati 2
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Shkembi i Kavajes, Durres, Albania
Lexime 520

πŸ“ŒEsal Hotel 🏨 i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara te pushuesve prane Shkembit te Kavajes ofron dhoma plazhi.

🏨Dhomat jane te organizuara ne nje menyre perfekte duke ofruar kushte moderne.
Gjithashtu ofron arredim bashkekohore dhe cdo paisje te nevojshme per pushuesit si dhe pamje mjaft te kendshme.

β€’Nese qendroni prane hotel Esal mund te gjeni pafund oferta dhe komoditet.

πŸ‘‰πŸ» Qendrimi, parkim, mengjes edhe darke, beach bar, cader si dhe WiFi kudo per vetem 37 Euro.


β€’Duke zgjedhur Esal Hotel keni zgjidhur komoditetin qe ju kerkoni!

πŸ“²Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!