Leshoj me qera nje garsionere ne korce Korce

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 18/05/2020 14:21

1,500 Leke

Let's rent a garrison in the alley

Let's rent a garrison in the alley. Price 1500 lek night for a nice weekend. Please contact the message or cell 0675409934. Flm
u003cdiv class="col-md-4"u003e u003ca href="tel:0675409934" class="btn btn-info btn-block"u003eu003ci class=" icon-phone-1"u003eu003c iu003e 0675409934u003c au003e u003c divu003e


Pagesa 1,500 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 39.00
Kati 3
Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa Korce
Lexime 2808

Leshoj me qera nje garsionere ne korce. Cmimi 1500 lek/nata per nje fundjave te kendshme. Ju lutem kontaktoni me mesaazh ose cel . Flm