shtepi dhe dhoma plazhi  504 njoftime

 Online 3 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Sipas kerkimit qe po beni, mund te merrni oferta ne celularin tuaj nga agjensi imobiliare!
1,000 Leke Krevat me qera  Jepet dhome me qera per turiste ose vendas.500-1000 lek nata ,te reja.
Studenta

Krevat Me Qera

Rruga Arra e Madhe, Scutari, Albania | Shkoder
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dhome me qera per turiste ose vendas.500-1000 lek nata ,te reja. studenta ,udhetare. dhoma ka dry. mengjezi perfshihet....Lexo detajet..

1,000 Leke

E Mobiluar
15/04/2018 09:03


1,000 Leke Dhoma me Qera Leshohen dhoma plazhi me qera. Shume afer plazhit dhe me pamje fantasike nga qyt

Dhoma Me Qera

Rruga Rinia Road, Pogradec, Albania | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Leshohen dhoma plazhi me qera. shume afer plazhit dhe me pamje fantasike nga qyteti. cmimi i diskutueshem ne varesi te personave :) te intersuarit te kontakojne ne nr tel 0699472873/0692975998 adresa: ...Lexo detajet..

1,000 Leke

E Mobiluar
17/06/2018 20:58


1,000 Leke plazh durres stacioni 2rruga pavarsia Jepet me qera garzionere kati 1  1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par

Plazh Durres Stacioni 2rruga Pavarsia

rruga pavarsia plazh durres | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera garzionere kati 1 1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par t gushtit nr tel.3337645058dhewatssap...Lexo detajet..

1,000 Leke

E Mobiluar
29/07/2018 17:37


1,250 Leke Dhoma plazhi Ne plazhin e golemit japim dhoma per pushime Ne plazh ,dhomat Kane te gjitha ban

Dhoma Plazhi

Golem, Albania | Durres
5+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne plazhin e golemit japim dhoma per pushime ne plazh ,dhomat kane te gjitha banjot brenda ,jane te gjitha te mobiluara ,kane frigorifer dhe nje guzhine per te gatuar kane 4 shtreter cdo dhome.parking te gara...Lexo detajet..

1,250 Leke

E Mobiluar
18/08/2018 09:59


1,300 Leke Daily rent (Hostel) Hello, we offer you quality service and cozy ambiance for daily travel groups.

Daily Rent (hostel)

RRuga Demir Zyko | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Hello, we offer you quality service and cozy ambiance for daily travel groups. the rooms are equipped with beds, tv, air conditioner and even the toilet. warm or cold water does not lack in any moment of day ...Lexo detajet..

1,300 Leke

E Mobiluar
16/08/2018 11:11


1,300 Leke Jepen me qera ditore garsoniere Jepen me qera ditore garsoniere te kompletuara.
Per te gjithe te interesuarit q

Jepen Me Qera Ditore Garsoniere

Rruga Demir Zyko, Tirana, Albania | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen me qera ditore garsoniere te kompletuara. per te gjithe te interesuarit qe vine ne tirane per trainime/kurse ne kompani te ndryshme si shteterore apo edhe private si "dekra" keto ambjente jane shume te p...Lexo detajet..

1,300 Leke

E Mobiluar
16/08/2018 14:11


11 Euro Banesa me Qera  golem Jap me Qera kati e dyte e nje vile ne plazh Te golemit siperfaqa e katit eshte 1

Banesa Me Qera Golem

Perroi i agait | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qera kati e dyte e nje vile ne plazh te golemit siperfaqa e katit eshte 180 m2 perbehet nga 4dhoma+ guzhine cdo dhome ka banjo brenda eshte e mobiluar ka cdo dhome 4 shtreter ,uje + drita 24 ore vila ka ...Lexo detajet..

11 Euro

E Mobiluar
12/06/2018 15:39


1,500 Leke Apartament 1+1 me qera Vlore Lungomare Apartamenti esht 1+1 ,75 qm. Pagesa 1500 Lek nata.
Apartamenti esht i mobiluar

Apartament 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Shaban Demiraj | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti esht 1+1 ,75 qm. pagesa 1500 lek nata. apartamenti esht i mobiluar me mobilje te reja, me enet e guzhines dhe me lavatrice. 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne lungomare dhe afer ne qyte...Lexo detajet..

1,500 Leke

E Mobiluar
26/01/2019 09:13


1,500 Leke Ofrohet Shtepi per plazh 2+1, afer plazhit te Tales ne Lezhe! Ofrohet shtepi plazhi, afer plazhit te Tales ne Lezhe!
Shtepia eshte ne kushte

Ofrohet Shtepi Per Plazh 2+1, Afer Plazhit Te Tales Ne Lezhe!

Rruga Sokol Olldashi, fshati Tale, Lezhe | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ofrohet shtepi plazhi, afer plazhit te tales ne lezhe! shtepia eshte ne kushte shume te mira, ka oborr perreth, me gjelberim te perhershem, uje dhe drita 24/24 preferohen familjare max. 6 persona, persona ser...Lexo detajet..

1,500 Leke

E Mobiluar
05/07/2017 13:15


1,500 Leke Dhoma me qera (Guest House Hoxha) Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te Durresit ne ju

Dhoma Me Qera (guest House Hoxha)

Shkembi I Kavajes, Plepa, Durres | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te durresit ne ju japim mundesine qe pushimet tuaja te kushtojne shume pak. cmimet e dhomave te plazhit fillojne nga 1500 leke/nata. ne hostelin to...Lexo detajet..

1,500 Leke

E Mobiluar
04/08/2017 11:31


1,500 Leke Leshoj me qera nje garsionere ne korce Leshoj me qera nje garsionere ne korce. Cmimi 1500 lek/nata per nje fundjave te

Leshoj Me Qera Nje Garsionere Ne Korce

Korce | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Leshoj me qera nje garsionere ne korce. cmimi 1500 lek/nata per nje fundjave te kendshme. ju lutem kontaktoni me mesaazh ose cel 0675409934. flm <div class="col-md-4"><a href="tel:0675409934" class="btn btn-i...Lexo detajet..

1,500 Leke

E Mobiluar
05/03/2018 15:23


12 Euro jepen dhoma plazhi me qera Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartame

Jepen Dhoma Plazhi Me Qera

lagj 13,stacioni Teuta,rruga Parthinet,Plazh,Durres | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartamente 1+1, me vendndohje ne zonen teuta-apollonia ne plazhin e ,durresit ,100 para rrotes kuqe, perballe market emi,rreth 150 m la...Lexo detajet..

12 Euro

E Mobiluar
17/06/2018 14:27


12 Euro Tirane;ambjent per nje person te vetem.all in,te gjitha te  perfshira,prane qendres tregtare concord Pallat,ambjen per nje person.12ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord.wi-wf

Tirane;ambjent Per Nje Person Te Vetem.all In,te Gjitha Te Perfshira,prane Qendres Tregta

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
19.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat,ambjen per nje person.12ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord.wi-wfi,all in,te gjith te perfshira....Lexo detajet..

12 Euro

E Mobiluar
21/02/2019 13:57


13 Euro Dhome e kompletuar Plazhi per familjare Dhome Plazhi , kati i pare vetem 5 min Larg prej shetitores dhe Liqenit. Ofrojme

Dhome E Kompletuar Plazhi Per Familjare

Shetitorja Pogradec | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
22.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13 Euro

E Mobiluar
23/07/2018 19:40


14 Euro Dhoma me qera Jap me Qera kati e dyte e nje vile ne plazh Te golemit siperfaqa e katit eshte 1

Dhoma Me Qera

Golem, Albania | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qera kati e dyte e nje vile ne plazh te golemit siperfaqa e katit eshte 180 m2 perbehet nga 4dhoma+ guzhine cdo dhome ka banjo brenda eshte e mobiluar ka cdo dhome 4 shtreter ,uje + drita 24 ore vila ka ...Lexo detajet..

14 Euro

E Mobiluar
07/07/2018 21:29


2,000 Leke hyrje plazhi vlore ofrojme hyrje plazhi ne zonen e plazhit te vjeter, te mobiluara me te gjitha kus

Hyrje Plazhi Vlore

rruga 1 maji | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ofrojme hyrje plazhi ne zonen e plazhit te vjeter, te mobiluara me te gjitha kushtet dhe te pajisura me kondicioner, hyrjet ndodhen 200 m larg nga deti dhe jane te pershtatshme per familjare, cmimi i arsyeshem...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
12/07/2017 13:02


2,000 Leke Gazonier me qera Skele Vlore Jepet gazonier me qera per sezonin e plazhit, nda data 15 korrik deri ne 30 shta

Gazonier Me Qera Skele Vlore

Skele Vlore | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet gazonier me qera per sezonin e plazhit, nda data 15 korrik deri ne 30 shtator. kushtet jane shume te mira, pallat i ri dhe ne vend te shkelqyer. jepet per cift. cmimi per nate 2000 leke. prenotoni ne nr 0...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
04/07/2017 08:15


2,000 Leke Dhoma me qera -plazhi vjeter Apartamente me qira per plazh 1+1 ndodhet afer plazhit te vjeter 200 metra nga b

Dhoma Me Qera -plazhi Vjeter

Rruga 16 Shtatori, Vlore, Albania | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamente me qira per plazh 1+1 ndodhet afer plazhit te vjeter 200 metra nga bregu detit parkim per makinat cmimi eshte 2000 leke te reja per 1 dite per me shum info kontaktoni ne-0695612782 ...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
26/06/2018 21:38


2,000 Leke Oferte per shtepi pushimi me qera- Garsoniere ne Lungomare, Vlore Disponoj 2 garsoniere, ngjitur me njera tjetren ne zonen Lungomare, tek pallati

Oferte Per Shtepi Pushimi Me Qera- Garsoniere Ne Lungomare, Vlore

Rruga Haziz Xhyherri, Vlore, Albania | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponoj 2 garsoniere, ngjitur me njera tjetren ne zonen lungomare, tek pallati ku ndodhet kafe taushani, oferte per fund sezoni pushimesh ne vlore, pallat i ri, zona e lungomares per cdo qendrim nga 3 de...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
21/08/2018 20:47


2,000 Leke Dhoma plazhi per 2 persona Borsh Sarande Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti te pershtacme per 2-3 pers

Dhoma Plazhi Per 2 Persona Borsh Sarande

Ruga e plazhit BORSH | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh 25 meter nga deti te pershtacme per 2-3 persona. te mobiluara me te gjitha kushtet. per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose ne 0696124416 si dhe ne whatsapp...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
08/02/2019 23:06


2,000 Leke SHTEPI ME QERA TE MALI I ROBIT, GOLEM JEPET ME QIRA OSE SHITET NJE  APARTAMENT MESIPERFAQE 65 M2 ME KETO TE DHENA
1.A

Shtepi Me Qera Te Mali I Robit, Golem

Mali i Robit, Golem | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira ose shitet nje apartament mesiperfaqe 65 m2 me keto te dhena 1.apartamenti ndodhet tek mali i robit ne golem.ne kompleksin e pallateve te qarkut te tiranes.dy pallatet e qarkut jane te rrethuar ...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
24/07/2017 15:08


2,000 Leke Apartament me qira ne Pogradec perball liqenit per pushime verore Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobi

Apartament Me Qira Ne Pogradec Perball Liqenit Per Pushime Verore

Pedonalja perball hotel Enkelanes | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap me qira apartament 1+1 ne zemer te qytetit perball liqenit e komletuar ,mobilim i ri dhe shum komod,largesia nga plazhi 10 metra,kati i dyte me pamje fantastike perball liqenit,,cmimi 20 mij lek nata ,,,n...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
02/10/2018 18:24


2,000 Leke Shtepi 1+1 me qira ditore Shtepi 1+1 e mobiluar...me te gjitha kushtet..drita dhe uje 24, kati 4, me ashen

Shtepi 1+1 Me Qira Ditore

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania | Tirane (3.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shtepi 1+1 e mobiluar...me te gjitha kushtet..drita dhe uje 24, kati 4, me ashensor. jepet vetem me qira ditore 2.000 lek/nate. ka shume prane 2 stacione autobusi. ...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
19/05/2018 08:51


2,000 Leke apartament 1+1 per pushime aprtament 1+1 i mobiluar...ne lungo mare...i kompletuar frigorifer, lavtrice ,te

Apartament 1+1 Per Pushime

shyqyri alimerko | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Aprtament 1+1 i mobiluar...ne lungo mare...i kompletuar frigorifer, lavtrice ,televizor i pershtatshem per nje familje....Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
14/07/2018 00:31


2,000 Leke SHTEPI ME QERA NE PLAZHIN E MALIT TE ROBIT JEPET ME QERA APARTAMENT 44 METER KATROR.
NDODHET NGJITUR ME "HOTEL KASTRA

Shtepi Me Qera Ne Plazhin E Malit Te Robit

Mali i Robit, Golem | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
44.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 44 meter katror. ndodhet ngjitur me "hotel kastrati". rreth 50 meter larg detit. apartamenti ndodhet ne katin e katert, mbi market 'besniku'. eshte i mobiluar, i pershtatshem per 4 p...Lexo detajet..

2,000 Leke

E Mobiluar
25/07/2017 16:00


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim