shtepi dhe dhoma plazhi  

 Online 8 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ... (Premium 19.09.2019)

50 Euro

Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person ... (Premium 23.09.2019)

50 Euro

Benilva Durres - Dhoma Plazzhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma tek shkembi i kavajes ne dures. perfshire ne cmim eshte mengjesi, parkim privat dhe shezllonat. dhomat jane te kompletuara dhe ajer te ... (Premium 15.09.2019)

60 Euro

Julius Hotel Golem Durres

Currilat | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Julius hotel ndodhet ne golem durres dhe ofron sherbim cilesor per pushuesit. dhomat jane te arreduara me stil sweet dhe standart per te bere sa me... (Premium 16.09.2019)

20 Euro

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberu... (Premium 19.09.2019)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 19.09.2019)

35 Euro

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi ... (Premium 08.09.2019)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 21.09.2019)

3,000 Leke Dhoma plazhi ne Borsh Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershta

Dhoma Plazhi Ne Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.08.2019 (01:13): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh 25 meter nga deti.disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet cmimi varion... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera 1+1 apartamenti 20€ Qera Apartmenti 1+1 . Me sip . 59m2 ne katin e 2 . Me pamje nga lindja. E mobilu

Jepet Me Qera 1+1 Apartamenti 20€

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.08.2019 (01:06): Qera apartmenti 1+1 . me sip . 59m2 ne katin e 2 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa dhe diamma... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera 20€ Nata Ambjenti 1+1 . Me sip . 74 m2 ne katin e 3 . Me pamje nga lindja. E mobiluar me

Jepet Me Qera 20€ Nata

Zone Periferike | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.08.2019 (01:06): Ambjenti 1+1 . me sip . 74 m2 ne katin e 3 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa dhe diamma . nj... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera 20€/Nata SHTATOR Prane Grand Blue Fafa 
Kontakt - 0 68 21 64 101
0 69 47 01 011 

2 min nga B

Jepet Me Qera 20€/nata Shtator

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.08.2019 (01:06): Prane grand blue fafa kontakt - 0 68 21 64 101 0 69 47 01 011 2 min nga bregu detit ... Lexo detajet..

20 Euro Jepet me qera apartamenti 1+1 Jepet me qera Apartmenti 1+1 . Me sip . 70m2 ne katin e 2 . Me pamje nga lindja.

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1

Zone Periferike | Durres (8.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.08.2019 (01:05): Jepet me qera apartmenti 1+1 . me sip . 70m2 ne katin e 2 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa d... Lexo detajet..

40 Euro Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i p

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.08.2019 (01:02): Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar me ... Lexo detajet..

60 Euro Apartament me qera per pushime ne durres Durres
Apartament privat me qera pjes e kompleksit “grand blue fafa”, tersi

Apartament Me Qera Per Pushime Ne Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.08.2019 (23:18): Durres apartament privat me qera pjes e kompleksit “grand blue fafa”, tersisht i mobiluar (dy dhoma gjumi dhe salloni+kuzhina) ne nje lokacion perfekt per pushime me ashensor dhe wifi .per me shum info - t... Lexo detajet..

2,500 Leke Shtepi me qera ditore ne zonen e ujit te ftohte Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e Lungomares ne vlore. Apa

Shtepi Me Qera Ditore Ne Zonen E Ujit Te Ftohte

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

25.08.2019 (23:17): Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e lungomares ne vlore. apartamenti eshte i sapomobiluar me gjithcka te re dhe bashkekohore, pallat i ri me ashensor. air i kondicionuar wifi dhe parkim fala... Lexo detajet..

25 Euro Vlore apartament me qera ditore Jepet shtepi me qera ditore prane kryqezimit te Aleksandrise, prane rivieres,per

Vlore Apartament Me Qera Ditore

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.08.2019 (23:17): Jepet shtepi me qera ditore prane kryqezimit te aleksandrise, prane rivieres,perballe big market.shtepia eshte 1+1 e paisur me te gjitha orendite. nr kokntakti 0693999433... Lexo detajet..

30 Euro

Hotel-vila Benardi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne golem te durrsit. dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. struktura disponon wifi dhe parkim privat. ne hotel keni dhe pish... (Premium 05.09.2019)

30 Euro jepet me qira apartament durres, plazh Jap apartament me qira ne durres 30euro nata.Ne plazh te rotonda, perballe kova

Jepet Me Qira Apartament Durres, Plazh

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (23:16): Jap apartament me qira ne durres 30euro nata.ne plazh te rotonda, perballe kovaleshences.... Lexo detajet..

12 Euro Dhoma plazhi Golem 12 euro nata Jepen me qera 7 dhoma plazhi 7 banjo cdo dhoma ka banjo brenda e mobiluar me 4 k

Dhoma Plazhi Golem 12 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
18.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.08.2019 (23:15): Jepen me qera 7 dhoma plazhi 7 banjo cdo dhoma ka banjo brenda e mobiluar me 4 krevate cdo dhome frigorifer guzhine te vogel per gatim uje 24 ore parking te sigurte.... Lexo detajet..

18 Euro Apartament ne plazh (Golem) ❄kondicioner 150m nga deti Jepet me qera apartament tek Shkembi i kavajes 150 m large nga deti kati 5 siper

Apartament Ne Plazh (golem) ❄kondicioner 150m Nga Deti

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.08.2019 (22:58): Jepet me qera apartament tek shkembi i kavajes 150 m large nga deti kati 5 siperfaqe 50 m2 i organizuar 1+1dhe ballkon .eshte i mobiluar me kushte shume luksoze me guzhine per gatim dhome gjumi 4 shtreter kond... Lexo detajet..

50 Euro apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe (5.06 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

25.08.2019 (22:33): Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +wifi+garage... Lexo detajet..

20 Euro Super Oferte...Familjaret Apartmenti 1+1 . Me sip . 70m2 ne katin e 2 . Me pamje nga lindja. E mobiluar me

Super Oferte...familjaret

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (22:29): Apartmenti 1+1 . me sip . 70m2 ne katin e 2 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa dhe diamma . nj... Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera super apartament ne Golem If you are searching for a good apartment for rent for the sumer, now you find i

Jepet Me Qera Super Apartament Ne Golem

Plepa | Durres (12.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.08.2019 (22:18): If you are searching for a good apartment for rent for the sumer, now you find it :) the perfect apartment is here. adress: golem/kavaje. dont hezitate to call for more information: 0682474432 jeni duke... Lexo detajet..

18 Euro Jepet me qera garzoniere tek Alb Adriatik ne Durres Jepet me qera garzoniere e mobiluar ne menyre bashkohore tek kompleksi Alb Adria

Jepet Me Qera Garzoniere Tek Alb Adriatik Ne Durres

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (22:15): Jepet me qera garzoniere e mobiluar ne menyre bashkohore tek kompleksi alb adriatik ne plazh ne golem.apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme dhe ndodhet 100 metra larg nga deti.apartament... Lexo detajet..

40 Euro Apartamet 2+1 me qera tek Kompleks Adriatiku,Golem Ndodhet me pak se 100 metra larg plazhit.Poshte pallatit ndodhet dhe pishina e k

Apartamet 2+1 Me Qera Tek Kompleks Adriatiku,golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.08.2019 (22:14): Ndodhet me pak se 100 metra larg plazhit.poshte pallatit ndodhet dhe pishina e kompleksit.aprtamenti eshte 170 m2, me dy dhoma gjumi,salloni bashke me kuzhinen, nje tualet dhe ballkoni rreth 50 m2 me pamje shum... Lexo detajet..

30 Euro Hotel-Vila Benardi Golem Durres Japim dhoma plazhi ne Golem te Durrsit. Dhomat jane te mobiluara dhe me konsidio

Hotel-vila Benardi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (22:10): Japim dhoma plazhi ne golem te durrsit. dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. struktura disponon wifi dhe parkim privat. ne hotel keni dhe pishine per te argetuar veten dhe femijet tuaj. ne cmim eshte i ... Lexo detajet..

35 Euro

Hotel Ne Vlore 30 M Nga Deti

Radhime | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne vlore. vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. super ambjent. nxitoni te rezervoni dhomat me te mira. ndodhemi 500 m nga kal... (Premium 01.09.2019)

30 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 18.09.2019)

20 Euro Dhoma plazhi ne Orikum Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (22:09): Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose familjar. vila ka mundeai parkimi privat falas. ndodhet rreth... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera te Shkembi I kavajes, prane Hotel”Ylli I detit” Apartament 1+1, jepet me qera!
100m larg nga deti, I kompletuar, me kondicioner

Shtepi Me Qera Te Shkembi I Kavajes, Prane Hotel”ylli I Detit”

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.08.2019 (22:04): Apartament 1+1, jepet me qera! 100m larg nga deti, i kompletuar, me kondicioner, internet dhe satelit. uje e drita 24 ore. telefon dhe what’s up 00355 69 281 5589... Lexo detajet..

20 Euro Apartament ne plazh (Golem)20 euro nata Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). Apartamenti

Apartament Ne Plazh (golem)20 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

25.08.2019 (22:03): Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). apartamenti organizohet 1+1dhe ballkon 100 large nga deti siperfaqe 50 m2 kati 9 .imobiluar me kushte me bahkohore. kondicioner. tv. wifi ash... Lexo detajet..

20 Euro Vila KAM - Dhoma plazhi 300 m nga deti Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. Vila dis

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (21:40): Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zvernecit rreth 5 min me makine. ... Lexo detajet..

20 Euro Garzoniere per 3 persona ne breg te detit Garzonierai ndodhet ngjit me "Grand Blue Fafa" dhe "Diama Resort&

Garzoniere Per 3 Persona Ne Breg Te Detit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.08.2019 (21:13): Garzonierai ndodhet ngjit me "grand blue fafa" dhe "diama resort", 1 minut ne kembe nga deti. perbehet nga ambienti kryesore me kuzhone e cila ka sobe me korent dhe me gaz, frigorifer dhe kundrabufe me aksesor... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Sarande  Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qyte

Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande (0.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (20:36): Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1... Lexo detajet..

1,000 Leke plazh durres stacioni 2rruga pavarsia Jepet me qera garzionere kati 1 1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par

Plazh Durres Stacioni 2rruga Pavarsia

Zone Periferike | Durres (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (19:53): Jepet me qera garzionere kati 1 1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par t gushtit nr tel.3337645058dhewatssap... Lexo detajet..

30 Euro Apartment me qera Durres Jepet apartment me qera 1+1 ne Durres ne plazhin Apollonia ngjitur me Hotel Pala

Apartment Me Qera Durres

Currilat | Durres (1.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (19:50): Jepet apartment me qera 1+1 ne durres ne plazhin apollonia ngjitur me hotel palace. apartmenti eshte me pamje nga deti i mobiluar me ajer te kondicionuar ,drita dhe uje 24 h,ndodhet ne katin e dyte te nje palla... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.08.2019 (19:45): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

1,400 Leke Dhoma Plazhi Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. Eshte shtepi private me oborr. Dhoma ka

Dhoma Plazhi

Plepa | Durres (4.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (19:26): Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. eshte qetesi dhe pasterti, nuk ka rruge makinash ne afersi... Lexo detajet..

1,250 Leke Dhoma plazhi Ne plazhin e golemit japim dhoma per pushime Ne plazh ,dhomat Kane te gjitha ban

Dhoma Plazhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.08.2019 (19:14): Ne plazhin e golemit japim dhoma per pushime ne plazh ,dhomat kane te gjitha banjot brenda ,jane te gjitha te mobiluara ,kane frigorifer dhe nje guzhine per te gatuar kane 4 shtreter cdo dhome.parking te gara... Lexo detajet..

20 Euro Apartament me qera Ofroj apartamente me qera . Apartamentet jane 1+1 te mobiluara plotesisht . Apa

Apartament Me Qera

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (5.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.08.2019 (18:49): Ofroj apartamente me qera . apartamentet jane 1+1 te mobiluara plotesisht . apartamentet ndodhen ne katin e pare dhe te dyte . pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ambient te jashtem per argetimin e femijev... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim