apartament me qera ne gjirin e lalzit  

 Online 17 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 20 euro/nata oferta... (Premium 01.08.2020)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.06.2020)

20 Euro Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i p

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.06.2020 (23:32): Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar me ... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente , Dhome double , Dhome triple me qera ditore /

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (19:10): Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 20 euro/nata oferta qershor apartments for rent starting from 20 euro/night... Lexo detajet..

3,500 Euro Jepet me Qera Apartment (sezonale 3.500 Euro) Halkidiki Greqi ʙʀᴀɴᴅ ɴᴇᴡᴇᴡ ᴀᴘᴀʀᴛᴍᴇɴᴛ ғᴏʀ ʀᴇɴᴛ ɪɴ ɴ

Jepet Me Qera Apartment (sezonale 3.500 Euro) Halkidiki Greqi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (18:56): ... Lexo detajet..

40 Euro Ofrohen Dhoma me Qera Ditore ne Halkidiki Greqi Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne Halkidi

Ofrohen Dhoma Me Qera Ditore Ne Halkidiki Greqi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (18:56): Ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne halkidiki greqi. nese deshironi te qendroni, kaloni plazhin ne det, uje te paster kristal dhe rere te bardhe ne plazh, duke eksploruar... Lexo detajet..

40 Euro Dhoma dhe Apartmente me Qera/Ditore Halkidiki Greqi ➡️ Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne

Dhoma Dhe Apartmente Me Qera/ditore Halkidiki Greqi

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (18:56): ➡️ ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne nea potidea halkidiki greqi. ➡️ 𝐃𝐡𝐨𝐦𝐚𝐭 𝐪𝐞 𝐨𝐟𝐫𝐨𝐣𝐦𝐞 𝐣𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐞𝐫 ... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (18:21): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.06.2020 (18:10): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Sarande  Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qyte

Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande (0.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (18:00): Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1... Lexo detajet..

4,000 Leke Apartamente pushimi Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bas

Apartamente Pushimi

Radhime | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (14:29): Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.apartamentet ndodhen te porti jahteve pa shkuar ne orikum.apartamentet ndodhen 50m larg detit, ka... Lexo detajet..

85 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA DITORE PER PUSHIME TEK "LURA 1" 
KORRIK - GUSHT 2020 = 85 EURO/NATA

✅Periudha rezervimi minimumi 10 ditë.

Apartament 2+1 Me Qira Ditore Per Pushime Tek "lura 1"

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (13:50): korrik - gusht 2020 = 85 euro/nata ✅periudha rezervimi minimumi 10 ditë. ✅cmime konkuruese për rezervime paketash 1 mujore ose 2-3 mujore. 🎯 vendodhja: kompleksi "lura 1",gjiri i lalzit apartam... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera ditore ne Lungomare Jap me qera apartament 2+1 i perbere nga sallon/kuzhine, dhome gjumi martesore,

Shtepi Me Qera Ditore Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.06.2020 (13:29): Jap me qera apartament 2+1 i perbere nga sallon/kuzhine, dhome gjumi martesore, dhome gjumi dyshe, banjo, ballkon, korridor. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka; lavatrice, kondicioner, te gjitha ... Lexo detajet..

20 Euro Apartament ne plazh golemit 20 euro nata. Jepet me qera Apartament ne plazhin e Golemit tek shkembi i kavajes 100m large n

Apartament Ne Plazh Golemit 20 Euro Nata.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

05.06.2020 (12:26): Jepet me qera apartament ne plazhin e golemit tek shkembi i kavajes 100m large nga deti .apartamenti organizohet 1+ 1 dhe ballkon siperfaqe 70 m2 i mobiluar me kushte shume komode. guzhine gatimi frigorifer, ko... Lexo detajet..

2,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera ne golem prane Grint Hotel, kati 5, pamje nga deti dhe 10 m

Jepet Shtepi Me Qera

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

05.06.2020 (11:51): Jepet shtepi me qera ne golem prane grint hotel, kati 5, pamje nga deti dhe 10 min larg detit... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent me kondicioner, i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar Pallat i ri ,ambjent garzonjer,e kompletuar me te gjitha,wi-fi dhe mundesi parki

Tirane,ambjent Me Kondicioner, I Konpletuar Me Te Gjitha,all In+wi-fi,prane Bulevardit Te

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (10:43): Pallat i ri ,ambjent garzonjer,e kompletuar me te gjitha,wi-fi dhe mundesi parkimi,per dy persona maks.5 min.large bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen ssiri kodra dhe 5 min.large hotel meridian.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel Meridian dhe bulevardit te ri

Tirane,super Ambjent Me Kondicioner,wi-fi,parkim,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min.large Bul

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.06.2020 (10:43): Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel meridian dhe bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,all in +wi-fi+parkim.ambjenti perth objektit i survejuar me kamera 24 ore.rruga gjon mili>shiko ... Lexo detajet..

23 Euro Tirane,Apartament 1+1 me kondicioner,all in,parkim,wifi,etj.5 min larg bulevadit te ri Pallat kati 3te,all in,5 min karge bulevardit te ri dhe hotel Meridian, wefi te

Tirane,apartament 1+1 Me Kondicioner,all In,parkim,wifi,etj.5 Min Larg Bulevadit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (10:43): Pallat kati 3te,all in,5 min karge bulevardit te ri dhe hotel meridian, wefi te shpejte,parkim,etj... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent komod+ kondicioner.k as t 2te.all in.wifi te shpejte.e kompletuar.prane qendres tregtare con Pallat i Ri.ambjent me kondicioner.wifi te shpejte.e kompletuar me te gjitha.pr

Ambjent Komod+ Kondicioner.k As T 2te.all In.wifi Te Shpejte.e Kompletuar.prane Qendres Tr

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (10:43): Pallat i ri.ambjent me kondicioner.wifi te shpejte.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord.etj.... Lexo detajet..

23 Euro Tirane,apatament1+1+ballkon+kondicioner,all in,e kompletuar me te gjitha,5 min large bulevardit te ri All in te gjithe te perfshira,apartamen e kompletuar me te gjitha,+ko dicionerwi

Tirane,apatament1+1+ballkon+kondicioner,all In,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min Large Bulev

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (10:43): All in te gjithe te perfshira,apartamen e kompletuar me te gjitha,+ko dicionerwifi,parkim,etj.5 min large bulevardit te ri,adrsa rruga gjine mili.... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

27 Euro Tirane,super dubleks,all in,e kompletuar gjitha Tirane,super dubleks,all in,e kompletuar gjitha+ kondicioner,wifi etj.prane qend

Tirane,super Dubleks,all In,e Kompletuar Gjitha

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (10:42): Tirane,super dubleks,all in,e kompletuar gjitha+ kondicioner,wifi etj.prane qendres tregtare concord... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent i kompletuar me te gjitha +wifi prane qendres tregtare concord Pallat ,ambjent i kompletuar me te gjitha,prane qendres tregyare concord,te gjit

Tirane,ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha +wifi Prane Qendres Tregtare Concord

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (10:42): Pallat ,ambjent i kompletuar me te gjitha,prane qendres tregyare concord,te gjithe te perfshira,all in.etj.... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

Tirane,ambjent Me Kondicioner,kati 2te,all In,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (10:40): Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,tr Gjith Te Perfsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (10:40): Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... Lexo detajet..

40 Euro Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut!!! Domi Apartament!!!

Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut

Jepen Super Apartamente Plazhi Me Qera Ne Zonen E Dhermiut!!!

Dhermi | Himare (12.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (09:54): Domi apartament!!! jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e dhermiut drimadhes, rruga perivolo . apartamentet jan pjese e nje ndertimi te ri 4 katesh me pamje fantastike nga deti jon, godina rret... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Double Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (09:54): Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Tween Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (09:54): Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

50 Euro Jap me qera Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve . Apartamenti permban dh

Jap Me Qera

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (09:37): Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve . apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, kuzhine gatimi dhe nje divan shum komod.. mobilimi eshte ne menyre bashkohore dhe ka te gjitha elektrosh... Lexo detajet..

3,000 Leke Apartamente me qera ditore ne Lungomare Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e Lungomares ne qytetin e Vlores, apar

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

05.06.2020 (09:30): Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore, te kompletuara me cdo gje te nevojshme, ajer i kondicionua... Lexo detajet..

2,500 Leke Shtepi me qera ditore ne zonen e ujit te ftohte Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e Lungomares ne vlore. Apa

Shtepi Me Qera Ditore Ne Zonen E Ujit Te Ftohte

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

05.06.2020 (09:30): Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e lungomares ne vlore. apartamenti eshte i sapomobiluar me gjithcka te re dhe bashkekohore, pallat i ri me ashensor. air i kondicionuar wifi dhe parkim fala... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi ne Borsh Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershta

Dhoma Plazhi Ne Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (09:16): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh 25 meter nga deti.disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet: dhome gjumi... Lexo detajet..

30 Euro Qera, Apartament 1+1, Durres. Id : 18356 Informacion mbi apartamentin:

Ndërtim i ri• Kati 1 banim • Sipërfaqja e

Qera, Apartament 1+1, Durres. Id : 18356

Currilat | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (09:10): Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri• kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 72 m2. dokumentacioni:me certifikate pronesie. organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim