apartamente ne durres  

 Online 49 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.06.2020)

30 Euro

Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 20 euro/nata oferta... (Premium 01.08.2020)

25 Euro Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic view

Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (20:26): A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic views of the new market, one of the most traditional places in tirana, recently renovated by the municipality with beautiful colors, f... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

Apartament Me Qera Ditore

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

02.06.2020 (20:24): Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... Lexo detajet..

25 Euro Dhoma Plazhi Kemi 4 dhoma plazhi per 4 persona ne Vlore 50 metra nga deti ne Lungomare ne vij

Dhoma Plazhi

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (20:09): Kemi 4 dhoma plazhi per 4 persona ne vlore 50 metra nga deti ne lungomare ne vijen e dyte afer hotel regina city. cmime te arsyeshme.... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi ne Borsh Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershta

Dhoma Plazhi Ne Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (19:13): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh 25 meter nga deti.disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet: dhome gjumi... Lexo detajet..

20 Euro Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i p

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.06.2020 (18:05): Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar me ... Lexo detajet..

2,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera ne golem prane Grint Hotel, kati 5, pamje nga deti dhe 10 m

Jepet Shtepi Me Qera

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

02.06.2020 (17:59): Jepet shtepi me qera ne golem prane grint hotel, kati 5, pamje nga deti dhe 10 min larg detit... Lexo detajet..

2,000 Leke Durres, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 50m² 2.000 Leke (Plazh Golem) Jap me qera apartament i ri 150 m large nga deti siperfaqe 50 m2 kati 5 me ashen

Durres, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 5, 50m² 2.000 Leke (plazh Golem)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

02.06.2020 (17:31): Jap me qera apartament i ri 150 m large nga deti siperfaqe 50 m2 kati 5 me ashensor . mobiluar me kushte shume luksoze tani te reja guzhine gatimi ,frigorifer, kondicioner .4 shtreter. internet uje 24 ore ashen... Lexo detajet..

20 Euro Apartament ne plazh golemit 20 euro nata. Jepet me qera Apartament ne plazhin e Golemit tek shkembi i kavajes 100m large n

Apartament Ne Plazh Golemit 20 Euro Nata.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

02.06.2020 (17:30): Jepet me qera apartament ne plazhin e golemit tek shkembi i kavajes 100m large nga deti .apartamenti organizohet 1+ 1 dhe ballkon siperfaqe 70 m2 i mobiluar me kushte shume komode. guzhine gatimi frigorifer, ko... Lexo detajet..

50 Euro APARTAMENT ME QERA GJIRI I LALESIT APARTAMNET 1+1 ME QERA BRENDA, KOMPLEKSIT REZIDENCIAL, 300 m NGA BREGU DETIT,

Apartament Me Qera Gjiri I Lalesit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (17:05): Apartamnet 1+1 me qera brenda, kompleksit rezidencial, 300 m nga bregu detit,... Lexo detajet..

20 Euro Apartament ne plazh golemit Jepet me qera apartament ne plazhin e golemit 150m large nga deti siperfaqe 65 m

Apartament Ne Plazh Golemit

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

02.06.2020 (15:37): Jepet me qera apartament ne plazhin e golemit 150m large nga deti siperfaqe 65 m2 i perbere 1+1 dhe ballkon i mobiluar me kushte komode . guzhine gatimi frigorifer kondicioner wifi tv ashensor .... Lexo detajet..

2,500 Leke Jepet me qera shtepi 2+1 prane qendres tregtare Riviera Shtepia eshte plotesisht e mobiluar dhe e pershtatshme per 5 persona.

Vetem p

Jepet Me Qera Shtepi 2+1 Prane Qendres Tregtare Riviera

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

02.06.2020 (14:06): Shtepia eshte plotesisht e mobiluar dhe e pershtatshme per 5 persona. vetem per pushues ne qytetin e vlores. kontakt +355672060236... Lexo detajet..

85 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA DITORE PER PUSHIME TEK "LURA 1" 
KORRIK - GUSHT 2020 = 85 EURO/NATA

✅Periudha rezervimi minimumi 10 ditë.

Apartament 2+1 Me Qira Ditore Per Pushime Tek "lura 1"

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (13:37): korrik - gusht 2020 = 85 euro/nata ✅periudha rezervimi minimumi 10 ditë. ✅cmime konkuruese për rezervime paketash 1 mujore ose 2-3 mujore. 🎯 vendodhja: kompleksi "lura 1",gjiri i lalzit apartam... Lexo detajet..

20 Euro Apartament me qera (Shkembi kavajes) 
Jepet me qera Apartament ke Shkembi i kavajes (Durres) 100m large nga deti .A

Apartament Me Qera (shkembi Kavajes)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

02.06.2020 (13:37): jepet me qera apartament ke shkembi i kavajes (durres) 100m large nga deti .apartamenti eshte ri organizohet 1+1 dhe ballkon siperfaqe 60m2 i mobiluar me kushte shume komode dhe te reja . guzhine gatimi .... Lexo detajet..

15 Euro Apartament me qera per plazh Vlore Apartament1+1 75 meter katror,i mobiluar ne menyre komode,me bobilie ,guzhine ku

Apartament Me Qera Per Plazh Vlore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

02.06.2020 (13:37): Apartament1+1 75 meter katror,i mobiluar ne menyre komode,me bobilie ,guzhine ku nuk mungon asnje nga paisjet e domozdoshme.gjendet nje dhome gjumi,me nje krevat dopio dhe nje tek si dhe hapsire e bollshme. am... Lexo detajet..

30 Euro Apartament Japim me qera apartamet 2 + 1 ne zonen e Malit te Robit .
Shtepia ndodhet shume

Apartament

Qerret | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

02.06.2020 (13:13): Japim me qera apartamet 2 + 1 ne zonen e malit te robit . shtepia ndodhet shume prane detit .shtepia e mobiluar dhe ne kushte shume re mira.... Lexo detajet..

4,000 Leke Apartamente pushimi Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bas

Apartamente Pushimi

Radhime | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (11:03): Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.apartamentet ndodhen te porti jahteve pa shkuar ne orikum.apartamentet ndodhen 50m larg detit, ka... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Double Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (09:53): Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

25 Euro 🔴 Jepet Super dhome hoteli me qera ditore double room Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

🔴 Jepet Super Dhome Hoteli Me Qera Ditore Double Room

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.06.2020 (09:52): Jepet dhome hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga frederik shiroka. 🔑dhoma eshte e sapo investuar dhe te mobiluara ne menyre super moderne dhe shum... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

25 Euro Tirane,apartament 1+1,me kondicioner,e kompletuar,kati 2te,all in,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,kati 2te,ambjent me kondiciiner dhe e kompletuar me te gjitha+wi-fi,

Tirane,apartament 1+1,me Kondicioner,e Kompletuar,kati 2te,all In,prane Qendres Tregtare C

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (09:41): Pallat i ri,kati 2te,ambjent me kondiciiner dhe e kompletuar me te gjitha+wi-fi,all in... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel Meridian dhe bulevardit te ri

Tirane,super Ambjent Me Kondicioner,wi-fi,parkim,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min.large Bul

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.06.2020 (09:40): Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel meridian dhe bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,all in +wi-fi+parkim.ambjenti perth objektit i survejuar me kamera 24 ore.rruga gjon mili>shiko ... Lexo detajet..

40 Euro Dhoma dhe Apartmente me Qera/Ditore Halkidiki Greqi ➡️ Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne

Dhoma Dhe Apartmente Me Qera/ditore Halkidiki Greqi

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (08:06): ➡️ ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne nea potidea halkidiki greqi. ➡️ 𝐃𝐡𝐨𝐦𝐚𝐭 𝐪𝐞 𝐨𝐟𝐫𝐨𝐣𝐦𝐞 𝐣𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐞𝐫 ... Lexo detajet..

40 Euro Ofrohen Dhoma me Qera Ditore ne Halkidiki Greqi Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne Halkidi

Ofrohen Dhoma Me Qera Ditore Ne Halkidiki Greqi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (08:06): Ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne halkidiki greqi. nese deshironi te qendroni, kaloni plazhin ne det, uje te paster kristal dhe rere te bardhe ne plazh, duke eksploruar... Lexo detajet..

3,500 Euro Jepet me Qera Apartment (sezonale 3.500 Euro) Halkidiki Greqi ʙʀᴀɴᴅ ɴᴇᴡᴇᴡ ᴀᴘᴀʀᴛᴍᴇɴᴛ ғᴏʀ ʀᴇɴᴛ ɪɴ ɴ

Jepet Me Qera Apartment (sezonale 3.500 Euro) Halkidiki Greqi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (08:06): ... Lexo detajet..

25 Euro Apartamente 2+1 dhe 1+1 ne lungomare Apartamente me qera ditore dhe mujore ne lungomare me pamje mga deti 
Apartamen

Apartamente 2+1 Dhe 1+1 Ne Lungomare

Lungomare | Vlore (0.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (01:13): Apartamente me qera ditore dhe mujore ne lungomare me pamje mga deti apartamentet jane te mobiluara dhe te paisura me te gjitha kushtet e nevojshme 0693734875 ... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente , Dhome double , Dhome triple me qera ditore /

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (01:12): Vila rias ofron : apartamente , dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 20 euro/nata oferta qershor apartments for rent starting from 20 euro/night... Lexo detajet..

50 Euro Tek Liqeni Jepet Me Qera Ditore Apartament 2+1 Me Pamje Nga Liqeni Tek Liqeni Jepet Me Qera Ditore Apartament 2+1 I Dizenjuar Me Arkitekt Dhe Me Nj

Tek Liqeni Jepet Me Qera Ditore Apartament 2+1 Me Pamje Nga Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.06.2020 (18:12): Tek liqeni jepet me qera ditore apartament 2+1 i dizenjuar me arkitekt dhe me nje planimetri perfekte me hapsira te bollshme. 📐 siperfaqa 140m2 🍽 1 kuzhine te bollshme 🛋1 sallon te madh me dalje n... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

01.06.2020 (18:06): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.06.2020 (18:05): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

21 Euro Ambjent me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha.Tirane.prabe qendres tregtare concord. Pallat i ri.ambjet i kompletuar me te gjitha+ wifi te shpejte.all in.prane qendr

Ambjent Me Kondicioner Dhe I Kompletuar Me Te Gjitha.tirane.prabe Qendres Tregtare Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

01.06.2020 (17:32): Pallat i ri.ambjet i kompletuar me te gjitha+ wifi te shpejte.all in.prane qendres tregtare concord.... Lexo detajet..

20 Euro Apartament me qera 20€ nata Apartmenti 1+1 . Me sip . 59m2 ne katin e 2 . Me pamje nga lindja. E mobiluar me

Apartament Me Qera 20€ Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

01.06.2020 (17:22): Apartmenti 1+1 . me sip . 59m2 ne katin e 2 . me pamje nga lindja. e mobiluar me te gjitha kushtet . vetem 50m nga bregu detit . ne cmim perfshihet dhe parkingu . midis resorteve grand blue fafa dhe diamma . nj... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim