banese me qera ne prishtine  

 Online 4 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Apartament Me Qera Ditore, Javore Dhe Mujore

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhet ne katin e 6 (me... (Premium 19.09.2019)

50 Euro

Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person ... (Premium 23.09.2019)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 21.09.2019)

2,500 Leke Shtepi me qera ditore ne zonen e ujit te ftohte Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e Lungomares ne vlore. Apa

Shtepi Me Qera Ditore Ne Zonen E Ujit Te Ftohte

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

18.09.2019 (07:50): Jeper shtepi 1+1 (akomodim der ne 5 persona) ne zonen e lungomares ne vlore. apartamenti eshte i sapomobiluar me gjithcka te re dhe bashkekohore, pallat i ri me ashensor. air i kondicionuar wifi dhe parkim fala... Lexo detajet..

35 Euro Apartamente me qera ditore ne Lungomare Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e Lungomares ne qytetin e Vlores, apar

Apartamente Me Qera Ditore Ne Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.09.2019 (07:50): Jepen apartamente me qera ditore ne zonen e lungomares ne qytetin e vlores, apartamentet ndodhen ne pallate te reja me ashensor me kushte bashkekohore, te kompletuara me cdo gje te nevojshme, ajer i kondicionua... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (07:30): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Orikum Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (02:55): Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose familjar. vila ka mundeai parkimi privat falas. ndodhet rreth... Lexo detajet..

3,000 Leke Apartament me qera per turistet Shtepia eshte e pajisuar me te gjitha kushtet. (Dhome gjumi e kompletuar, divane

Apartament Me Qera Per Turistet

Qender | Pogradec
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (19:08): Shtepia eshte e pajisuar me te gjitha kushtet. (dhome gjumi e kompletuar, divane komode, banje e kompletuar, kuzhine me te gjitha kushtet. ndodhet ne pogradec ne zonen turistike tek liqeni. ... Lexo detajet..

50 Euro Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, TV. Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, TV. 
AP.ndodhet buze deti, ngjitur

Aspartament 1+1, Me Kondicioner, Frigorifer, Tv.

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.09.2019 (19:01): Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person shtese ka pagese ekstra. cmimi nga 50 eu cifit me mengjes... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ditore, javore dhe mujore Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne Durres, ne Plepa (perballe Kavalishen

Apartament Me Qera Ditore, Javore Dhe Mujore

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

17.09.2019 (18:08): Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhet ne katin e 6 (me ashensore) ne vijen e pare te plazhit dhe eshte plotesisht ... Lexo detajet..

2,000 Leke Dhoma plazhi ne Borsh  Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter nga deti.Disponojm dhoma te pershta

Dhoma Plazhi Ne Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.09.2019 (16:48): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh 25 meter nga deti.disponojm dhoma te pershtatshme per 2 persona, dhe apartamente 1+1 te pershtatshme per 4 persona. dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet cmimi varion... Lexo detajet..

35 Euro Jepen apartamente me qera ditore buuz detit Vlore --Lungo Mare , me pamje nga deti .. 0695899877 Jepen apartamente me qera ditore buz detit Vlore Lungo Mare , me pamje nga deti.

Jepen Apartamente Me Qera Ditore Buuz Detit Vlore --lungo Mare , Me Pamje Nga Deti .. 0695

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.09.2019 (11:30): Jepen apartamente me qera ditore buz detit vlore lungo mare , me pamje nga deti. 35 euro dita . 0695899877 te mobiluara me ajer te kondicionuar... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Sarande   Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qyte

Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande (0.32 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (11:27): Dhoma plazhi ne sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1... Lexo detajet..

17 Euro Leshojme dhoma ditore javore dhe mujore sipas kerkeses se klientit. Hotel Deutscland leshon dhoma ditore javore dhe mujore per klientet me kushte sh

Leshojme Dhoma Ditore Javore Dhe Mujore Sipas Kerkeses Se Klientit.

Zone Periferike | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.09.2019 (10:19): Hotel deutscland leshon dhoma ditore javore dhe mujore per klientet me kushte shume te mira te mobiluar me mobiljje gjermane me tualet brenda dhomes me tv, kondicioner, frigorifer.... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament per pushime ne Radhim Vlore Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i p

Apartament Per Pushime Ne Radhim Vlore

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

16.09.2019 (21:32): Jepet me qera apartament (1+1) ,kati i trete me ashensor 60 meter larg detit,i pershtatshem per 4-5 persona.apartamenti perbehet nga dhome gjumi,sallon me gatim,tualet ballkon me pamje nga deti i kompletuar me ... Lexo detajet..

15 Euro Apartament dhoma plazhi 1+1 me qera Vlore Lungomare Apartamenti esht 1+1, me ballkon dhe 75 m² e madhe.
2 minuta ne kemb je ne det

Apartament Dhoma Plazhi 1+1 Me Qera Vlore Lungomare

Uji i ftojte | Vlore (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (18:48): Apartamenti esht 1+1, me ballkon dhe 75 m² e madhe. 2 minuta ne kemb je ne det, ne lungomare, te plazhi i ri dhe afer ne qytet. posht baneses ka dyqan me ushqime dhe vend parkimi. apartamenti esht i mobilu... Lexo detajet..

1,000 Leke plazh durres stacioni 2rruga pavarsia Jepet me qera garzionere kati 1  1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par

Plazh Durres Stacioni 2rruga Pavarsia

Zone Periferike | Durres (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (17:05): Jepet me qera garzionere kati 1 1200nata ose mujore 10.000 lerohet javen e par t gushtit nr tel.3337645058dhewatssap... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi Sarande 17  euro/nata Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte mode

Dhoma Plazhi Sarande 17 Euro/nata

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (14:27): Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit cmimet variojne nga ... Lexo detajet..

20 Euro Vila KAM - Dhoma plazhi 300 m nga deti Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. Vila dis

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (13:42): Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen per tek plazhi i zvernecit rreth 5 min me makine. ... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (13:38): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

2,500 Leke Borsh Vetem 5 min.prane Bregdetit.
Jepen Dhoma te arreduara ne menyre Moderne.
Kusht

Borsh

Borsh | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (11:58): Vetem 5 min.prane bregdetit. jepen dhoma te arreduara ne menyre moderne. kushte shume te mira.ambient shume i qete. pamje fantastike.... Lexo detajet..

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 19.09.2019)

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 18.09.2019)

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

16.09.2019 (10:55): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

30 Euro Vila Xhaferaj - Dhoma plazhi familjare dhe per cifte Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. Ndodhemi ne nje k

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (10:41): Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rreth 120 metro. ambjentet jane te mobiluara mire me mundesi ga... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma Plazhi Arseni Dhoma plazhi Arseni ne Borsh.Teper komoditet dhe shume afer detit.Kontaktoni ne

Dhoma Plazhi Arseni

Borsh | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

16.09.2019 (10:31): Dhoma plazhi arseni ne borsh.teper komoditet dhe shume afer detit.kontaktoni ne nr e tel per me shume informacion.... Lexo detajet..

17 Euro Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in Pallat.per dy persona,wi-fi falas.

Tirane. 17ero,garzonjer E Kompletuar Me Te Gjitha.all In

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (10:06): Pallat.per dy persona,wi-fi falas.... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne  qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (08:54): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,tr Gjith Te Perfsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (07:23): Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

Tirane,super Ambjent 1+1 Me Konficioner,all In+wi-fi,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

16.09.2019 (07:23): Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera ditore prane qendres tregrare concord. Tirane,ambjent me kondicioner,i  kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,

Jepet Me Qera Ditore Prane Qendres Tregrare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

16.09.2019 (07:23): Tirane,ambjent me kondicioner,i kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,prane qendres tregrare concord. pallat i ri.garzonjer per nje person,kati 2te,all in +wi-fi,e kompletuar me te gjitha,158ero dita... Lexo detajet..

15 Euro Tirane.Ambjet i kompletuar Tirane,15ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet m

Tirane.ambjet I Kompletuar Tirane,15ero All In.5min.larg Bulevardit Te Ri Ku Bashkohet Me

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

16.09.2019 (06:21): Pallat,ambjet per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... Lexo detajet..

40 Euro Prane selvis jepet me qira  ditore apartament 2+1+2 Apartament i mrekullueshem, i investuar deri ne detaj , parket, 2 kondicioner in

Prane Selvis Jepet Me Qira Ditore Apartament 2+1+2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.09.2019 (21:27): Apartament i mrekullueshem, i investuar deri ne detaj , parket, 2 kondicioner inverter, 2 tualete me hidrosanitare teper cilesore, dritaret me dopio-xham duke minimizuar te gjitha zhurmat e kryeqytetit, i mobil... Lexo detajet..

20 Euro Vlore apartament me qera ditore Jepet shtepi 1+1 me qera ditore ne zonen e kryqezimit te aleksandrise perball ho

Vlore Apartament Me Qera Ditore

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.09.2019 (20:04): Jepet shtepi 1+1 me qera ditore ne zonen e kryqezimit te aleksandrise perball hotel martinit.... Lexo detajet..

25 Euro Ksamil Apartments for Rent Sela 5 minutes only far from the beach.
Apartment Facilities: Bedroom, Kitchen,Bathr

Ksamil Apartments For Rent Sela

Ksamil | Sarande (12.46 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.09.2019 (15:02): 5 minutes only far from the beach. apartment facilities: bedroom, kitchen,bathroom, balcony. tv, air conditioner, cooker, fridge and all the stuff necessary in the kitchen to cook, parking, garden, ,barbeque, ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim