dhome ditore ne tirane  

 Online 8 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
35 Euro

Apartament 2+1+2 me qira ditore ne zemer te pazarit te ri. apartamenti eshte i mobiluar me aredim bashkekohore dhe ka te gjithe komoditetet e nje apar... (Premium 19.05.2020)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.06.2020)

1,400 Leke Dhoma Plazhi Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. Eshte shtepi private me oborr. Dhoma ka

Dhoma Plazhi

Plepa | Durres (4.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (20:16): Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. eshte qetesi dhe pasterti, nuk ka rruge makinash ne afersi... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.02.2020 (15:06): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

16 Euro Apartament me qera ditore Apartament i ri kt 3 ne nje zone te qete

Apartament Me Qera Ditore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.02.2020 (13:58): Apartament i ri kt 3 ne nje zone te qete... Lexo detajet..

4,200 Leke Dhoma me qira ditore ne qender te Tiranes Jepen dhoma me qera ditore ne qender te Tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25

Dhoma Me Qira Ditore Ne Qender Te Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

24.02.2020 (13:37): Jepen dhoma me qera ditore ne qender te tiranes me 3000 - 5300 leke/nata ose 25 - 43 euro/nata. ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor... Lexo detajet..

20 Euro Qender jepet apartament me qira ditore Jepet super apartament me qira ditore ne qender, i mobiluar ne menyre bashkohore

Qender Jepet Apartament Me Qira Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.02.2020 (13:35): Jepet super apartament me qira ditore ne qender, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet lektro-shtepiake te nevojshme , i pershtatshem per nje cift dhe apo familje te vogel, teper i... Lexo detajet..

18 Euro Jap dhom ditore ose mujore rruga durresit blloku ambasadave. Rruga Durresit blloku ambasadave jap 1+1 me qera e mobiluar me gjitha kushtet. 1

Jap Dhom Ditore Ose Mujore Rruga Durresit Blloku Ambasadave.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (13:25): Rruga durresit blloku ambasadave jap 1+1 me qera e mobiluar me gjitha kushtet. 18 euro qeraja ditore. 0695125760... Lexo detajet..

20 Euro Apartament qera ditore Apartament qera ditore cmimi 20 euro . Vendndodhja rruga durresit afer hotel col

Apartament Qera Ditore

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (13:24): Apartament qera ditore cmimi 20 euro . vendndodhja rruga durresit afer hotel colosseu kontakt 0695125760... Lexo detajet..

25 Euro Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic view

Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (12:22): A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic views of the new market, one of the most traditional places in tirana, recently renovated by the municipality with beautiful colors, f... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Tween Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (11:53): Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

32 Euro Jepen Super dhoma hoteli triple room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne

Jepen Super Dhoma Hoteli Triple Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (11:53): Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne men... Lexo detajet..

60 Euro Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut!!! Domi Apartament!!!

Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut

Jepen Super Apartamente Plazhi Me Qera Ne Zonen E Dhermiut!!!

Dhermi | Himare (12.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (11:52): Domi apartament!!! jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e dhermiut , rruga perivolo . apartamentet jan pjese e nje ndertimi te ri 4 katesh me pamje fantastike nga deti jon, godina rrethohet nga... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Double Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (11:52): Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. 🔑dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (10:18): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent me kondicioner, i konpletuar me te gjitha,all in+wi-fi,prane bulevardit te ri dh e hotel Meridian,gar Pallat i ri ,ambjent garzonjer,e kompletuar me te gjitha,wi-fi dhe mundesi parki

Tirane,ambjent Me Kondicioner, I Konpletuar Me Te Gjitha,all In+wi-fi,prane Bulevardit Te

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (09:53): Pallat i ri ,ambjent garzonjer,e kompletuar me te gjitha,wi-fi dhe mundesi parkimi,per dy persona maks.5 min.large bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen ssiri kodra dhe 5 min.large hotel meridian.... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

Tirane,ambjent Me Kondicioner,kati 2te,all In,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (09:52): Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... Lexo detajet..

17 Euro Tirane. 17ero,garzonjer e kompletuar me te gjitha.all in Pallat.per dy persona,wi-fi falas.

Tirane. 17ero,garzonjer E Kompletuar Me Te Gjitha.all In

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (09:32): Pallat.per dy persona,wi-fi falas.... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.02.2020 (09:23): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

1,000 Leke Qera Ditore! Apartament 1+1 Jepet Apartament 65 m2.
Arredim bashkohor.
Parking personal posht pallatit.
Q

Qera Ditore! Apartament 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

24.02.2020 (09:22): Jepet apartament 65 m2. arredim bashkohor. parking personal posht pallatit. qeraja 10 mije leke/personi. mbi 3 persona cmimi diskutohet. ideale per tu shfrytezuar nga ,praktikante te infermierise drejt gje... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

17 Euro Tirane.Ambjet me kondicioner& kompletuar Tirane,17ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri

Tirane.ambjet Me Kondicioner& Kompletuar Tirane,17ero All In.5min.larg Bulevardit Te Ri Ku

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (09:19): Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... Lexo detajet..

20 Euro Tirane,garzonje me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,all in 20euro Pallat.ambjent me kondicioner,wi-fi te shpejre parkim,etj.

Tirane,garzonje Me Kondicioner, E Kompletuar Me Te Gjitha,all In 20euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (08:08): Pallat.ambjent me kondicioner,wi-fi te shpejre parkim,etj.... Lexo detajet..

19 Euro Tirane,ambjent i kompletuar me te gjitha +wifi prane qendres tregtare concord Pallat ,ambjent i kompletuar me te gjitha,prane qendres tregyare concord,te gjit

Tirane,ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha +wifi Prane Qendres Tregtare Concord

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.02.2020 (08:08): Pallat ,ambjent i kompletuar me te gjitha,prane qendres tregyare concord,te gjithe te perfshira,all in.etj.... Lexo detajet..

35 Euro Apartament 2+1 per qira ditore tek Pazari i Ri Apartament 2+1+2 me qira ditore ne zemer te Pazarit te Ri. Apartamenti eshte i m

Apartament 2+1 Per Qira Ditore Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

24.02.2020 (01:09): Apartament 2+1+2 me qira ditore ne zemer te pazarit te ri. apartamenti eshte i mobiluar me aredim bashkekohore dhe ka te gjithe komoditetet e nje apartamneti familjar. apartamneti ka 2 ballkone me pamje te lire... Lexo detajet..

1,500 Leke Japim dhoma me qera 1500 mij lek nata Japim dhoma me 1500 mij lek nata. Kushtet jane standarte me kondicioner, televiz

Japim Dhoma Me Qera 1500 Mij Lek Nata

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2020 (21:27): Japim dhoma me 1500 mij lek nata. kushtet jane standarte me kondicioner, televizor dhe uje 247.sherbimi eshte korrekt dhe i shpejt. sherbejme si naten edhe diten. dhomat jepen edhe me ore brenda dites. adresa ... Lexo detajet..

17 Euro Ambjent me qera ditore ne Tirane,17 ero,te gjitha te perfshira.5 min nga bulevardi i ri. Rruga Gjon Mili,pallat,bjent i kompletuar me te gjitha,all in,parkim,WiFi,etj.

Ambjent Me Qera Ditore Ne Tirane,17 Ero,te Gjitha Te Perfshira.5 Min Nga Bulevardi I Ri.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2020 (19:55): Rruga gjon mili,pallat,bjent i kompletuar me te gjitha,all in,parkim,wifi,etj.... Lexo detajet..

35 Euro Tek Rruga Elbasanit « 7 Xhuxhat » Jepet Me Qera Ditore Apartament 2+1 Tek Rruga Elbasanit « 7 Xhuxhat » Jepet Me Qera Ditore Apartament 2+1.
Apar

Tek Rruga Elbasanit « 7 Xhuxhat » Jepet Me Qera Ditore Apartament 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

23.02.2020 (18:41): Tek rruga elbasanit « 7 xhuxhat » jepet me qera ditore apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, vendndodhja shum fare prane qendres se tiranes. ... Lexo detajet..

40 Euro Dhoma dhe Apartmente me Qera/Ditore Halkidiki Greqi ➡️ Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne

Dhoma Dhe Apartmente Me Qera/ditore Halkidiki Greqi

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2020 (14:26): ➡️ ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne nea potidea halkidiki greqi. ➡️ 𝐃𝐡𝐨𝐦𝐚𝐭 𝐪𝐞 𝐨𝐟𝐫𝐨𝐣𝐦𝐞 𝐣𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐞𝐫 ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament1+1+ballkon+kondicioner,all in,e kompletuar me te gjitha,5 min large bulevardit te ri All in te gjithe te perfshira,apartamen e kompletuar me te gjitha,+ko dicionerwi

Tirane,apatament1+1+ballkon+kondicioner,all In,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min Large Bulev

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2020 (11:17): All in te gjithe te perfshira,apartamen e kompletuar me te gjitha,+ko dicionerwifi,parkim,etj.5 min large bulevardit te ri,adrsa rruga gjine mili.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,Apartament 1+1 me kondicioner,all in,parkim,wifi,etj.5 min larg bulevadit te ri Pallat kati 3te,all in,5 min karge bulevardit te ri dhe hotel Meridian, wefi te

Tirane,apartament 1+1 Me Kondicioner,all In,parkim,wifi,etj.5 Min Larg Bulevadit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2020 (11:17): Pallat kati 3te,all in,5 min karge bulevardit te ri dhe hotel meridian, wefi te shpejte,parkim,etj... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,wi-fi,parkim,e kompletuar me te gjitha,5 min.large bulevardit ri Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel Meridian dhe bulevardit te ri

Tirane,super Ambjent Me Kondicioner,wi-fi,parkim,e Kompletuar Me Te Gjitha,5 Min.large Bul

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2020 (11:17): Pallat i ri,ambjent per te huaj,5 min.large hotel meridian dhe bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra,all in +wi-fi+parkim.ambjenti perth objektit i survejuar me kamera 24 ore.rruga gjon mili>shiko ... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super dubleks,all in,e kompletuar gjitha Tirane,super dubleks,all in,e kompletuar gjitha+ kondicioner,wifi etj.prane qend

Tirane,super Dubleks,all In,e Kompletuar Gjitha

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2020 (11:16): Tirane,super dubleks,all in,e kompletuar gjitha+ kondicioner,wifi etj.prane qendres tregtare concord... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim