hotele te lira ne durres  

 Online 7 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
35 Euro

Apartament 2+1+2 me qira ditore ne zemer te pazarit te ri. apartamenti eshte i mobiluar me aredim bashkekohore dhe ka te gjithe komoditetet e nje apar... (Premium 19.05.2020)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.06.2020)

40 Euro

Dhoma Dhe Apartmente Me Qera/ditore Halkidiki Greqi

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

➑️ ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne nea potidea halkidiki greqi. ➑️ πƒπ‘π¨π¦πšπ­ πͺ𝐞... (Premium 21.02.2020)

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

Tirane,super Ambjent 1+1 Me Konficioner,all In+wi-fi,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.02.2020 (11:16): Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.02.2020 (10:13): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

20 Euro Durres, Apartament me qera ditore/javore Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne Durres, ne Plepa (perballe Kavalishen

Durres, Apartament Me Qera Ditore/javore

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.02.2020 (10:01): Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhet ne katin e 6 (me ashensore) ne vijen e pare te plazhit dhe eshte plotesisht ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all in,25ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord. Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.

Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all In,25ero,kati 2te,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.02.2020 (09:29): Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,Ambjent me kondicioner,kati 2te,all in,prane qendred tregtare concord. Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.

Tirane,ambjent Me Kondicioner,kati 2te,all In,prane Qendred Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.02.2020 (09:28): Pallat i ri,ambjet me konficioner,wi-fi,i kompletuar,prane concorf center,etj.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,tr Gjith Te Perfsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.02.2020 (09:28): Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... Lexo detajet..

1,500 Leke Japim dhoma me qera 1500 mij lek nata Japim dhoma me 1500 mij lek nata. Kushtet jane standarte me kondicioner, televiz

Japim Dhoma Me Qera 1500 Mij Lek Nata

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.02.2020 (08:37): Japim dhoma me 1500 mij lek nata. kushtet jane standarte me kondicioner, televizor dhe uje 247.sherbimi eshte korrekt dhe i shpejt. sherbejme si naten edhe diten. dhomat jepen edhe me ore brenda dites. adresa ... Lexo detajet..

25 Euro Qera ditore Jepet apartment me qera ditore deri javore. Te interesuarit te kontaktojne 06820

Qera Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.02.2020 (08:37): Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510... Lexo detajet..

30 Euro Apartament me qera ditore Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. Dy

Apartament Me Qera Ditore

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

20.02.2020 (07:26): Jepet me qera apartament me qera ditore lluksos dhe me te gjitha komoditetet. dy dhoma gjumi 4 krevate dy tualete dhe ballkon. cmimi eshte 30 euro nata ... Lexo detajet..

35 Euro Apartament 2+1 per qira ditore tek Pazari i Ri Apartament 2+1+2 me qira ditore ne zemer te Pazarit te Ri. Apartamenti eshte i m

Apartament 2+1 Per Qira Ditore Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.02.2020 (22:15): Apartament 2+1+2 me qira ditore ne zemer te pazarit te ri. apartamenti eshte i mobiluar me aredim bashkekohore dhe ka te gjithe komoditetet e nje apartamneti familjar. apartamneti ka 2 ballkone me pamje te lire... Lexo detajet..

16 Euro Apartament me qera ditore Apartament i ri kt 3 ne nje zone te qete

Apartament Me Qera Ditore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.02.2020 (20:43): Apartament i ri kt 3 ne nje zone te qete... Lexo detajet..

15 Euro Jepet me qera ditore prane qendres tregrare concord. Tirane,ambjent me kondicioner,i kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,

Jepet Me Qera Ditore Prane Qendres Tregrare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.02.2020 (17:59): Tirane,ambjent me kondicioner,i kompletuar me te gjitha,pallat,kati 2te,all in,prane qendres tregrare concord. pallat i ri.garzonjer per nje person,kati 2te,all in +wi-fi,e kompletuar me te gjitha,158ero dita... Lexo detajet..

17 Euro Tirane.Ambjet me kondicioner& kompletuar Tirane,17ero all in.5min.larg bulevardit te ri ku bashkohet me rr.siri kodra. Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri

Tirane.ambjet Me Kondicioner& Kompletuar Tirane,17ero All In.5min.larg Bulevardit Te Ri Ku

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.02.2020 (17:58): Pallat,ambjet me kondicioner per dy persona maksimum.5 min larg bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra dhe 5 min.larg hotel meridian.... Lexo detajet..

20 Euro qera ditore apartamenti ne zone te qete vetem me ndertesa te uleta.

Qera Ditore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.02.2020 (17:14): Apartamenti ne zone te qete vetem me ndertesa te uleta.... Lexo detajet..

18 Euro Shtepi me qera ditore prane Tregut Elektrik Tirane Shtepi me qera ditore..kati i trete i nje vile private me hyrje te vecante.

Shtepi Me Qera Ditore Prane Tregut Elektrik Tirane

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.02.2020 (17:13): Shtepi me qera ditore..kati i trete i nje vile private me hyrje te vecante.... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli double room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Double Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.02.2020 (16:14): Jepen dhoma hoteli me qera ditore double room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. πŸ”‘dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

25 Euro Jepen Super dhoma hoteli tween room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne t

Jepen Super Dhoma Hoteli Tween Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.02.2020 (13:43): Jepen dhoma hoteli me qera ditore tween room ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. πŸ”‘dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne meny... Lexo detajet..

32 Euro Jepen Super dhoma hoteli triple room me qera tek 21 Dhjetori Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne

Jepen Super Dhoma Hoteli Triple Room Me Qera Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.02.2020 (13:43): Jepen dhoma hoteli me qera ditore triple room, ne nje nga zonat me te mira ne tirane tek 21 dhjetori rruga naim frashri prane bllokut te ambasadave. πŸ”‘dhomat jan te sapo investuara dhe te mobiluara ne men... Lexo detajet..

25 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

60 Euro Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut!!! Domi Apartament!!!

Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut

Jepen Super Apartamente Plazhi Me Qera Ne Zonen E Dhermiut!!!

Dhermi | Himare (12.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.02.2020 (13:43): Domi apartament!!! jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e dhermiut , rruga perivolo . apartamentet jan pjese e nje ndertimi te ri 4 katesh me pamje fantastike nga deti jon, godina rrethohet nga... Lexo detajet..

21 Euro Tirane,super ambjent me kondicioner,& kompletuar me te gjitha,all in,+ wifi-tv androit,prane concord Pallat i ri,super ambjent me kondicioner,all in,wifi,tv.android,cdo gje e re,etj

Tirane,super Ambjent Me Kondicioner,& Kompletuar Me Te Gjitha,all In,+ Wifi-tv Androit,pra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.02.2020 (08:39): Pallat i ri,super ambjent me kondicioner,all in,wifi,tv.android,cdo gje e re,etj. prane qendres tregtare concord.... Lexo detajet..

29 Euro Tirane,apartament super komod dhe me kondicioner,te gjithe te perfshira,all in, Pallat,prane qendres tregtare concord,all in+wifi.

Tirane,apartament Super Komod Dhe Me Kondicioner,te Gjithe Te Perfshira,all In,

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.02.2020 (08:09): Pallat,prane qendres tregtare concord,all in+wifi.... Lexo detajet..

23 Euro Tirane,ambjent me kondicioner i kompletuar me te gjitha +wifi prane qendres tregtare concord Te gjithe te perfshira,ambjent me kondicioner,etj.

Tirane,ambjent Me Kondicioner I Kompletuar Me Te Gjitha +wifi Prane Qendres Tregtare Conco

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.02.2020 (07:43): Te gjithe te perfshira,ambjent me kondicioner,etj.... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi pushimi ne plazhin e Durresit Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13

Shtepi Pushimi Ne Plazhin E Durresit

Plepa | Durres (3.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.02.2020 (05:51): Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e durresit, lagjia 13 afer hotel adriatikut. apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, nje banje dhe ballkon. cmimi... Lexo detajet..

35 Euro Apartament ne plazhin e Durresit Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13

Apartament Ne Plazhin E Durresit

Plepa | Durres (3.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.02.2020 (05:51): Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e durresit, lagjia 13 afer hotel adriatikut. apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, dy banja dhe ballkon ideal per ... Lexo detajet..

40 Euro Dhoma dhe Apartmente me Qera/Ditore Halkidiki Greqi ➑️ Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne

Dhoma Dhe Apartmente Me Qera/ditore Halkidiki Greqi

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.02.2020 (03:51): ➑️ ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne nea potidea halkidiki greqi. ➑️ πƒπ‘π¨π¦πšπ­ πͺ𝐞 𝐨𝐟𝐫𝐨𝐣𝐦𝐞 𝐣𝐚𝐧𝐞 𝐩𝐞𝐫 ... Lexo detajet..

30 Euro Hotel Centrale,Dhoma me qira ditore ne Vlore Lungomare Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.02.2020 (21:06): Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. dhomat jane te bollshme dhe te te ... Lexo detajet..

40 Euro Ofrohen Dhoma me Qera Ditore ne Halkidiki Greqi Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne Halkidi

Ofrohen Dhoma Me Qera Ditore Ne Halkidiki Greqi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.02.2020 (18:59): Ofrojme dhoma,studio,dhe apartmente me qera ditore per pushime verore ne halkidiki greqi. nese deshironi te qendroni, kaloni plazhin ne det, uje te paster kristal dhe rere te bardhe ne plazh, duke eksploruar... Lexo detajet..

35 Euro Super Γ‡mim 35€/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik). Super Γ‡mim 35€/Nata ne Halkidiki Greqi (Muaj-Korrik).

Super Γ‡mim per dhom

Super Γ‡mim 35€/nata Ne Halkidiki Greqi (muaj-korrik).

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.02.2020 (18:59): Super Γ‡mim 35€/nata ne halkidiki greqi (muaj-korrik). super Γ‡mim per dhoma plazhi ne halkidiki greqi vetem 35€ /nata (dhoma dyshe) nga dt 1 deri dt 10 korrik. nxitoni te perfitoni 35€/nata. "Γ‡mim... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.02.2020 (13:52): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

20 Euro Tirane,garzonje me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,all in 20euro Pallat.ambjent me kondicioner,wi-fi te shpejre parkim,etj.

Tirane,garzonje Me Kondicioner, E Kompletuar Me Te Gjitha,all In 20euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.02.2020 (09:45): Pallat.ambjent me kondicioner,wi-fi te shpejre parkim,etj.... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim