https www merrjep hyrje elbasan al  432 Njoftime

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
25 Euro id:78163 - Qera ditore

Qera Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510...

20 Euro Jap me qera apartament 1+1 Iliria rruga kryesore Florida nga ana e detit Jam me qera per muaj e veres nje apartament te mobiluar  ne plazh Iliria  ( durr

Jap Me Qera Apartament 1+1 Iliria Rruga Kryesore Florida Nga Ana E Detit

Plepa | Durres (3.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (00:09): Jam me qera per muaj e veres nje apartament te mobiluar ne plazh iliria ( durres) ne zonen me te mire te plazhit nga ana e detit ne rrugen kryesore ngjitur me hotelin 4 yjesh dhe karburantit gega oil . ap... Lexo detajet..

19 Euro Tirane.Garzonjer me kondicioner,Kati 2te, all in,te gjitha te perfshira ne  qendres tregtare concord Pallat,Tirane.

Tirane.garzonjer Me Kondicioner,kati 2te, All In,te Gjitha Te Perfshira Ne Qendres Tregta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.03.2019 (20:53): Pallat,tirane.... Lexo detajet..

25 Euro Qera ditore Jepet apartment me qera ditore deri javore. Te interesuarit te kontaktojne 06820

Qera Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

25.03.2019 (20:20): Jepet apartment me qera ditore deri javore. te interesuarit te kontaktojne 0682014510... Lexo detajet..

40 Euro Apartament me qera 20m larg bregdetit tek Shkembi i Kavajes ,2+1 Apartament me qera tek Shkembi I Kavajes .Kati i dyte me pamje nga deti.Ndodhet

Apartament Me Qera 20m Larg Bregdetit Tek Shkembi I Kavajes ,2+1

Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.03.2019 (12:48): Apartament me qera tek shkembi i kavajes .kati i dyte me pamje nga deti.ndodhet me pak se 20 metra larg bregut te detit.zoteron nje banjo,dy dhoma gjumi cift dhe femije,kuzhine dhe ballkon me drejtim nga deti.e... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Shengjin Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket, te arre

Dhoma Plazhi Ne Shengjin

Qender | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.03.2019 (21:34): Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket, te arreduara me perkujdesje, ato te ofrojne rehati,siguri,relax. jemi kujdesur qe ju beni nje gjume mrekullisht te rehatshem gjate nates.... Lexo detajet..

20 Leke Dhoma plazhi per 2 persona Borsh Sarande Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh Sarande 25 meter nga deti te pershtacme per

Dhoma Plazhi Per 2 Persona Borsh Sarande

Qender | Sarande (22.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.03.2019 (20:44): Jepen me qera dhoma plazhi ne borsh sarande 25 meter nga deti te pershtacme per 2 persona.dhomat jane te mobiluara me te gjitha kushtet cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson. per me teper telefononi ne ... Lexo detajet..

27 Euro Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic view

Cozy Apartment For Rent In The Heart Of Tirana

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.03.2019 (18:47): A pretty and bright one-bedroom apartment with great location and fantastic views of the new market, one of the most traditional places in tirana, recently renovated by the municipality with beautiful colors, f... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,apartament 1+1me kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,prane qendres concord Pallat i ri,ambjet me kondicioner,1+1,all in+ wi-fi,prane qendres tregtare conco

Tirane,apartament 1+1me Kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,prane Qendres Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

24.03.2019 (16:50): Pallat i ri,ambjet me kondicioner,1+1,all in+ wi-fi,prane qendres tregtare concord.... Lexo detajet..

15 Euro garzonjer,me kondicioner,e kompletuar me te gjitha,prane qendres concord. palla,kati i 2te.

Garzonjer,me Kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,prane Qendres Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.03.2019 (15:24): Palla,kati i 2te.... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1,me kondicioner,all in,te gjith te perfshira,prane qendres tregtare concord Pallat i ri,ambjent i kompletuar me te gjitha dhe me kondicioner,all in,+wi-fi.e

Tirane,ambjent 1+1,me Kondicioner,all In,te Gjith Te Perfshira,prane Qendres Tregtare Conc

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.03.2019 (15:22): Pallat i ri,ambjent i kompletuar me te gjitha dhe me kondicioner,all in,+wi-fi.etj.per dy persona maks.... Lexo detajet..

20 Euro Jap me qera apartament 1+1 tek Iliria ngjitur me Floriden nga ana e detit Jam me qera nga 01.06 me 15.09 per sezonin  veror apartamentin tim te kompletuar

Jap Me Qera Apartament 1+1 Tek Iliria Ngjitur Me Floriden Nga Ana E Detit

Plepa | Durres (5.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.03.2019 (14:14): Jam me qera nga 01.06 me 15.09 per sezonin veror apartamentin tim te kompletuar me izolim termik , me kondicioner te ri , lavatrice etj ngjitur me floriden nga ana e detit . zone shume e mire, 2 hapa nga det... Lexo detajet..

1,300 Leke Jepen me qera ditore garsoniere Jepen me qera ditore garsoniere te kompletuara.
Per te gjithe te interesuarit q

Jepen Me Qera Ditore Garsoniere

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.03.2019 (13:34): Jepen me qera ditore garsoniere te kompletuara. per te gjithe te interesuarit qe vine ne tirane per trainime/kurse ne kompani te ndryshme si shteterore apo edhe private si "dekra" keto ambjente jane shume te p... Lexo detajet..

40 Euro Apartament pushimi ne Sarande Apartament 2+1 i vendosur ne Sarande me dy dhoma gjumi te mobiluara,dhome ndenje

Apartament Pushimi Ne Sarande

| Sarande (0.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.03.2019 (12:11): Apartament 2+1 i vendosur ne sarande me dy dhoma gjumi te mobiluara,dhome ndenje,kuzhine te mobiluar,tualet dhe ballkon me pamje deti.apartamenti ndodhet shume prane detit. nr kontakti:067 430 7500... Lexo detajet..

20 Euro Apartamente Duplex me qera ditore 2+1 Ofrojme apartament duplex me qera ditore 2+1 , mbrapa Ambasades Amerikane . Apar

Apartamente Duplex Me Qera Ditore 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.03.2019 (11:31): Ofrojme apartament duplex me qera ditore 2+1 , mbrapa ambasades amerikane . apartamenti eshte i organizuar ne katin e pare nga 1 salle ndenje + gatimi , 1 tualet dhe verande , ne katin e dyte nje dhome gjumi m... Lexo detajet..

20 Euro Apartament hotel  Apartament hotel me qera, i mobiluar ne plazhin e Durresit, te kompleksi Florida

Apartament Hotel

| Durres (5.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.03.2019 (22:06): Apartament hotel me qera, i mobiluar ne plazhin e durresit, te kompleksi florida, zona me e populluar.... Lexo detajet..

12 Euro jepen dhoma plazhi me qera Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartame

Jepen Dhoma Plazhi Me Qera

Plepa | Durres (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.03.2019 (15:44): Ne nje godine tre kate familjare jepen disa garsoniera plazhi dhe 2 miniapartamente 1+1, me vendndohje ne zonen teuta-apollonia ne plazhin e ,durresit ,100 para rrotes kuqe, perballe market emi,rreth 150 m la... Lexo detajet..

50 Euro Apatamente ne Potam Apartamente ne Potam te Himares te mobiluara ne nje menyre perfekte,me krevate d

Apatamente Ne Potam

Potam | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.03.2019 (14:35): Apartamente ne potam te himares te mobiluara ne nje menyre perfekte,me krevate dopjo e tek,kuzhine te kompletuar,tualet me dush,ajer te kondicionuar etj.kontaktoni per me teper.... Lexo detajet..

35 Euro Apartament me qira ne Radhime Apartament me qira ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t

Apartament Me Qira Ne Radhime

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.03.2019 (13:50): Apartament me qira ne radhime. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga plazhi dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallom me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. i mobiluar m... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi me qera ne Shengjin  Apartament 65 m2 ne Qender te Shengjinit,prane Hotel Rafaelo. Apartamenti i ka t

Shtepi Me Qera Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe (4.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (14:08): Apartament 65 m2 ne qender te shengjinit,prane hotel rafaelo. apartamenti i ka te gjitha kushtet, i pershtatshem per 5-6 persona. cmimi i diskutueshem ne varesi te periudhes. ... Lexo detajet..

150 Euro Bora Bora Velipoje Hotel Bora Bora ndodhet ne Velipoje,4 minuta larg plazhit.Ajo ofron parking,WiFi

Bora Bora Velipoje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Shkoder (23.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.03.2019 (22:36): Hotel bora bora ndodhet ne velipoje,4 minuta larg plazhit.ajo ofron parking,wifi dhe mengjesin falas. apartamentet jane e mobiluara si dhoma gjumit,kuzhina dhoma e ndenjes,tualeti etj.... Lexo detajet..

25 Euro Jepet me qira ditore apartament 1+1, prane Muzeumit Jepet me qira ditore apartament 1+1,i mobiluar, prane muzeumit, kati i 4, nderti

Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1, Prane Muzeumit

Qender | Durres (1.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.03.2019 (15:23): Jepet me qira ditore apartament 1+1,i mobiluar, prane muzeumit, kati i 4, ndertim ekzistues me orientim nga lindja dhe nga perendimi. apartamenti ka nje dhome gjumi me nje krevat dopio dhe nje tek ,ballkon soxh... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e kompletuar me te gjitha,all in,tr gjith te perfshira,+wi-fi Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2t

Tirane,ambjent 1+1+ballkon+kondicioner,e Kompletuar Me Te Gjitha,all In,tr Gjith Te Perfsh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.03.2019 (09:23): Pallat i ri,ambjent per dy persons,all in,prane qendres tregtare concord,kati 2te,etj.... Lexo detajet..

27 Euro Tirane,super ambjent 1+1 me konficioner,all in+wi-fi,prane qendres tregtare concord. Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.

Tirane,super Ambjent 1+1 Me Konficioner,all In+wi-fi,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.03.2019 (09:23): Pallat i ri,ambjet komod,per te huaj,etj.... Lexo detajet..

200 Euro Apartament luksi ne Sarande(White Residence luxury) Apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit.Jane te kompletuara me dhome ndenje,d

Apartament Luksi Ne Sarande(white Residence Luxury)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Sarande (1.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.03.2019 (21:03): Apartamentet ndodhen 2 minuta larg plazhit.jane te kompletuara me dhome ndenje,dhome gjumi,kuzhine,tualet luksi.gjithashtu ofron wifi falas,tv etj... Lexo detajet..

30 Euro 100 Apartamente me qera  Pershendetje !!
Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & a

100 Apartamente Me Qera

Shkembi Kavajes | Durres (18.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.03.2019 (17:44): Pershendetje !! kemi apartamente dhe hotele me qera me pamje nga deti dhe anasjelltas, mund te rezervoni kur te doni. apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te rregullta e moderrne. zona e pl... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim