hyrje dhe dhoma plazhi ne sarande mitat hoxha sarande  

 Online 118 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
50 Euro

Apartament Per Qera Ditore

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
2+1 Dhoma|Sallon
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamente vende ndodhja lagjia nr.4 rruga e portir turistik. largesia nga deti 35 m kati 4 . kati fundit pa anshesore siperfaqe totale 110 m2 ... (Premium 29.09.2020)

40 Euro

Sarande - Jepen Dhoma Plazhi Me Mobilim Modern Dhe Panje Nga Deti

Qender | Sarande
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 7 panoramik. ngjitja b... (Premium 29.09.2020)

1,400 Leke

Dhoma Plazhi

Plepa | Durres
1+1 Dhoma|Sallon
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. wifi free. eshte qetesi dhe pasterti, n... (Premium 26.08.2020)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Pas Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 18.10.2020)

30 Euro Rradhime,Porti Jahteve Jepet apartamente shume kendesheme. 
Ambiente 1+1,dhe 2+1
Arredim modern 
Shu

Rradhime,porti Jahteve

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.08.2020 (15:01): Jepet apartamente shume kendesheme. ambiente 1+1,dhe 2+1 arredim modern shume prane vijes bregdetare. 30-60 euro nata... Lexo detajet..

25 Euro Golem, te Fafa Jepet apartament shume i bukur 
Arredim bashkohor 
Ngjitur me Fafan
25 euro/n

Golem, Te Fafa

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.08.2020 (15:01): Jepet apartament shume i bukur arredim bashkohor ngjitur me fafan 25 euro/nata ... Lexo detajet..

4,000 Leke Radhime ,Te Bojo Jepet ambient modern 
Arredim shume i kendeshem 
Parking i siguruar,Ambient sg

Radhime ,te Bojo

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
44.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (15:00): Jepet ambient modern arredim shume i kendeshem parking i siguruar,ambient sgare fare prane detit kompleks shume i bukur ... Lexo detajet..

3,500 Leke Borsh Vetem 5 min.prane Bregdetit.
Jepen Dhoma te arreduara ne menyre Moderne.
Kusht

Borsh

Borsh | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (14:57): Vetem 5 min.prane bregdetit. jepen dhoma te arreduara ne menyre moderne. kushte shume te mira.ambient shume i qete. pamje fantastike.... Lexo detajet..

15 Euro Dhoma plazhi ne Spille Dhoma plazhi 1+1 me guzhine, banjo dhe dhome per femije. Ambient i madh me lojra

Dhoma Plazhi Ne Spille

Spille | Kavaje
1+1 Dhoma|Sallon
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (14:52): Dhoma plazhi 1+1 me guzhine, banjo dhe dhome per femije. ambient i madh me lojra per te vegjelit dhe wifi... Lexo detajet..

15 Euro Apartament per Plazh ne Durres 15 euro / nata Jepet me qera apartament 48 m per plazh. Apartamenti perbehet nga dhome gjumi

Apartament Per Plazh Ne Durres 15 Euro / Nata

Plepa | Durres
1+1 Dhoma|Sallon
48.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (14:49): Jepet me qera apartament 48 m per plazh. apartamenti perbehet nga dhome gjumi e kompletuar, sallon, kuzhine gatimi dhe banjo. apartamenti eshte tersishte i mobiluar dhe ndodhet ne zonen me elitare te plazhit... Lexo detajet..

20 Euro DHOMA PLAZHI PRANE PISHAVE GOLEM KAVAJE JAPIM DHOMA PLAZHI ME TE GJITHE KOMODITETIN E DUHUR .

Dhoma Plazhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (14:46): Prane pishave golem kavaje japim dhoma plazhi me te gjithe komoditetin e duhur ..me ambient gatimi,tv,frigo.wi-fi.parkim makinash uje 24 ore.kondicioner .....etje tel 0682187294... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi me qera,Vlore.(rent house,Vlore) Shtepi me qera per turista, me kushte shume te mira e mobiluar dhe wifi, afer de

Shtepi Me Qera,vlore.(rent House,vlore)

Plazhi i vjeter | Vlore (1.79 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
44.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (14:45): Shtepi me qera per turista, me kushte shume te mira e mobiluar dhe wifi, afer detiti.... Lexo detajet..

3,000 Leke Dhoma Plazhi me qera ne Borsh Ofrojme dhoma plazhi me qera ne borsh . Dhomat jane 20 metra larg nga deti , me

Dhoma Plazhi Me Qera Ne Borsh

Borsh | Himare
1+1 Dhoma|Sallon
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (14:41): Ofrojme dhoma plazhi me qera ne borsh . dhomat jane 20 metra larg nga deti , me te gjitha kushtet e nevojme. te interesuarit te na kontaktojme ne nr telefoni : 0699316107... Lexo detajet..

3,000 Leke

Dhoma Plazhi Me Qera Ne Borsh

Borsh | Himare Vila Kalluci
1+1 Dhoma|Sallon
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ofrojme dhoma plazhi me qera ne borsh . dhomat jane 20 metra larg nga deti , me te gjitha kushtet e nevojme. te interesuarit te na kontaktojme ne nr t... (Premium 28.08.2020)

20 Euro

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 26.08.2020)

100 Euro

Jepet Apartament Me Qera Ditore, Sarande

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
5+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Papafingo vendndodhja: rruga hotel butrinti largesia nga deti 45 m kati 7 . ngjitja behet me anshesore siperfaqe totale 155 m2 + 45m2 verande 3... (Premium 15.09.2020)

25 Euro

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.09.2020)

60 Euro

Sarande - Jepet Apartament Per 6 Persona

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament vende ndodhja. rruga hotel butrinti largesia nga deti 30 m kati 5 . ngjitja behet me anshesore siperfaqe totale 120 m2 2 dhoma gjumi... (Premium 29.09.2020)

40 Euro

Dhoma Per Qera Ditore, Sarande

Qender | Sarande NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Dhoma plazhi te cilat ndodhen ne katin e 7 te nje pallati vende ndodhja. rruga hotel butrinti - kanal i cukes largesia nga deti 30 m kati 7 panoram... (Premium 15.09.2020)

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 25.09.2020)

2,500 Leke

Dhoma Plazhi 1+1 Orikum .2500 Leke Nata

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepen me qira dhoma plazhi 1 +1 ne orikum.. ndertese e re e kompletuar me kuzhine gatimi gatimi me korrent me parkim makine . me internet. e di... (Premium 25.08.2020)

25 Euro

Durres, Apartament Me Qera Ditore/javore

Plepa | Durres
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera ditore me pamje nga deti nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhe... (Premium 28.08.2020)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Qera ditore dhe dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalj... (Premium 16.09.2020)

2,500 Leke

Vlore - Jepen Dhoma Plazhi Per Qera Ditore

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma plazhi per qera ditore dhomat e kane kapacitetin maksimal nga 3-4 persona. dhoma eshte e pajisur me kuzhine gatimi nese klienti deshiron... (Premium 27.08.2020)

30 Euro Dhome Plazhi Himare 1 dhome gjumi me 2 krevate tek dhe 1 dopjo kuzhine banje 069 32 51628 dhe 069946

Dhome Plazhi Himare

Zone Periferike | Vlore (44.98 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (14:40): 1 dhome gjumi me 2 krevate tek dhe 1 dopjo kuzhine banje 069 32 51628 dhe 0699468395... Lexo detajet..

40 Euro Riviera Rooms Himara Dhomat e Riviera Rooms ndodhen ne lagjen Stefanell, afer qendres se Himares dhe

Riviera Rooms Himara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Himare
1+1 Dhoma|Sallon
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.08.2020 (14:39): Dhomat e riviera rooms ndodhen ne lagjen stefanell, afer qendres se himares dhe vetem 100 metra large bregut te detit. dhomat disponon nje krevat dopio dhe nje krevate teke, frigorifer, kuzhine edhe banjo priv... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma plazhi ne Qeparo Dhoma Plazhi fare prane detit te mrekullueshem te Qeparos,ofrojne dhoma te mobil

Dhoma Plazhi Ne Qeparo

Qeparo | Himare (8.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.08.2020 (14:33): Dhoma plazhi fare prane detit te mrekullueshem te qeparos,ofrojne dhoma te mobiluara dhe teper komoditet dhe nje pamje mbreslense.... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma Plazhi ne Spille PARAJSA Ofrojm dhoma plazhi me te gjitha kushtet: internet wifi i shpejt, television, gu

Dhoma Plazhi Ne Spille Parajsa

Spille | Kavaje
2+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (14:30): Ofrojm dhoma plazhi me te gjitha kushtet: internet wifi i shpejt, television, guzhine ne dhome se mund te gatuani. me cmime shum te arsyshme. per meshum info mos esitoni te na kontaktoni ne 068 224 73 26 ose vi... Lexo detajet..

35 Euro Apartament pushimi Apartament pushimi

Apartament Pushimi

Lungomare | Vlore (1.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

05.08.2020 (14:10): Apartament pushimi... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Orikum Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (13:54): Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose familjar. vila ka mundeai parkimi privat falas. ndodhet rreth... Lexo detajet..

3,000 Leke shtepi me qera ne Orikum Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mo

Shtepi Me Qera Ne Orikum

Orikum | Vlore (14.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (13:49): Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne orikum. apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. cdo dhome ka krevate dopio dhe nje ... Lexo detajet..

20 Euro Apartament hotel Apartament hotel me qera, i mobiluar ne plazhin e Durresit, te kompleksi Florida

Apartament Hotel

| Durres (5.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (13:49): Apartament hotel me qera, i mobiluar ne plazhin e durresit, te kompleksi florida, zona me e populluar.... Lexo detajet..

3,000 Leke Dhoma plazhi Radhim Jepen apartamente 1+1  me qera ditore jane te sapo mobiluara me ambjent gatimi

Dhoma Plazhi Radhim

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (13:43): Jepen apartamente 1+1 me qera ditore jane te sapo mobiluara me ambjent gatimi me marketin afer ofrojme mundesi akomodimi 5 -6 persona deti 2 - 3 minuta larg me kembe apartamentet jane me pamje nga rruga dhe ... Lexo detajet..

25 Euro Durres, Apartament me qera ditore/javore Jepet me qera ditore me PAMJE nga DETI nje apartament 1+1 ne Durres, ne Plepa (p

Durres, Apartament Me Qera Ditore/javore

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

05.08.2020 (12:40): Jepet me qera ditore me pamje nga deti nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhet ne katin e 6 (me ashensor) ne vijen e pare te plazhit dhe ... Lexo detajet..

25 Euro Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all in,25ero,kati 2te,prane qendres tregtare concord. Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.

Tirane,apatament,1+1+kondicioner,all In,25ero,kati 2te,prane Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (12:36): Pallat,ambjent per dy persona,all in +wi-fi,kati 2te,25ero dita.... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera te Shkembi I kavajes, prane Hotel”Ylli I detit” Apartament 1+1, jepet me qera!
100m larg nga deti, I kompletuar, me kondicioner

Shtepi Me Qera Te Shkembi I Kavajes, Prane Hotel”ylli I Detit”

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.08.2020 (12:33): Apartament 1+1, jepet me qera! 100m larg nga deti, i kompletuar, me kondicioner, internet dhe satelit. uje e drita 24 ore. telefon dhe what’s up 00355 69 281 5589... Lexo detajet..

25 Euro Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mun

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (12:32): Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat ... Lexo detajet..

5,000 Leke Himare, jap me qera apartament ne plazh Kati 6 Jepet per pushues apartament 1+1 ne qender te himares , i pershtatshem per +4 pe

Himare, Jap Me Qera Apartament Ne Plazh Kati 6

Qender | Himare (0.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

05.08.2020 (12:19): Jepet per pushues apartament 1+1 ne qender te himares , i pershtatshem per +4 persona ... Lexo detajet..

2,500 Leke Apartament me qera per plazhista Jepet apartament 1 + 1 me qera per plazhista. Apartamenti eshte i kompletuar dhe

Apartament Me Qera Per Plazhista

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (12:16): Jepet apartament 1 + 1 me qera per plazhista. apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne zonen prane shkolles se marines, vlore. per me teper informacion ose prenotim shkruani ne inbox ose telefononi ne nr e... Lexo detajet..

30 Euro Apartamente pushimi Radhim Jepet apartament 1+ 1 me pamje nga rruga ndodhet ne katin e 3 -te eshte imobilu

Apartamente Pushimi Radhim

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
49.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (12:16): Jepet apartament 1+ 1 me pamje nga rruga ndodhet ne katin e 3 -te eshte imobiluar me te gjitha kushtet e nevojeshme i pa banuar me pare .ndodhemi pran hotel bel ami syit per me teper info ;0699638320... Lexo detajet..

1,400 Leke Dhoma Plazhi Eshte shtepi private me oborr. Dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballko

Dhoma Plazhi

Plepa | Durres (4.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (12:10): Eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. wifi free. eshte qetesi dhe pasterti, nuk ka rruge makinash ne afersi te shtepise. per cdo informac... Lexo detajet..

20 Euro 20 euro nata Jepet apartament me qera 1+1 me sip.70m2 . Ne kat te 2 . I mobiluar plotesisht m

20 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (11:53): Jepet apartament me qera 1+1 me sip.70m2 . ne kat te 2 . i mobiluar plotesisht me te gjitha kushtet . vetem 2 min larg bregut te detit. midis diamma resort dhe grand blue fafa . cmimi 20€/nata . per familjare... Lexo detajet..

50 Euro Apartament per Qera Ditore Apartamente
Vende ndodhja lagjia nr.4 Rruga e portir turistik.
Largesia nga de

Apartament Per Qera Ditore

Qender | Sarande (2.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.08.2020 (11:51): Apartamente vende ndodhja lagjia nr.4 rruga e portir turistik. largesia nga deti 35 m kati 4 . kati fundit pa anshesore siperfaqe totale 110 m2 2 dhoma gjumi , 1 sallon , 1 tualet. akomodim total ne ind... Lexo detajet..

45 Euro Suite AioAlbania trilo bibagni Jepet me qera ditore/javore apartamente ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

Suite Aioalbania Trilo Bibagni

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

05.08.2020 (11:48): Jepet me qera ditore/javore apartamente ne nje nga zonat me te mira te tiranes. ap. 2+1+2 banjo+ verande,kati i 6 dhe ap.1+1+bllk 37 euro/nata, jane te mobiluar ne menyre bashkekohore. per rezervim dhe informac... Lexo detajet..

25 Euro Apartamente PUSHIMI Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket te arred

Apartamente Pushimi

Shengjin | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.08.2020 (11:42): Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket te arreduara me perkujdesje ato ofrojne rehati siguri dhe relax,jemi kujdesur per juve te beni nje gjume te rehatshme dhe te kaloni pushim... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim