jala shtepi pushimi  

 Online 7 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
30 Euro

Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata ... (Premium 19.09.2019)

50 Euro

Aspartament 1+1, me kondicioner, frigorifer, tv. ap.ndodhet buze deti, ngjitur me hotel kamomil. plazhi eshte ngjitur me apartamentin, cdo person ... (Premium 23.09.2019)

50 Euro

Benilva Durres - Dhoma Plazzhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma tek shkembi i kavajes ne dures. perfshire ne cmim eshte mengjesi, parkim privat dhe shezllonat. dhomat jane te kompletuara dhe ajer te ... (Premium 15.09.2019)

60 Euro

Julius Hotel Golem Durres

Currilat | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Julius hotel ndodhet ne golem durres dhe ofron sherbim cilesor per pushuesit. dhomat jane te arreduara me stil sweet dhe standart per te bere sa me... (Premium 16.09.2019)

35 Euro

Apartament Me Qera Ditore, Javore Dhe Mujore

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera ditore nje apartament 1+1 ne durres, ne plepa (perballe kavalishences dhe prane resortit tropikal). apartamenti ndodhet ne katin e 6 (me... (Premium 19.09.2019)

20 Euro

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberu... (Premium 19.09.2019)

20 Euro

Vila Kam - Dhoma Plazhi 300 M Nga Deti

Plazhi i vjeter | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
33.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar. vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ... (Premium 19.09.2019)

35 Euro

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi ... (Premium 08.09.2019)

30 Euro

Hotel Centrale,dhoma Me Qira Ditore Ne Vlore Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores lungomare ne qytetin e vlores. hoteli ndodhet vetem 1 km larg detit dhe ofron akses ne te gj... (Premium 21.09.2019)

1,400 Leke Dhoma Plazhi Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. Eshte shtepi private me oborr. Dhoma ka

Dhoma Plazhi

Plepa | Durres (4.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.08.2019 (02:23): Japim dhoma plazhi me qera 10 euro nata. eshte shtepi private me oborr. dhoma ka te perfshire kuzhinen, banjen dhe ballkon. ne dhome ka 3 ose 4 krevat. eshte qetesi dhe pasterti, nuk ka rruge makinash ne afersi... Lexo detajet..

15 Euro Shtepi me qera. Shtepi plazhi me qera. E kompletuar. 150 m larg detit ne nje zone te frekuentur

Shtepi Me Qera.

Plepa | Durres (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

24.08.2019 (02:18): Shtepi plazhi me qera. e kompletuar. 150 m larg detit ne nje zone te frekuentur te durresit. ... Lexo detajet..

40 Euro Banes me qera Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte te mira dhe me hapsira te

Banes Me Qera

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

24.08.2019 (00:34): Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod me kushte te mira dhe me hapsira te medha banimi,,, me pamje nga deti apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit, tv,,,kondicioner.. banes me qera 2+1 kap... Lexo detajet..

35 Euro Jepet nje apartament (52 m²) ne Shengjin (Lezhe) me qera Per 5 persona.

Karakteristikat:

Apartamenti eshte i pozicionuar diagonal m

Jepet Nje Apartament (52 M²) Ne Shengjin (lezhe) Me Qera

Shengjin | Lezhe (4.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.08.2019 (00:33): Per 5 persona. karakteristikat: apartamenti eshte i pozicionuar diagonal me hotel alba (me pare quhej zelin) ne katin e trete. te dyja dhomat jane me pamje nga deti. garazhi i makinave ndodhet poshte ne... Lexo detajet..

30 Euro Banesa pushimi Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket te arred

Banesa Pushimi

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.08.2019 (00:32): Ju ftojme te gjeni qetesine ne apartamente tona plot me ajer te fresket te arreduara me perkujdesje ato ofrojne rehati siguri dhe relax,jemi kujdesur per juve te beni nje gjume te rehatshme dhe te kaloni pushim... Lexo detajet..

35 Euro Vila Italia - Dhoma plazhi Lungomare Dhoma plazhi ne Lungomare 50 metra nga deti.

Ambjentet jane te pajisura me mo

Vila Italia - Dhoma Plazhi Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (23:34): Dhoma plazhi ne lungomare 50 metra nga deti. ambjentet jane te pajisura me mobilim dhe mundesi gatimi. cdo dhome ka kondisioner dhe internet wifi per prenotime telefononi ne numrin e telefonit. falemi... Lexo detajet..

20 Euro Jani Dhoma - Dhoma plazhi me qera ne Zvernec Japim dhoma me qera ne Zvernec Vlore. Dhomat jane me te gjitha komoditetet mobil

Jani Dhoma - Dhoma Plazhi Me Qera Ne Zvernec

Zvernec | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (23:24): Japim dhoma me qera ne zvernec vlore. dhomat jane me te gjitha komoditetet mobilim, mundesi gatimi, kondisioner, internet wi-fi. ambjent i gjelberuar 200m nga plazhi i zvernecit. cmime konkuruese.... Lexo detajet..

30 Euro Vila Rias - Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera ditore Vila Rias ofron :

Apartamente pushimi, Dhome double , Dhome triple me qera di

Vila Rias - Apartamente Pushimi, Dhome Double , Dhome Triple Me Qera Ditore

Plazhi i vjeter | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (23:22): Vila rias ofron : apartamente pushimi, dhome double , dhome triple me qera ditore / javore ne bregdetin e vlores, duke filluar nga 30 euro/nata apartments for rent starting from 30 euro/night in seacost o... Lexo detajet..

30 Euro Jepet me qera apartament me Golem,Durres Jepet me qera apartament Ne golem,Tek Resort Kamelia,
Apartamenti eshte i mobil

Jepet Me Qera Apartament Me Golem,durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

23.08.2019 (23:04): Jepet me qera apartament ne golem,tek resort kamelia, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore,i organizuar ne nje dhome gjumi,sallon ,tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. apartamenti ndodhe ne... Lexo detajet..

30 Euro

Hotel-vila Benardi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne golem te durrsit. dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. struktura disponon wifi dhe parkim privat. ne hotel keni dhe pish... (Premium 05.09.2019)

18 Euro Jepet me qera garzoniere tek Alb Adriatik ne Durres Jepet me qera garzoniere e mobiluar ne menyre bashkohore tek kompleksi Alb Adria

Jepet Me Qera Garzoniere Tek Alb Adriatik Ne Durres

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (22:54): Jepet me qera garzoniere e mobiluar ne menyre bashkohore tek kompleksi alb adriatik ne plazh ne golem.apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme dhe ndodhet 100 metra larg nga deti.apartament... Lexo detajet..

20 Euro Apartament ne plazh (Golem)20 euro nata Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). Apartamenti

Apartament Ne Plazh (golem)20 Euro Nata

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (12.29 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

23.08.2019 (22:45): Ofrjome apartament me qera ne plazhin e golemit (shkembi i kavajes). apartamenti organizohet 1+1dhe ballkon 100 large nga deti siperfaqe 50 m2 kati 9 .imobiluar me kushte me bahkohore. kondicioner. tv. wifi ash... Lexo detajet..

30 Euro Hotel-Vila Benardi Golem Durres Japim dhoma plazhi ne Golem te Durrsit. Dhomat jane te mobiluara dhe me konsidio

Hotel-vila Benardi Golem Durres

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (22:45): Japim dhoma plazhi ne golem te durrsit. dhomat jane te mobiluara dhe me konsidioner. struktura disponon wifi dhe parkim privat. ne hotel keni dhe pishine per te argetuar veten dhe femijet tuaj. ne cmim eshte i ... Lexo detajet..

20 Euro Dhoma plazhi ne Orikum Japim dhoma plazhi ne Orikum Vlore.

Dhomat jane te kompletuara me kondisioner

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (22:08): Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose familjar. vila ka mundeai parkimi privat falas. ndodhet rreth... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera te Shkembi I kavajes, prane Hotel”Ylli I detit” Apartament 1+1, jepet me qera!
100m larg nga deti, I kompletuar, me kondicioner

Shtepi Me Qera Te Shkembi I Kavajes, Prane Hotel”ylli I Detit”

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.08.2019 (21:59): Apartament 1+1, jepet me qera! 100m larg nga deti, i kompletuar, me kondicioner, internet dhe satelit. uje e drita 24 ore. telefon dhe what’s up 00355 69 281 5589... Lexo detajet..

15 Euro Japim dhoma me qera ne Plazh ana e detit Jap dhoma me qera ne qender te plazhit rruga kryesore ne mes te hekurrulles dhe

Japim Dhoma Me Qera Ne Plazh Ana E Detit

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (21:58): Jap dhoma me qera ne qender te plazhit rruga kryesore ne mes te hekurrulles dhe apollonise , perball karburantit gega oil . dhomat jane me banjo private ose me banjo te perbashket me nga 15 euro deri 20 euro ... Lexo detajet..

30 Euro Shtepi pushimi ne Radhime Apartament me qira ne Radhime. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t

Shtepi Pushimi Ne Radhime

Radhime | Vlore (9.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.08.2019 (21:51): Apartament me qira ne radhime. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga plazhi dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallom me kuzhin banjo dhe ballkon me pamje nga deti. i mobiluar m... Lexo detajet..

25 Euro JEPER ME QERA 25 EURO APARTAMENTI 1+1 NE KATIN E DYTE ME SIPERFAQE 70m2 E MOBILUAR
NE KOMPLEKSIN DIAM

Jeper Me Qera 25 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (21:44): Apartamenti 1+1 ne katin e dyte me siperfaqe 70m2 e mobiluar ne kompleksin diamma prane grand blue fafa. vetem 50m larg bregut te detit. per rezervimet dhe familjaret ulje. cmimi:25euro/nata . 0682388880 ... Lexo detajet..

2,500 Leke Shtepi Pushimi ne Pogradec Garsionere me qera per pushues per qera ditore ose javore. Kapaciteti 4 persona

Shtepi Pushimi Ne Pogradec

Qender | Pogradec (112.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (21:36): Garsionere me qera per pushues per qera ditore ose javore. kapaciteti 4 persona nje krevat dopio ,nje tek (dhe nje portativ). ndodhet 5 minuta larg me shetitoren dhe 10 minuta larg qendres te qytetit (ne kembe)... Lexo detajet..

35 Euro

Hotel Ne Vlore 30 M Nga Deti

Radhime | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne vlore. vila ndodhet 30 metra nga vija bregdetare. super ambjent. nxitoni te rezervoni dhomat me te mira. ndodhemi 500 m nga kal... (Premium 01.09.2019)

30 Euro

Vila Sanset Vlore - Dhoma Plazhi 60 Metra Nga Deti

Uji i ftojte | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. dhomat jane te p... (Premium 08.08.2020)

20 Euro

Dhoma Plazhi Ne Orikum

Orikum | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne orikum vlore. dhomat jane te kompletuara me kondisioner, internet wifi, mundesi gatimi, uje 24 ore. preferohen cifte ose fami... (Premium 19.09.2019)

30 Euro

Vila Xhaferaj - Dhoma Plazhi Familjare Dhe Per Cifte

Lungomare | Vlore NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim dhoma plazhi ne ambjent familjart me cmime te arsyeshme. ndodhemi ne nje kompleks vilash ne nje zone te qete pas vijes se pare ne lungomare rret... (Premium 18.09.2019)

20 Euro Hotel Dragoi Mbreteror . Velipoje Ofrojme dhoma plazhi ne nje zone te qete ne plazhin e Velipojes, hoteli ndodhet

Hotel Dragoi Mbreteror . Velipoje

Velipoje | Shkoder
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (21:32): Ofrojme dhoma plazhi ne nje zone te qete ne plazhin e velipojes, hoteli ndodhet rreth 200 m nga deti, i rrethuar me ajrin e shendetshem te pishave. dhomat jane bashkohore dhe te mire kompletuara. jeni te mirp... Lexo detajet..

30 Euro HYRJE DHE DHOMA PLAZHI NE SARANDE Japim hyrje me qera per cifte dhe familjare 100m large detit., hyrjet jane me nj

Hyrje Dhe Dhoma Plazhi Ne Sarande

Qender | Sarande (0.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (21:18): Japim hyrje me qera per cifte dhe familjare 100m large detit., hyrjet jane me nje siperfaqe te bollshme per 5 persona dhe ndodhen ne nje zone te qete te sarandes. me te gjitha kushtet... parkim i siguruar, per ... Lexo detajet..

25 Euro Shtepi me qera ditore ne Lungomare Jap me qera apartament 2+1 i perbere nga sallon/kuzhine, dhome gjumi martesore,

Shtepi Me Qera Ditore Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.08.2019 (21:13): Jap me qera apartament 2+1 i perbere nga sallon/kuzhine, dhome gjumi martesore, dhome gjumi dyshe, banjo, ballkon, korridor. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka; lavatrice, kondicioner, te gjitha ... Lexo detajet..

20 Euro Qender jepet apartament me qira ditore Jepet super apartament me qira ditore ne qender, i mobiluar ne menyre bashkohore

Qender Jepet Apartament Me Qira Ditore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.08.2019 (20:50): Jepet super apartament me qira ditore ne qender, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet lektro-shtepiake te nevojshme , i pershtatshem per nje cift dhe apo familje te vogel, teper i... Lexo detajet..

3,500 Leke Shtepi pushimi ne plazh Shengjin, Lezhe 35 leke Leshohet me qera nje hyrje 1+1 61m2 ne Shengjin, Lezhe me kapacitet 6 shtreter.

Shtepi Pushimi Ne Plazh Shengjin, Lezhe 35 Leke

Shengjin | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.08.2019 (20:39): Leshohet me qera nje hyrje 1+1 61m2 ne shengjin, lezhe me kapacitet 6 shtreter. apartamenti ka te gjitha kushtet si dhe internet dhe kondicioner. cmimi eshte 4000 leke ne dite. kontakt +355692201337... Lexo detajet..

20 Euro Shtepi plazhi prane prestige resort mali i robit,golem Jepet shtepia e plazhit per qera ditore dhe me shume.
Shtepia eshte prane hote

Shtepi Plazhi Prane Prestige Resort Mali I Robit,golem

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (11.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.08.2019 (19:46): Jepet shtepia e plazhit per qera ditore dhe me shume. shtepia eshte prane hotel camping mali i robit shume afer detit dhe komplekseve si prestige dhe kastrati . eshte e perbere nga nje kuzhine nje dhome gjum... Lexo detajet..

5,000 Leke Shtepi ne dhermi Jepet shtepi pushimi ne dhermi fshat 2+1 e mobiluar e pershtatshme per familje

Shtepi Ne Dhermi

Dhermi | Himare (10.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.08.2019 (19:18): Jepet shtepi pushimi ne dhermi fshat 2+1 e mobiluar e pershtatshme per familje me 4-5 pjestar .... Lexo detajet..

50 Euro Dhoma Plazhi Dhermi Ana Dhoma plazhi ne Dhermi Ana ju ofron teper komoditet ne dhomat e saj.Fare prane d

Dhoma Plazhi Dhermi Ana

Dhermi | Himare (10.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (19:15): Dhoma plazhi ne dhermi ana ju ofron teper komoditet ne dhomat e saj.fare prane detit me nje cmim prej 50 euro.cmimet varjojne sipas periudhave.per me shume info kontaktoni ne nr0695896275... Lexo detajet..

60 Euro Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut!!! Domi Apartament!!!

Jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e Dhermiut

Jepen Super Apartamente Plazhi Me Qera Ne Zonen E Dhermiut!!!

Dhermi | Himare (12.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (19:13): Domi apartament!!! jepen super apartamente plazhi me qera ne zonen e dhermiut , rruga perivolo . apartamentet jan pjese e nje ndertimi te ri 4 katesh me pamje fantastike nga deti jon, godina rrethohet nga... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma ne Dhermi Blue Sea Blue Sea Rooms ofron dhoma plazhi te mobiluara,teper komode dhe shume prane deti

Dhoma Ne Dhermi Blue Sea

Dhermi | Himare (10.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (19:11): Blue sea rooms ofron dhoma plazhi te mobiluara,teper komode dhe shume prane detit.kontaktoni ne nr 0694565334 per cmimin dhe me shume informacione... Lexo detajet..

20 Euro Kemi Banesa Kemi banesa 2+1 me te gjitha kushtet e pershtatshme per pushimet tuaja verore,ba

Kemi Banesa

Velipoje | Shkoder
2+1 Dhoma | Kuzhine
15.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.08.2019 (19:08): Kemi banesa 2+1 me te gjitha kushtet e pershtatshme per pushimet tuaja verore,banesat jane te paisura me kondicioner ,uj te pishem dhe drita 24or, wi-fi (internet),parking te bollshem dhe cdo gje tjeter c’ka ... Lexo detajet..

30 Euro Dhoma plazhi Sarande Dhoma plazhi ne Sarande me cmime teper konkuruese.Dhomat jane te mobiluara dhe o

Dhoma Plazhi Sarande

Qender | Sarande (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.08.2019 (18:31): Dhoma plazhi ne sarande me cmime teper konkuruese.dhomat jane te mobiluara dhe ofrojne nje komodidet te mrekullueshem.dhoma 1+1 20 euro ndersa 2+1 30 euro.per me shume informacione kontaktoni ne numrin:06989658... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim