lokale me qera shengjin  

 Online 95 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
50 Euro

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +... (Premium 24.06.2019)

3,000 Leke Shtepi me qera sarande + sezon plazhi Jap shtepi me qera rruga e peste sarande
1+1 mjafte e bollshme e mobiluar total

Shtepi Me Qera Sarande + Sezon Plazhi

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.06.2019 (20:22): Jap shtepi me qera rruga e peste sarande 1+1 mjafte e bollshme e mobiluar totalisht ,uje drita 24 ore kati 7 pallati i ri me ballkon nga ana e detit me ashensor , 2 ballkone , nje banjo ... Lexo detajet..

30 Euro Apartamant 2+1 me qera ne Golem  Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2 Hotel) - I Mobilu

Apartamant 2+1 Me Qera Ne Golem

| Durres (7.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (19:57): Jepet me qera apartament 2+1 ne golem durres ( afer adriatik 2 hotel) - i mobiluar dhe me ajer te kondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pamje anesore - apartamenti ofron kush... Lexo detajet..

35 Euro dhoma plazhi  30€ korrik dhe 35€ gusht 2 minuta me kembe nga plazhi super watsapp..+355686

Dhoma Plazhi

Ksamil | Sarande (0.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:48): 30€ korrik dhe 35€ gusht 2 minuta me kembe nga plazhi super watsapp..+355686540695 ... Lexo detajet..

50 Euro shtepi pushimi sarande 35€ korrik 50€ gusht prane portit Sarande Kapaciteti 5 persona..watsapp vibe

Shtepi Pushimi Sarande

Ksamil | Sarande (0.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:29): 35€ korrik 50€ gusht prane portit sarande kapaciteti 5 persona..watsapp viber..+355686540695..... Lexo detajet..

25 Euro Ofrojme apartamente duplex 2+1 me qera ditore ne Tirane Ofrojme apartamente duplex 2+1 me qera ditore ne Tirane. 

Apartamenti eshte i

Ofrojme Apartamente Duplex 2+1 Me Qera Ditore Ne Tirane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.89 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:09): Ofrojme apartamente duplex 2+1 me qera ditore ne tirane. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ( nje dhome me krevat matrimonial dhe dhoma tjeter me 2 krevate tek ), 1 ambjent ndenje + ambjent gat... Lexo detajet..

1,500 Leke Dhoma me qera (Guest House Hoxha) Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te Durresit ne ju

Dhoma Me Qera (guest House Hoxha)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:04): Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te durresit ne ju japim mundesine qe pushimet tuaja te kushtojne shume pak. cmimet e dhomave te plazhit fillojne nga 1500 leke/nata. ne hostelin to... Lexo detajet..

15 Euro Sarande,qera ditore apartamente ne plazh  Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte mode

Sarande,qera Ditore Apartamente Ne Plazh

Qender | Sarande (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (18:15): Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. ndodhen 4 minuta larg detit ne kembe.ofrojm wifi ,kondicioner, kuzhine dhe te gjitha pajisjet e nevojshme per pushimet tua... Lexo detajet..

2,500 Leke hyrje me qera ditore ne orikum  Jepen 2 hyrje me qera ditore ne hyrje te Orikumit, perball karburant Alpet. Hyrj

Hyrje Me Qera Ditore Ne Orikum

Orikum | Vlore (14.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (17:07): Jepen 2 hyrje me qera ditore ne hyrje te orikumit, perball karburant alpet. hyrjet jane te organizuara ne hyrje 1+1 , secila ka 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 tualet, verande , oborr. jane te... Lexo detajet..

32 Euro Qender jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 ne qender, i investuar me 2 kondicioner inv

Qender Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (17:02): Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 ne qender, i investuar me 2 kondicioner inverter, krevat memory, i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti nd... Lexo detajet..

50 Euro apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Shengjin | Lezhe (5.06 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.06.2019 (16:02): Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga deti me pamje fantastike si nga deti e mali e nga qyteti i shengjinit.apartamenti merr deri ne 8 persona +wifi+garage... Lexo detajet..

40 Euro Prane selvis jepet me qira  ditore apartament 2+1+2 Apartament i mrekullueshem, i investuar deri ne detaj , parket, 2 kondicioner in

Prane Selvis Jepet Me Qira Ditore Apartament 2+1+2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (15:57): Apartament i mrekullueshem, i investuar deri ne detaj , parket, 2 kondicioner inverter, 2 tualete me hidrosanitare teper cilesore, dritaret me dopio-xham duke minimizuar te gjitha zhurmat e kryeqytetit, i mobil... Lexo detajet..

26 Euro Myslym Shyri jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+1 ne rrugen Mylsym Shyri, eshte i mobiluar ne

Myslym Shyri Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (15:57): Jepet me qira ditore apartament 1+1 ne rrugen mylsym shyri, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, eshte totalisht i arreduar dhe ndodhet ne nje n... Lexo detajet..

28 Euro Prane Kafe Flora jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+1 prane Kafe Flora , eshte i mobilar ne menyre

Prane Kafe Flora Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (15:57): Jepet me qira ditore apartament 1+1 prane kafe flora , eshte i mobilar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet e reja dhe funksionale, i investuar me parket dhe i arreduar deri ne detaje per tua bere qendrimin ... Lexo detajet..

27 Euro Stacioni i trenit jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 te stacioni i trenit i investuar me 2 kondi

Stacioni I Trenit Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.06.2019 (15:57): Jepet me qira ditore apartament 1+ 1 te stacioni i trenit i investuar me 2 kondicioner inverter, krevat memory, i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apar... Lexo detajet..

30 Euro Bllok jepet me qira ditore apartament 1+1 Jepet me qira ditore apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, apartamenti eshte i mobi

Bllok Jepet Me Qira Ditore Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (15:57): Jepet me qira ditore apartament 1+1 ne zonen e bllokut, apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja, i investuar me parket dhe ndodhet ne zonen me te preferuar ne ti... Lexo detajet..

4,000 Leke Dhoma Plazhi Shengjin Komoditet, pamje mahnitëse Qmime konkuruese, parking, kushte maksimale, ujë 24

Dhoma Plazhi Shengjin

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (15:30): Komoditet, pamje mahnitëse qmime konkuruese, parking, kushte maksimale, ujë 24 orë, wi-fi, ju ofrojmë në shëngjin, jeni të mirëpritur.kontaktoni per me teper informacione.... Lexo detajet..

20 Euro SUPER OFERTE ...7 DITE PER 140 € ... APARTAMENTI I MOBILUAR . 70 m2 . NE KATIN E DYTE . 100 m NGA BREGU DETIT . MIDIS

Super Oferte ...7 Dite Per 140 € ...

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (8.20 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (15:16): Apartamenti i mobiluar . 70 m2 . ne katin e dyte . 100 m nga bregu detit . midis 2 resorteve me 5*. argetime pafund , relax. per vetem 20 €. parkingu falas . oferta vlen per datat 30 qershor - 6 korrik. max... Lexo detajet..

20 Euro JAPIM DHOMA PLAZHI ME QERA Disponoj 14 dhoma plazhi ne shegjin ne qytet dhe ne mal shengjin,in territor.jan

Japim Dhoma Plazhi Me Qera

Shengjin | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
16.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (15:12): Disponoj 14 dhoma plazhi ne shegjin ne qytet dhe ne mal shengjin,in territor.jane te kompletuara per pushime me dhe pa guzhine.ju lutem na kontaktoni ne cdo kohe ne cel 0692532981... Lexo detajet..

2,500 Leke Dhoma plazhi ne zonen Uji i Ftohte. Jepen me qera dhoma te ndryshme plazhi .zona e qete dhe  me plot gjelberim.

Dhoma Plazhi Ne Zonen Uji I Ftohte.

Uji i ftojte | Vlore (2.68 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (14:59): Jepen me qera dhoma te ndryshme plazhi .zona e qete dhe me plot gjelberim. ... Lexo detajet..

30 Euro BANESA PER  PUSHUES Japim banesa me qera 1+1 dhe garsionere per pushues ndodhemi 20 metra larg bregd

Banesa Per Pushues

Shengjin | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (14:43): Japim banesa me qera 1+1 dhe garsionere per pushues ndodhemi 20 metra larg bregdetit perballe lokalit ara 50 metra poshte lapidarit. ambientet jane te mobiliuara me te gjitha kushtet sikur ne foto+ wifi dhe tv... Lexo detajet..

50 Euro apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike apartamenti 3+1 vetem 50 metra nga deti me pamje fantastike,condizioner ne zhdo

Apartament Me Qera Ne Shengjin Me Pamje Fantastike

Zone Periferike | Lezhe (5.06 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.06.2019 (14:40): Apartamenti 3+1 vetem 50 metra nga deti me pamje fantastike,condizioner ne zhdo dhom +wifi + garazh... Lexo detajet..

35 Euro Jepet nje apartament (52 m²) ne Shengjin (Lezhe) me qera Per 5 persona.

Karakteristikat:

Apartamenti eshte i pozicionuar diagonal m

Jepet Nje Apartament (52 M²) Ne Shengjin (lezhe) Me Qera

Shengjin | Lezhe (4.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (14:39): Per 5 persona. karakteristikat: apartamenti eshte i pozicionuar diagonal me hotel alba (me pare quhej zelin) ne katin e trete. te dyja dhomat jane me pamje nga deti. garazhi i makinave ndodhet poshte ne... Lexo detajet..

3,500 Leke Shtepi pushimi ne plazh Shengjin, Lezhe 35 leke Leshohet me qera nje hyrje 1+1 61m2 ne Shengjin, Lezhe me kapacitet 6 shtreter.

Shtepi Pushimi Ne Plazh Shengjin, Lezhe 35 Leke

| Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.06.2019 (14:36): Leshohet me qera nje hyrje 1+1 61m2 ne shengjin, lezhe me kapacitet 6 shtreter. apartamenti ka te gjitha kushtet si dhe internet dhe kondicioner. cmimi eshte 35 leke ne dite. kontakt 00355674058999... Lexo detajet..

40 Euro Shtepi Pushimi ne Shengjin Shtepi puhsimi ne Shengjin, apartament me xhdo konfort. dy dhoma nji tualete, to

Shtepi Pushimi Ne Shengjin

Qender | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (14:24): Shtepi puhsimi ne shengjin, apartament me xhdo konfort. dy dhoma nji tualete, totalisht e kompletuar, me kondicioner, me televizor, uje drita 24 ore pa nderprerje, funksionale deri per 6 persona te rregulluar ... Lexo detajet..

5,000 Leke Dhoma plazh ne  Borsh !!! Godina e sapo ndertuar me ambientet me bashkohore , cmimi nuk perfshin asnje nga

Dhoma Plazh Ne Borsh !!!

Zone Periferike | Himare (10.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (13:53): Godina e sapo ndertuar me ambientet me bashkohore , cmimi nuk perfshin asnje nga vaktet ,dhomat jane per 5 persona ,bregdeti ndodhet vetem 100m larg nga dhomat . ju mirepresim !... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim