Vila Sanset Vlore - Dhoma plazhi 60 metra nga deti Vlore

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 03/07/2020 20:58

Beach house 60 meters from the sea

Super villa with clean ambiance and plenty of space for you and your kids. Cooking opportunities with close and competitive prices. The rooms are equipped with conditional air conditioning, fridge, private toilet with windows etc.

Internet wifi in each floor.

Hurry up to reserve your room.

I welcome you


Pagesa 25 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 30.00
Kati 2
Qyteti - Zona Vlore - Uji i ftojte
Adresa Sanset hotel
Lexime 14212

Super vile me ambjen te paster dhe vend te bollshem per ju dhe femijet tuaj. Mundesi gatimi me marketin afer dhe me cmime konkuruese. Dhomat jane te pajisura me ajer te kondinsionuar, frigorifer, tualet privat me dritare etj.

Internet wifi ne cdo kat dhe kafeja ofrohet falas cdo mengjes.

Nxitoni te rezervoni dhomen tuaj.

Ju mirpresim