Tirane,ambjent e kompletuar dhe kondicioner,all in,te gjithe re perfshira,5 min large nga bulevardi Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 25/02/2020 11:40

19 Euro

  • Tirane,ambjent e kompletuar dhe kondicioner,all in,te gjithe re perfshira,5 min large nga bulevardi
  • Tirane,ambjent e kompletuar dhe kondicioner,all in,te gjithe re perfshira,5 min large nga bulevardi

Tirana, complete room and air conditioner, all in, all new included, 5 min large from boulevard

Front entrance, all included, + wifi + parking, etc.


Pagesa 19 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 37.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 684

Pallat hyrhe me vete ,te gjithe te perfshira,+wifi+parkim,etj.