Ofrohen Dhoma me Qera Ditore ne Halkidiki Greqi Tirane

Qera ditore dhe dhoma plazhi Data: 27/03/2020 03:21

40 Euro

  • Ofrohen Dhoma me Qera Ditore ne Halkidiki Greqi
  • Ofrohen Dhoma me Qera Ditore ne Halkidiki Greqi
  • Ofrohen Dhoma me Qera Ditore ne Halkidiki Greqi

Daily Rent Rooms in Halkidiki Greece


Pagesa 40 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa ฮฮญฮฑ ฮ ฮฟฯ„ฮฏฮดฮฑฮนฮฑ ฮงฮฑฮปฮบฮนฮดฮนฮบฮฎฯ‚
Lexime 587

Ofrojme Dhoma,Studio,dhe Apartmente me Qera Ditore per Pushime Verore ne Halkidiki Greqi.

Nese deshironi te qendroni, kaloni plazhin ne det, uje te paster kristal dhe rere te bardhe ne plazh, duke eksploruar histori te pasur, duke shijuar gastronomine me te mire, NEA POTIDEA HALKIDIKI eshte zgjedhja ideale per pushimet tuaja te paharrueshme ose qendrimin me te gjate. Infrastruktura e pasur, komplekset e shumta turistike, marinat dhe qendrat tregtare, si dhe ajri i paster nga malet perreth pyjeve me pisha, e bejne Nea Potidea nje destinacion te deshirueshem per qendrim me te gjate, pushim dhe jetese. Ju mundeson te shijoni shume taverna, kafene, butiqe, disko dhe klube te nates qe terheqin turiste nga e gjithe rrethi, duke e bere ate nje nga qytetet me argetues ne Halkidiki, dhe shumellojshmeria e dyqaneve dhe butikeve ofron nje mundesi interesante per blerje te te gjitha moshave.

Vila " Sammys Rooms " ndodhet ne Nea Potidea ne rreshtin e dyte 80 m nga deti, afer nje tregu te madh. Vila ka studiot dyshe, treshe dhe katershe, si dhe apartamente te medha dyshe dhe treshe me dhoma gjumi per 6 dhe 8 te rritur, te rinovuara dhe te pajisura plotesisht. Vila eshte ne dy kate me ashensorin e vet dhe katin e ulet. Te gjitha studiot dhe apartamentet kane nje aneks kuzhine te pajisur plotesisht, ballkon, tharese flokesh, TV, ajer te kondicionuar dhe internet falas (wifi). Ne oborrin e viles ka nje kuzhine te perbashket me nje Barbeque ne dispozicion te mysafireve.

Cmimet Varjojne ne Varesi te Neteve te qendrimit dhe Perjudhes (Muajit).

๐™†๐™ก๐™ž๐™ ๐™ค๐™ฃ๐™ž ๐™ฌ๐™ฌ๐™ฌ.๐™จ๐™–๐™ข๐™ข๐™ฎ๐™จ.๐™œ๐™ง ๐™ค๐™จ๐™š ๐™ฃ๐™š ๐™๐™–๐™˜๐™š๐™—๐™ค๐™ค๐™  ๐™๐™ค๐™ค๐™ข๐™จ ๐™ƒ๐™–๐™ก๐™ ๐™ž๐™™๐™ž๐™ ๐™ž ๐™Ž๐™–๐™ข๐™ข๐™ฎ๐™จ ๐™ฅ๐™š๐™ง ๐™ข๐™š ๐™จ๐™๐™ช๐™ข๐™š ๐™ž๐™ฃ๐™›๐™ค ๐™™๐™๐™š ๐™›๐™ค๐™ฉ๐™ค ๐™ง๐™ง๐™š๐™ฉ๐™ ๐™™๐™๐™ค๐™ข๐™–๐™ซ๐™š.


๐Ÿ“ข Klikoni tek Linku per te pare ne format 360ยฐ Dhomat dhe Godinen. โžก๏ธโžก๏ธโžก๏ธ https://www.google.com/search?client=ms-android-xiaomi-rev1&sxsrf=ACYBGNR8M2Kh39BuR8tCo5DfVgAj4CDpbw:&q=sammy%27s+rooms&spell=1&sa=X&ved=2ahUKEwidgq2W7_TmAhXG2KQKHYChB-YQBSgAegQIDRAC&biw=393&bih=682#lkt=LocalPoiPhotos&trex=m_t:lcl_akp,rc_f:,rc_ludocids:,rc_q:Sammys%2520Apartments,ru_q:Sammys%2520Apartments

Per Rezervime ๐™†๐™ค๐™ฃ๐™ฉ๐™–๐™ ๐™ฉ๐™ค๐™ฃ๐™ž ๐™‘๐™ž๐™—๐™š๐™ง & ๐™’๐™๐™–๐™ฉ๐™จ๐˜ผ๐™ฅ๐™ฅ (๐™Ž๐™๐™ฆ๐™ž๐™ฅ-๐™ˆ๐™–๐™ฆ๐™š๐™™๐™ค๐™ฃ๐™ž๐™จ๐™๐™ฉ-๐™‚๐™ง๐™š๐™ฆ๐™ž๐™จ๐™๐™ฉ)